موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...

موضوع : سیستم های عایق کاری حرارتی
تحویل در محیط : word

عنوان سفارش :
سیستم های عایق کاری حرارتی
تعداد صفحه :
79
قیمت :
24000 تومان

فهرست مطالب:
پیشگفتار
1- مقدمه و تعاریف
2- انتخاب سیستم های عایق کاری حرارتی از خارج
3- سیستم های اندود تر
4- نکات مهم در سیستم های اندود تر
5- سیستم های نمای خشک
6- نکات مهم در سیستم های نمای خشک
7- سیستم های خاص عایق کاری حرارتی از خارج
8- معیار های زیست محیطی
9- انتخاب سیستم
10- نمونه هایی از سیستم اندود تر
11- نمونه هایی از سیستم نمای خشک
12- مزایای به کارگیری گسترده تر
پیشگفتار
صرفه جویی در مصرف انرژی ، به دلیل کاهش سوخت منابع متداول انرژی و هزینه ها و نیز حفظ محیط زیست حایز اهمیت بسیار است . بخش ساختمان با استفاده از یک سوم انرژی مصرفی کشور نه تنها هزینه زیادی را صرف می نماید بلکه موجب آلودگی محیط زیست نیز می گردد . از این رو ، پرداختن به مقوله کاهش مصرف انرژی در ساختمان ضرورتی اجتناب ناپذیر است . عایق های حرارتی نقش قابل توجهی در میزان مصرف انرژی در ساختمان ها دارند . روش های مختلفی برای عایق کاری ساختمان وجود دارد . روش مناسب باید با توجه به شرایط موجود انتخاب گردد . عایق کاری حرارتی از خارج ، زمانی که بازسازی ساختمان و رفع مشکلات بلند مدت مورد نظر باشد ، مناسب ترین انتخاب است .
1-مقدمه و تعاریف
مقدمه
انواع گوناگونی از سیستم های عایق کاری از خارج برای دیوار ها وجود دارد . این سیستم ها از لحاظ کیفیت و کاربرد با یکدیگر تفاوت دارند . انتخاب یک سیستم مناسب ، برای اولین بار ، کار دشواری به نظر می رسد . بسیاری از خانه ها ، آپارتمان ها و برج ها تنها پس از گذشت بیست الی سی سال از ساخت آن ها مرمت می شوند . عایق کاری حرارتی از خارج اغلب منطقی ترین روش برای دستیابی به عملکرد حرارتی و نمای خارجی بهتر ، به ویژه در ساختمان های مرتفع است . در برخی موارد این شیوه ، تنها راه عملی برای بهبود عملکرد حرارتی است . عایق کاری حرارتی از خارج ، مناسب ترین راهکار برای بازسازی و رفع مشکلات بلند مدت مانند رطوبت داخلی ، جذب آب و نفوذ هوا و به تبع آن از دست رفتن گرما است . این اقدام بهترین روش در یک طرح جامع بازسازی ، شامل نصب در و پنجره و کارگذاری سیستم های جدید حرارتی و تهویه است .
عایق کاری حرارتی از خارج در ساختمان های نوساز نیز به خوبی می تواند عملکرد حرارتی را بهبود بخشد و منافع اقتصادی با خود به همراه بیاورد . این راهنما حاوی اطلاعات کلی درباره عایق کاری حرارتی از خارج برای معماران ، متخصصان و سازندگان علاقمند به موضوع است . این مجموعه نه تنها شامل بازسازی ساختمان ها می شود ، بلکه برای ساختمان های نوساز مسکونی نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد . همچنین نمونه هایی از موارد اجرا شده ، معرفی می شوند . اطلاعات ارئه شده در این راهنما ، به وسیله ترکیب و تلفیقی از تحقیقات کتابخانه ای ، بازدید های محلی و مشاوره های صنعتی تهیه شده است .
تعاریف
عایق کاری حرارتی از خارج سیستمی مرکب ، مشتمل بر سه جزء کلیدی به شرح ذیل است :
عایق – عایق حرارتی سیستم است .
اتصالات – ابزاری برای اتصال مطمئن سیستم به سطح زیر کار است . نما – لایه ای است که محافظت در برابر عوامل آب و هوایی را فراهم می سازد و پوشش نهایی سیستم است ، این لایه ، اغلب شامل ملحقات دیگری نیز می شود و محافظت بیشتر و ارتباط با اجزای ساختمان را میسر می سازند ( مانند در ها و پنجره ها ) .
عایق ها
گسترده وسیعی از فرآورده های عایق مورد استقاده قرار می گیرند که به گروه ها و دسته های ذیل تقسیم می شوند : ..................

 • مجری کارهای پژوهشی عمومی، علمی پژوهشی و مروری
 • کارهای آماری و تجزیه و تحلیل داده
 • تحلیل کمی و کیفی
 • انجام کلیه خدمات نگارش، ترجمه تخصصی ، ویرایش مقاله ها و پایان نامه ها
 • انجام رفرنس نویسی استاندارد با نرم افزار EndNote
 • آماده سازی پاورپوینت مربوط به ارائه در جلسات و همایشها
 • Tel : 09120906507 - 09118370377
  Email : tahghighnet@yahoo.com
  Telegram : @tahghighnet
  Instagram : tahghighnetinsta
  www.tahghigh.net
  2021 - 2007