یکشنبه 4 تیر 1396
بازدید امروز : 1000 نفر
موتور جستجوی سایت نیازمندیهای دانشجویی موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...
تلگرام سایت تحقیق

موضوع : تاثیر رطوبت در ساختمان فایل بصورت پاورپوینت
تحویل در محیط : powerpoint

ابتدا هزینه سفارش را از طریق پرداخت آنلاین بانک ملت و یا پرداخت آنلاین بانک ملی و یا انتقال به شماره کارت 6037991813769019 بانک ملی به نام سید علیرضا هاشمی و یا واریز به شماره حساب 0102834007003 ملی بنام سید علیرضا هاشمی و با داشتن شماره فیش واریزی اقدام به سفارش کنید.
عنوان سفارش :
تاثیر رطوبت در ساختمان فایل بصورت پاورپوینت
تعداد صفحه :
17
قیمت :
3500 تومان
جهت سفارش اینجا کلیک کنید

رطوبت عامل بالقوه ای در ساختمان است که می تواند سلامتی و آسایش ساکنین آن را به مخاطره اندازد و به زیبایی و مصالح ساختمان لطمه وارد کند دیواهای نمور و مرطوب ممکن است باعث تداوم و تشدید بیماریهایی چون سرماخوردگی و رماتیسم شود . مقاومت حرارتی دیوارهای مرطوب نیز ، به دلیل آب موجود در آنها کاهش می یابد و در نتیجه ، دمای سطح داخلی دیوارها پایین آمده ، امکان بروز تعریق بر روی چنین سطوحی افزایش می یابد ؛ که این ، خود می تواند باعث نارضایتی از شرایط حرارتی هوا داخلی ساختمان یا افزایش میزان سوخت مصرفی سیستم های مکانیکی شود . رطوبت این دیوارها نیز باعث می شود املاح نمک موجود در مصالح حل شده ، سپس به صورت شوره وسفیدک در سطح دیوارها ظاهر شود . این رطوبت ، شرایط مناسبی برای رشد قارچ ها فراهم ساخته ، بوی نامطبوعی تولید می کند . آسیب هایی که در اثر رطوبت به مصالح ساختمانی وارد می شود ، عبارت است از تغییر ابعاد و پوسیدگی چوب زنگ زدگی فلزات ، نرم شدن اندودهای گچی و آهکی و جدا شدن صفحات چوبی به هم پیوسته .
راه های نفوذ رطوبت به ساختمان
رطوبت ایجاد شده در ساختمان ممکن است نتیجه ی عواملی چون نفوذ باران در سطوح داخلی از درز پنجره ها ، ایجاد تعریق ناشی از وسایل رطوبت زای داخلی برروی سطوح داخلی و نفوذ آب های زیر زمینی از کف و دیوارها باشد .
نفوذ آب باران
آب باران می تواند از راه های مختلفی به سطوح داخلی ساختمان نفوذ کند که مهمترین آنها ، نفوذ در اثر فشار اسموزی و فشار باد است . در اینجا برای بررسی دقیق تر ، دو حالت بحرانی را مورد مطالعه قرار می دهیم . یکی زمانی که دیواری بدون ترک تحت فشار اسموزی قرار می گیرد و دیگری ، وقتی دیواری نفوذ نا پذیر و ترک دار در برابر نفوذ آب باران قرار می گیرد .


ترجمه انگلیسی به فارسی سایت تحقیق

برای پیدا کردن ما فقط کافیست «سایت تحقیق» را در گوگل سرچ کنید

ترجمه فارسی به انگلیسی سایت تحقیق
با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید

شماره پاسخگوی سایت : 09118370377
Email : tahghighnet@yahoo.com
www.tahghigh.net 2007 - 2017