موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...

موضوع : پیشبرد کالا ها - تبلیغات غیر شخصی تبلیغات پیشبرد فروش و روابط عمومی
تحویل در محیط : word

عنوان سفارش :
پیشبرد کالا ها - تبلیغات غیر شخصی تبلیغات پیشبرد فروش و روابط عمومی
تعداد صفحه :
31
قیمت :
15000 تومان

تبلیغات غیر شخضی
ارائه و پیشبرد غیر شخصی ایده ها ، کالا ها و خدمات است که توسط شخص یا موسسه معینی انجام و مستلزم پرداخت هزینه است. هزینه تبلیغات غیر شخصی ، در سال 1989 بالغ بر 125 میلیارد دلار شده است. این مبلغ فقط توسط موسسات تولیدی و تجاری هزینه نشده است بلکه موزه ها ، موسسات ، متخصصین و سازمان های اجتماعی نیز برای ابلاغ مقاصد خود به جوامع مورد نظر ، از این شیوه تبلیغ استفاده کرده اند .
یک چهارم کل تبلیغات غیر شخصی ، متعلق به یکصد تبلیغ کننده ، در سطح کشور است .
تبلیغات ، ریشه در اعصار کهن دارد . هر چند تبلیغات عمدتا توسط موسسات خصوصی مورد استفاده ، قرار می گیرد ، اما از آن در تمام کشور ها و از جمله کشور های سوسیالیست نیز استفاده می شود. تبلیغات وسیله بسیار مناسبی است برای اطلاع رسانی و تشویق و ترغیب و فرقی نمی کند که هدف از آن فروش جهانی کوکاکولا باشد یا این که مصرف کنندگان کشور های در حال توسعه به نوشیدن شیر یا استفاده از خدمات تنظیم خانواده تشویق شوند .
تنظیم بودجه تبلیغات ، همکاری با آژانس های تبلیغاتی ، اداره تبلیغات یا پست مستقیم ، نمایش کالا برای واسطه ها و سایر وظایفی است که به عهده آژانس تبلیغاتی محول نشده است. اکثر شرکت های بزرگ از خدمات آژانس های تبلیغاتی استفاده می کنند ، زیرا استفاده از این آژانس ها مزایای زیادی را در بر دارد .
شیوه برخورد سازمان های مختلف با هم فرق دارد . در شرکت کوچک به افراد فروشنده محول می شود اما برای شرکت های بزرگ دایره تبلیغاتی گسترده تر است و وظیفه این دوایر .
تصمیمات اساسی در تبلیغات غیر شخصی
• تعیین اهداف
اولین گام در تهیه یک برنامه تبلیغاتی ، تعیین اهداف تبلیغات است . این گونه تصمیمات ، غالبا تحت تأثیر تصمیمات قبلی درباره هدف ، تعیین جایگاه در بازار و ترکیب عناصر بازار یابی قرار می گیرند . خط مشی تعیین جایگاه در بازار و ترکیب عناصر بازار یابی ، تعیین کننده وظیفه ای است که اجرای آن در کل برنامه بازار یابی بر عهده تبلیغات خواهد بود. برای یک برنامه تبلیغاتی ، اهداف ارتباطی و فروش بسیاری را می توان تعیین کرد .
یک هدف تبلیغاتی ، یک وظیفه ارتباطی خاص است که باید ظرف مدت زمان خاص و با مخاطبین هدف خاصی ، برقرار گردد. اهداف تبلیغاتی را می توان بر اساس غرض از تبلیغات تقسیم کرد. غرض از انجام تبلیغات ممکن است خبر کردن ، متقاعد کردن یا یادآوری باشد . تبلیغات خبری در مواردی به کار می رود که طبقه کالا برای اولین بار معرفی می شود و نیز هنگامی که هدف ، ایجاد یک تقاضای اولیه باشد . همچنان که تولید کنندگان دستگاه های پخش دیسکتی ابتدا مصرف کنندگان را نسبت به صدا و مزایای این دیسکت ها آگاه می کردند. همچنان که رقابت تشدید می شود و هدف شرکت ، ایجاد تقاضای انتخابی می شود ، تبلیغات متقاعد کننده اهمیت بیشتری کسب می کند .
بعضی از تبلیغات متقاعد کننده به تبلیغات مقایسه ای تبدیل شده اند . در این گونه تبلیغات ، یک مارک تجاری کالا به طور مستقیم یا غیر مستقیم با یک مارک یا مارک های تجاری دیگر مقایسه می شود. مثلا شرکت آویسن در برنامه مقایسه ای کلاسیک خود ، خود را با شرکت هرتز مقایسه می کند و می گوید : (( ما در مقام دوم هستیم ، پس هر چه سخت تر خواهیم کوشید )). از تبلیغات مقایسه ای برای کالا هایی نظیر انواع نوشیدنی ، کامپیوتر ، دئودورانت ، خمیر دندان ، اتومبیل و مسکن استفاده می شود.
