چهارشنبه 7 تیر 1396
بازدید امروز : 2570 نفر
موتور جستجوی سایت نیازمندیهای دانشجویی موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...
تلگرام سایت تحقیق
تحویل در محیط : powerpoint

عنوان : آزمایش کاهش ایمنومگنتیک فایل بصورت پاورپوینت

ابتدا هزینه سفارش را از طریق پرداخت آنلاین و یا انتقال به شماره کارت 6037991813769019 بانک ملی به نام سید علیرضا هاشمی و یا واریز به شماره حساب 0102834007003 ملی بنام سید علیرضا هاشمی و با داشتن شماره فیش واریزی اقدام به سفارش کنید.
عنوان سفارش :
آزمایش کاهش ایمنومگنتیک فایل بصورت پاورپوینت
تعداد صفحه :
28
قیمت :
3000 تومان
جهت سفارش اینجا کلیک کنید

خلاصه تحقیق
خلاصه
ویروس بافت مردگی عصبی (NNV) عامل یک بیماری عصبی ویروسی است که یکی از محدودیت های اصلی در زمینه تولید پرورش ماهی گروپر محسوب می شود. عموما از PCR های آنی برای شناسایی وجود و مقدار NNV استفاده می شود که یکی از مشکلات بهره گیری از آن گران بودن و همچنین دشواری فنی اجرای آن می باشد. در این تحقیق یک آزمایش کاهش ایمنومگنتیک به عنوان یک جایگزین سریع و همچنین مقرون به صرفه به جای PCR آنی ارائه شده است. این روش از در هم آمیختن ریزذره های مغناطیسی با پادتن های ویژه سطح ویروسی که آنتی ژن ها از آنها برای شناسایی NNV در نمونه بافت هاب گروپر استفاده می کنند بهره می برد. همراهی NNVبا آنتی بادی در هم آمیخته با ذرات مغناطیسی منجر به کاهش سطح سیگنال های مغناطیسی شد که از رابطه عمیقی با غلظت NNVبرخوردار می باشد، درست مثل همان روشی که PCR آنی از آن بهره میگیرد
لاروهای گروپر برای آزمایش با استفاده از یک بافر استخراجی ویروسی که یک روش سریعو پانزده دقیقه ایی برای استخراج آنتی ژن های ویروسی است و میزان کارآیی استخراجی آن بالاتر از 80% است آماده شدند. علاوه بر این این تحقیق پیشنهاد می دهد تا از ریزذرات مغناطیسی به عنوان نشان های برچسب زنی و عمل بررسی کننده در مورد وجود NNV نیز بهره برده شود. ریزذرات مغناطیسی با همراهی پادتن ها در برابر سطح ویروسی NNV عمل کرده و از این توانایی برخوردار هستند که به صورت انحصاری بر روی NNV واکنش نشان دهند. کاهش سیگنال های مغناطیسی به دلیل همکاری بین ذرات مغناطیسی و NNV حاصل شده و به غلظت NNVبستگی دارد. نتیجه نشان می دهند که غلظت های شناسایی شده در زمینه NNV تا حد زیادی مشابه موارد شناسایی شده توسط PCR آنی می باشند.
....

ترجمه انگلیسی به فارسی سایت تحقیق

برای پیدا کردن ما فقط کافیست «سایت تحقیق» را در گوگل سرچ کنید

ترجمه فارسی به انگلیسی سایت تحقیق
با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید

شماره پاسخگوی سایت : 09118370377
Email : tahghighnet@yahoo.com
www.tahghigh.net 2007 - 2017