یکشنبه 4 تیر 1396
بازدید امروز : 2577 نفر
موتور جستجوی سایت نیازمندیهای دانشجویی موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...
تلگرام سایت تحقیق

موضوع : تغییر و توسعه طراحی سازمان فایل بصورت پاورپوینت
تحویل در محیط : powerpoint

ابتدا هزینه سفارش را از طریق پرداخت آنلاین بانک ملت و یا پرداخت آنلاین بانک ملی و یا انتقال به شماره کارت 6037991813769019 بانک ملی به نام سید علیرضا هاشمی و یا واریز به شماره حساب 0102834007003 ملی بنام سید علیرضا هاشمی و با داشتن شماره فیش واریزی اقدام به سفارش کنید.
عنوان سفارش :
تغییر و توسعه طراحی سازمان فایل بصورت پاورپوینت
تعداد صفحه :
53
قیمت :
5000 تومان
جهت سفارش اینجا کلیک کنید

واحد 9 پرسش‌نامه بعنوان يك ابزار تشخيص
اهداف بعد از مرور اين بخش، شما بايد توانايي درك موارد زير را داشته باشيد:
زمان تهيه يك پرسش‌نامه
چگونگي تهيه يك پرسش‌نامه
پرسش‌نامه بعنوان يك ابزار مهم براي تجزيه و تحليل يك سازمان
ساختار
9.1 مقدمه
9.2 معيارهاي تشخيص داده شده از طريق پرسش‌نامه‌ها
9.3 بعضي پرسش‌نامه‌هاي موجود
9.4 چگونگي تهيه‌ي پرسش‌نامه‌ها
9.5 اجرا و استفاده پرسش‌نامه
9.6 خلاصه
9.7 سؤالات خودسنجي
9.8 مطالعات ديگر
ضميمه1: پرسش‌نامه جو سازماني
ضميمه2: بررسي جو HRD
ضميمه3: طراحي و اجراي بررسي‌هاي سازماني
ضميمه4: ابزارهاي تجزيه و تحليل سازماني
ضميمه5: بررسي اجمالي محيط كسب و كارتان
9.1 مقدمه
پرسش‌نامه، مصاحبه‌ها، كارگاه‌ها و گروه‌هاي كاري، روش‌هاي تشخيص سازماني اكثر اوقات استفاده شده در هند هستند. آنها جداگانه يا در تركيب‌هايي استفاده مي‌شوند. از 4تا، پرسش‌نامه‌ها بسيار به صورت رايج استفاده مي‌شوند چون آنها مي‌توانند به آساني و به وسيله‌ي اشخاص درون سازمان استفاده شوند. در اين بخث، روش پرسش‌نامه با كمي جزيئات توصيف مي‌شود.
يك تعداد از پرسش‌نامه به درستي استاندارد شده براي تشخيص سازماني وجود دارند. همچنين آسان است كه پرسش‌نامه‌اي متناسب با هر نيازمندي سازمان تهيه شود. يك نمونه از پرسش‌نامه استاندارد شده همچنين در اين بخش توصيف شده است. انتخاب يك پرسش‌نامه بستگي به اهداف تشخيص و نشانه‌هاي در دسترس از يك تشخيص مقدماتي از معيارهاي موردنياز مطالعه‌ي كامل، دارد. به طور معمول قبل از تصميم براي استفاده از يك پرسش‌نامه، شخص يا گروه، با قصد استفاده از آن، بايد ناحيه مربوط را از طريق مصاحبه‌ها، شكايت‌ها، نشانه‌هاي مشاهده شده يا نظرات كلي رغبت اظهار شده به وسيله‌ي مديران عالي و غيره، تعيين كنند.
9.2 معيارهاي تشخيص داده شده از طريق پرسش‌نامه
بسياري معيارها وجود دارند كه مي‌توانند از طريق پرسش‌نامه مطالعه شوند. موارد زير يك ليست از اين معيارها است كه بسيار بيشتر براي اهداف تشخيص مطالعه شده‌اند.
بهداشت سازماني كلي
رفاه عمومي يك سازمان مي‌تواند از طريق پرسش‌نامه اندازه‌گيري شود بهداشت سازماني كلي به وسيله‌ي يك شاخص فراگير بدست آمده از طريق اندازه‌گيري ادراك كارمندان سازمان، نشان داده شده است. شاخص فراگير با بهداشت سازمان روي كليه‌ي متغيرهاي ممكن (روانشناختي، جامعه شناختي، سياسي، رفتاري، سازمان و غيره) كه بر كارايي سازمان اثر مي‌كند، سروكار دارد. اين‌ها شامل احساس امنيت، اقدام نياز، رضايت شغلي، ميدان براي خود شكوفايي، مقوله خوشنودي با سازمان، توزيع قدرت، كاركردن گروه‌ها، واقع‌بيني، پارتي بازي كردن، انحراف (پيچيدگي) ارتباطات، اعتماد، رهبري، روح تيمي، تنش در سازمان، تعارض‌ها، تعصب، سازمان كار، كارايي ملاقات‌ها، تسهيلات ساعت‌هاي كاري و جوكاري و غيره مي‌شوند.


ترجمه انگلیسی به فارسی سایت تحقیق

برای پیدا کردن ما فقط کافیست «سایت تحقیق» را در گوگل سرچ کنید

ترجمه فارسی به انگلیسی سایت تحقیق
با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید

شماره پاسخگوی سایت : 09118370377
Email : tahghighnet@yahoo.com
www.tahghigh.net 2007 - 2017