شنبه 3 تیر 1396
بازدید امروز : 4012 نفر
موتور جستجوی سایت نیازمندیهای دانشجویی موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...
تلگرام سایت تحقیق

موضوع : معرفی انواع خاک
تحویل در محیط :power point

ابتدا هزینه سفارش را از طریق پرداخت آنلاین بانک ملت و یا پرداخت آنلاین بانک ملی و یا انتقال به شماره کارت 6037991813769019 بانک ملی به نام سید علیرضا هاشمی و یا واریز به شماره حساب 0102834007003 ملی بنام سید علیرضا هاشمی و با داشتن شماره فیش واریزی اقدام به سفارش کنید.
عنوان سفارش :
معرفی انواع خاک فایل بصورت پاورپوینت
تعداد صفحه :
9
قیمت :
2500 تومان
جهت سفارش اینجا کلیک کنید

دید کلی
خاک که از تجزیه و تخریب سنگ­ها در نتیجه هوازدگی بوجود می­آیند که مخلوطی از مواد معدنی البته نوع و ترکیب خاکها در مناطق مختلف برحسب شرایط ناحیه فرق می­کند . مقدار آبی که خاکها می­توانند بخود و همچنین در کارخانه­های راه­سازی و ساختمانی دارای اهمیت بسیاری است که البته این جذب کنند . از نظر کشاورزی مقدار در درجه اول بستگی به اندازه دانه­های خاک دارد بطور کلی خاک خوب و حد واسط از دانه­های ریز و درشت تشکیل یافته است .
مواد تشکیل دهنده خاک­ها
موادی که خاک­ها را تشکیل می­دهند به چهار قسمت تقسیم می­شوند :
مواد سخت : مواد را ترکیبات معدنی تشکیل می­دهند که این ممکن است دارای مقدار مواد آلی نیز باشند . این ترکیبات معدنی از تخریب سنگهای اولیه یا سنگ مادر حاصل شده­اند که گاهی اوقات همراه با مواد تازه کلوئیدی و نمک­ها می­باشند .
موجودات زنده در خاک­ها : تغییراتی که در خاک­ها انجام می­پذیرد بوسیله موجودات زنده در خاک انجام در این تغییرات شرکت و بالاخره حلزون­ها می­گیرد. قبل از همه ریشه­گیاهان ، باکتری­ها، قارچها ، کرم­ها دارند .


ترجمه انگلیسی به فارسی سایت تحقیق

برای پیدا کردن ما فقط کافیست «سایت تحقیق» را در گوگل سرچ کنید

ترجمه فارسی به انگلیسی سایت تحقیق
با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید

شماره پاسخگوی سایت : 09118370377
Email : tahghighnet@yahoo.com
www.tahghigh.net 2007 - 2017