سه شنبه 9 خرداد 1396
بازدید امروز : 4015 نفر
موتور جستجوی سایت نیازمندیهای دانشجویی موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...
تلگرام سایت تحقیق

موضوع : مکانیسم پرواز حشرات فایل بصورت پاورپوینت
تحویل در محیط : powerpoint

ابتدا هزینه سفارش را از طریق پرداخت آنلاین بانک ملت و یا پرداخت آنلاین بانک ملی و یا انتقال به شماره کارت 6037991813769019 بانک ملی به نام سید علیرضا هاشمی و یا واریز به شماره حساب 0102834007003 ملی بنام سید علیرضا هاشمی و با داشتن شماره فیش واریزی اقدام به سفارش کنید.
عنوان سفارش :
مکانیسم پرواز حشرات فایل بصورت پاورپوینت
تعداد صفحه :
11
قیمت :
2000 تومان
جهت سفارش اینجا کلیک کنید

در حقیقت پرواز از گونه وسیع حشرات آغاز شد. حشرات این عمل را حدود سیصد میلیون سال قبل آغاز کردند. آنها نیز در آغاز با بالهای کوچکشان قادر بودند فقط بپرند، اما با بزرگ شدن بالهایشان و تکامل آنها و گذشت زمان امکان پرواز برایشان فراهم شد. البته بالهای حشرات تنوع بسیار بالایی دارند. برای مثال پروانه‌ها معمولا چهار بال دارند و به تندی بال می‌زنند، اما این بالها به علت ظرافت خیلی زود از بین می‌روند. بنابراین پروانه بالغ به مدت زیاد قادر به پرواز نیست.
سوسکها یک جفت بال دارند و به همین دلیل به خوبی پروانه‌ها قادر به پرواز و تغییر جهت نیستند. با این وجود ، یک جفت بال شفاف و محکم نیز دارند که با کمک آنها می‌توانند بالهای اصلی را بپوشانند و از آنها محافظت کنند و به همین دلیل می‌توانند از نظر مسافت تا حدود چندین برابر پروانه‌ها حرکت کنند و صدمه نبینند. همین مگسها علاوه بر بالهای کوچکشان دو بال بسیار کوچکتر نیز دارند که هنگام پرواز تعادل آنها را حفظ می‌کند و باعث قدرت در حرکت پرواز می‌شود.

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید

شماره پاسخگوی سایت : 09118370377
Email : tahghighnet@yahoo.com
www.tahghigh.net 2007 - 2017