تبلیغات یادآورنده برای تبلیغ کالاهای بالغ ، بسیار مورد استفاده قرار می گیرند ، زیرا این نوع تبلیغات کالا را همیشه در ذهن و خاطر مصرف کنندگان نگاه می دارد. مثلا آگهی های تبلیغاتی پرهزینه ای که شرکت کوکاکولا برای تلویزیون تهیه می بیند ، کم تر جنبه خبری یا متقاعد سازی دارند و بیشتر یادآورنده اند .
• تعیین بودجه تبلیغات
پس از این که شرکت اهداف خود را از تبلیغات روشن کرد ، باید نسبت به تعیین بودجه تبلیغاتی لازم برای هر یک از کالا های خود اقدام کند . نقش تبلیغات ، تحت تأثیر قرار دادن تقاضا برای یک کالا است. هر شرکتی برای تحقق میزان فروش مورد نظر خود ، حاضر است هر مقداری که لازم باشد هزینه کند.
• مرحله دوره عمر کالا : کالا های جدید برای ایجاد آگاهی لازم و فراهم کردن شرایط مصرف آزمایشی به تبلیغات زیادی نیاز دارند. انواع مارک های تجاری بالغ، معمولا سهمی از فروش به بودجه تبلیغات کمتری نیازمندند.
• سهم بازار : مارک های تجاری که دارای سهم بازار بالایی هستند ، در مقایسه با مارک های با سهم بازار کمتر ، معمولا به بودجه تبلیغاتی بیشتری نیاز دارند. برای رسیدن به هدف ایجاد تقاضا با تصاجب سهم فروض رقبا به بودجه تبلیغاتی بیشتری نیاز است تا حفظ سهم فعلی بازار.
• رقابت و شلوغی بازار : در بازاری که تعداد رقبا زیاد و حجم تبلیغات آن ها نیز قابل ملاحظه است ، برای رساندن صدای خود به مخاطبین هدف ، به تبلیغات زیادتری نیاز است.
• فراوانی پخش : هنگامی که برای رساندن یک پیام به انبوه مصرف کنندگان نیاز به تکرار فراوان آن پیام وجود دارد ، طبعا به بودجه تبلیغاتی بیشتری نیز نیاز خواهد بود.
• متمایز کردن کالا : در کالا هایی که بسیار همگون اند ، کالا هایی نظیر سیگار و نوشیدنی ، برای این که یک مارک تجاری از سایر مارک ها متمایز گردد ، به بودجه تبلیغاتی زیادی نیاز است. هنگامی که یک کالا با کالاهای رقبا تفاوت فاحشی دارد از تبلیغات صرفا برای روشن کردن این وجوه تفاوت استفاده می شود .
تعیین بودجه تبلیغات کار چندان ساده ای نیست . یک شرکت چگونه می تواند متوجه شود مبلغی که به یک برنامه تبلیغاتی اختصاص داده است برای این منظور کافی کافی بوده است یا نه ؟ در این مورد انتقاداتی نیز وجود دارد. از جمله این که شرکت های بزرگی که کالا های بسته بندی شده مصرفی تولید می کنند ، متهم اند که به تبلیغات اختصاص می دهند بیش از حد نیاز است ، در حالی که بودجه تبلیغاتی شرکت های صنعتی نسبتا پایین است . در این مورد ادعا می شود که شرکت های بزرگ تولید کننده کالا های مصرفی از تبلیغات به طور افراطی استفاده می کنند ، بدون این که از تأثیرات آن اطمینان داشته باشند. این گونه خرج های اضافی برای تبلیغات ، آن هم برای جلوگیری از پی آمد های ناشی از عدم اختصاص مبالغ کافی ، بیشتر حالت تضمین و بیمه به تبلیغات داده است . در نقطه مقابل ، شرکت های صنعتی قرار دارند که برای دریافت سفارش ، بیشتر بر فروشندگان خود تکیه دارند . اینان نیز قدرت تصویر ذهنی شرکت و کالا های تولیدی آن را در امر فروش دست کم گرفته اند و از این رو است که این شرکت ها از تبلیغات برای ایجاد آگاهی ارائه اطلاعات به مشتریان آنسان که باید استفاده نمی کنند .
........

