جمعه 2 تیر 1396
بازدید امروز : 1400 نفر
موتور جستجوی سایت نیازمندیهای دانشجویی موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...
تلگرام سایت تحقیق

موضوع : سرمایه گذاری فایل بصورت پاورپوینت
تحویل در محیط : power point

ابتدا هزینه سفارش را از طریق پرداخت آنلاین بانک ملت و یا پرداخت آنلاین بانک ملی و یا انتقال به شماره کارت 6037991813769019 بانک ملی به نام سید علیرضا هاشمی و یا واریز به شماره حساب 0102834007003 ملی بنام سید علیرضا هاشمی و با داشتن شماره فیش واریزی اقدام به سفارش کنید.
عنوان سفارش :
سرمایه گذاری فایل بصورت پاورپوینت
تعداد صفحه :
10
قیمت :
3000 تومان
جهت سفارش اینجا کلیک کنید

روش خرید:
در این روش فرض بر این است که شرکت ترکیب کننده شرکت اصلی است که شرکت ترکیب شونده را خریداری و حسابداری آنرا همانند هر دارایی تحصیل شده دیگر انجام می دهد سرمایه گذاری در شرکت فرعی توسط شرکت اصلی بر مبنای بهای تمام شده آن در تاریخ تحصیل ثبت می گردد این نحوۀ ثبت موجب می شود در صورتهای مالی تلفیقی ، دارائی های خالص شرکت سرمایه پذیر بر مبنای ارزشهای متعارف در تاریخ تحصیل ، گزارش گردد.
در این روش برخلاف روش اتحاد منافع که ملاک ترکیب خریداری حداقل 90 درصد سهام دارای حق رأی شرکت سرمایه پذیر توسط سرمایه گذار است ، می توان از طریق علاوه بر سهام از طریق تصاحب وجه نقد سایر دارائی ها و تقبل بدهی شرکت سرمایه پذیر ترکیب را صورت داد.
حسابداری ترکیب واحدهای تجاری می تواند به دلایل زیر پیچیده گردد.
1- چنانچه بخشی از قیمت پرداختی شرکت اصلی ، ماهیت غیرنقدی داشته باشد ، جمع بهای تمام شده خرید به راحتی قابل تعیین نیست.
2-ارزش متعارف دارائی ها و بدهی های شرکت فرعی ممکن است در دسترس نباشد زیرا ترازنامه این شرکت بر ارزشهای دفتری مبتنی استو حتی برخی از دارائیهای ایجاد شده در درون شرکت احتمالاً گزارش نشده است.
3- در اغلب موارد ، جمع بهای تمام شده خرید مساوی جمع ارزشهای متعارف دارائی ها منهای بدهی های شرکت فرعی نیست و تفاوت آن تحت عنوان سرقفلی شناسایی می گردد.


ترجمه انگلیسی به فارسی سایت تحقیق

برای پیدا کردن ما فقط کافیست «سایت تحقیق» را در گوگل سرچ کنید

ترجمه فارسی به انگلیسی سایت تحقیق
با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید

شماره پاسخگوی سایت : 09118370377
Email : tahghighnet@yahoo.com
www.tahghigh.net 2007 - 2017