جمعه 2 تیر 1396
بازدید امروز : 3945 نفر
موتور جستجوی سایت نیازمندیهای دانشجویی موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...
تلگرام سایت تحقیق

موضوع : داده کاوی فایل بصورت پاورپوینت
تحویل در محیط : powerpoint

ابتدا هزینه سفارش را از طریق پرداخت آنلاین بانک ملت و یا پرداخت آنلاین بانک ملی و یا انتقال به شماره کارت 6037991813769019 بانک ملی به نام سید علیرضا هاشمی و یا واریز به شماره حساب 0102834007003 ملی بنام سید علیرضا هاشمی و با داشتن شماره فیش واریزی اقدام به سفارش کنید.
عنوان سفارش :
داده کاوی فایل بصورت پاورپوینت
تعداد صفحه :
84
قیمت :
8000 تومان
جهت سفارش اینجا کلیک کنید

چكيده
پایگاه داده كاوي را می توان به عنوان فرایند استخراج اطلاعات ضمنی قبلاً ناشناخته ، و بطور بالقوه مفید پایگاه داده های بسیار بزرگ مورد استفاده توسط روش های کشف دانش کارآمد تعریف نمود. طبیعتا چنین روندی می تواندکانال های استنتاج جدید را بر روی ما باز نموده، الگوهای نفوذ جدید را شناسایی کرده ، و مشکلات امنیتی جدید را افزایش دهد. نگرانی های امنیتی جدید و مشکلات پژوهشی مطرح و شناخته شده اند. در این پروژه با تمرکز بر داده کاوی و امنیت اطلاعات در داده کاوی سعی شده تا اطلاعات مفیدی در زمینه امنیت اطلاعات و داده ها در داده کاوی مورد ارزیابی قرار گیرد. کلمات کلیدی
پایگاه داده کاوی، امنیت داده کاوی، امنیت پایگاه داده، ، تشخیص نفوذ
پیشگفتار
داده‌کاوی، پایگاه‌ها و مجموعه‌های حجیم داده‌ها را در پی کشف واستخراج دانش، مورد تحلیل و کند و کاوهای ماشینی (و نیمه‌ماشینی) قرار می‌دهد. این گونه مطالعات و کاوش‌ها را به واقع می‌توان همان امتداد و استمرار دانش کهن و همه جا گیر آمار دانست. تفاوت عمده در مقیاس، وسعت و گوناگونی زمینه‌ها و کاربردها، و نیز ابعاد و اندازه‌های داده‌های امروزین است که شیوه‌های ماشینی مربوط به یادگیری، مدل‌سازی، و تعلّم را طلب می‌نماید. اصلاح Data Mining همان طور که از ترجمه آن به معنی داده کاوی مشخص می‌شود به مفهوم استخراج اطلاعات نهان و یا الگوها وروابط مشخص در حجم زیادی از داده‌ها در یک یا چند بانک اطلاعاتی بزرگ است.
  مقدمه
بسیاری از شرکت‌ها و موسسات دارای حجم انبوهی از اطلاعات هستند. تکنیک‌های داده‌کاوی به طور تاریخی به گونه‌ای گسترش یافته‌اند که به سادگی می‌توان آنها را بر ابزارهای نرم‌افزاری امروزی تطبیق داده و از اطلاعات جمع آوری شده بهترین بهره را برد. در صورتی که سیستم‌های Data Mining بر روی سکوهای Client/Server قوی نصب شده باشد و دسترسی به بانک‌های اطلاعاتی بزرگ فراهم باشد، می‌توان به سوالاتی از قبیل :کدامیک از مشتریان ممکن است خریدار کدامیک از محصولات آینده شرکت باشند، چرا، در کدام مقطع زمانی و بسیاری از موارد مشابه پاسخ داد.


ترجمه انگلیسی به فارسی سایت تحقیق

برای پیدا کردن ما فقط کافیست «سایت تحقیق» را در گوگل سرچ کنید

ترجمه فارسی به انگلیسی سایت تحقیق
با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید

شماره پاسخگوی سایت : 09118370377
Email : tahghighnet@yahoo.com
www.tahghigh.net 2007 - 2017