تحقیقهای مشابه
پیشبرد کالا ها - تبلیغات غیر شخصی تبلیغات پیشبرد فروش و روابط عمومی
31 صفحه - 15000 تومان
ساختار سازمانی مدیران فرهنگی با تکیه بر مهارتهای موجود به چگونه می تواند در راستای پیشبرد اهداف سازمان نقش آفرینی نمایند
9 صفحه - 6000 تومان
ساختار سازمانی مدیران فرهنگی با تکیه بر مهارتهای موجود و پیشبرد اهداف سازمان نقش آفرینی
8 صفحه - 6000 تومان
ساختار سازمانی مدیران فرهنگی تا چه حد می تواند در راستای پیشبرد اهداف سازمان نقش آفرینی نماید
5 صفحه - 7500 تومان
ساختار سازمانی مدیران فرهنگی و پیشبرد اهداف سازمان
10 صفحه - 7500 تومان
آشنایی با نقش هنر در پیشبرد فعالیت های پرورشی
8 صفحه - 7500 تومان
بررسی خلق و خوی پیامبر (ص) در پیشبرد اهداف اسلامی
9 صفحه - 3000 تومان
vb access پروژه رشته کامپیوتر مدیریت فروشگاه و خرید و فروش کالا تهیه شده با ویژوال بیسیک و اکسس
28 صفحه - 45000 تومان
چشم انداز تبلیغات بازرگانی
8 صفحه - 4500 تومان
سازمان تبلیغات اسلامی
44 صفحه - 15000 تومان
پروژه بررسی تاثیر تبلیغات بر پرداخت مالیات
45 صفحه - 30000 تومان
وزارت ارشاد اسلامی و تبلیغات اسلامی
8 صفحه - 4500 تومان
برای معرفی جاذبه های فرهنگی چه متدی در تبلیغات فرهنگی مطلوب است
4 صفحه - 4500 تومان
نقش تبلیغات در بازاریابی فرهنگی
6 صفحه - 4500 تومان
پروژه رشته مدیریت بازرگانی تاثیر تبلیغات رسانه ای در مدیریت بازرگانی
91 صفحه - 51000 تومان
بررسی راه و روشهای تبلیغات انتخاباتی نمانیده های مجلس شورای اسلامی
14 صفحه - 6000 تومان
بررسی را و روشهای تبلیغات انتخاباتی نماینده های مجلس شورای اسلامی
13 صفحه - 6000 تومان
پروژه مقایسه تبلیغات بانکهای کشور (خصوصی و دولتی)
114 صفحه - 48000 تومان
ترجمه مقاله و تحقیق - بررسی اثبخشی طنز در تبلیغات میان فرهنگی 9
9 صفحه - 27000 تومان
نقش تبلیغات در رونق کار بانک ها
14 صفحه - 7500 تومان
بهترین تبلیغات و موفقیت در کسب و کار
2 صفحه - 4500 تومان
کار آماری بررسی تاثیر تبلیغات بر میزان فروش
22 صفحه - 105000 تومان
تاثیر تبلیغات بر میزان فروش شرکت پارس خزر پروژه مدیریت صنعتی و بازرگانی
73 صفحه - 36000 تومان
بررسی راه و روشهای تبلیغات انتخاباتی نمانیده های مجلس شورای اسلامی
12 صفحه - 3000 تومان
ارتباط بين تبلیغات و فرهنگ
18 صفحه - 6000 تومان
بررسی تبلیغات متحرک بر برند سازمان
18 صفحه - 7500 تومان
تاثیر فرهنگی تبلیغات بر مخاطبان
23 صفحه - 6000 تومان
نقش تبلیغات در روغن ماشین ها
25 صفحه - 9000 تومان
ترجمه مقاله و تحقیق - روابط با OCB و بهره وری فروش 17
15 صفحه - 45000 تومان
کتابخانه دانشگاهی خط مشی سازمانی نقش روابط عمومی در برنامه ریزی میان مدت و بلند مدت
16 صفحه - 9000 تومان
نقش روابط عمومی در کتابخانه دانشگاه مشهد
20 صفحه - 10500 تومان
کارورزی روابط عمومی وزارت ارشاد اسلامی تاثیرات فرهنگی خاتم انبیاء وزارت ارشاد بر روی مخاطبان
19 صفحه - 12000 تومان
اصول سرپرستی روابط عمومی در ایران
30 صفحه - 10500 تومان
ارتباطات انسانی چگونه در بهبود عملکرد روابط عمومی ها مؤثر واقع می شود
5 صفحه - 6000 تومان
نقش روابط عمومی در کتابخانه دانشگاه
20 صفحه - 9000 تومان
 • مجری کارهای پژوهشی عمومی، علمی پژوهشی و مروری
 • کارهای آماری و تجزیه و تحلیل داده
 • تحلیل کمی و کیفی
 • انجام کلیه خدمات نگارش، ترجمه تخصصی ، ویرایش مقاله ها و پایان نامه ها
 • انجام رفرنس نویسی استاندارد با نرم افزار EndNote
 • آماده سازی پاورپوینت مربوط به ارائه در جلسات و همایشها
 • Tel : 09120906507 - 09118370377
  Email : tahghighnet@yahoo.com
  Telegram : @tahghighnet
  Instagram : tahghighnetinsta
  www.tahghigh.net
  2021 - 2007