موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...

تحویل در محیط ورد : word
عنوان :

mri پروژه ام ار ای بررسی سیستم و آشنایی با

عنوان سفارش :
mri پروژه ام ار ای بررسی سیستم و آشنایی با
تعداد صفحه :
81
قیمت :
42000 تومان
mri پروژه ام ار ای بررسی سیستم و آشنایی با mri پروژه ام ار ای بررسی سیستم و آشنایی با

مقدمه
دانش تصویربرداری در پزشکی همانند بسیاری از شاخه های علوم تجربی با سرعتی غیرقابل تصور راه پیشرفت و تکامل را در دهه های اخیر پیموده و با بهره گیری از دانش متخصصین رشته های مختلف علوم از جمله پزشکی، فیزیک و مهندسی پزشکی به موفقیت های چشمگیری دست یافته است. پس از كشف اشعه ايكس به سال 1895 ميلادي توسط دكتر ويليام كنراد رونتگن عليرغم ابداع ابزارها و روش‌هاي تصويربرداري پيشرفته از جمله راديوگرافي‌هاي ساده، سونوگرافي، سي‌تي‌اسكن، پزشكي هسته‌اي و ...، مي‌توان به M. R. I به عنوان انقلابي ديگر در دانش تصويربرداري پزشكي اشاره نمود.
توانايي اين روش در نمايش بسياري از اعضاء و بافت‌هاي بدن، جاذبه‌هاي استفاده از آن را در تشخيص بسياري از بيماري‌ها به اوج خود رسانيده و دنياي ديدي را فراروي متخصصين رشته‌هاي مختلف پزشكي گشوده است. با اين وجود بايد خاطرنشان ساخت كه جايگاه خاص انواع روش‌هاي تصويربرداري در بسياري از موارد محفوظ مانده و شايد يادآوري اين نكته ضروري باشد كه هميشه گران‌ترين روش تصويربرداري مناسب‌ترين و ... دقيق‌ترين روش براي ارزيابي همه انواع بيماري‌ها نيستف بلكه عوامل متعددي در انتخاب نوع تصويربرداري در هر بيمار مؤثرند. همانند تمامي آزمون‌هاي تشخيصي نقش بيماران و آمادگي آنان پيش از انجام M. R. I نيز واجد اهميتي خاص و غيرقابل انكار است. بي‌ترديد پزشكان با در نظر گرفتن تمامي اين جوانب مبادرت به انتخاب روش تصويربرداري مناسب مي‌نمايند. نوشتار حاضر بخش دوم از مجموعه سه جلدي تصويربرداري در پزشكي است (بخش اول تحت عنوان سونوگرافي، قبلاً انتشار يافته است) كه به آشنايي بيماران گرامي با مفاهيم اوليه و آمادگي‌هاي مورد نياز بيماران پيش از انجام انواع تصويربرداري‌ها در روش M. R. I اختصاص دارد.

پيشينه MRI

در سال 1942 نخستين‌بار دو دانشمند به نام‌هاي ادوارد پورسل و فليكس بلاچ موفق به تعريف پديده رزونانس مغناطيسي هسته‌اي (MMR) شدند و به جهت اين كشف جايزه نوبل فيزيك به آنان اهداء شد. در سال 1971 بود كه آقاي لوتر بور به كار برد NMR در تصويربرداري اشاره نمود و دكتر داماديان (پزشك آمريكايي تركيه‌اي الاصل) در همان سال به استفاده از اين روش در شناخت سرطان‌ها دست يافت. از ديگر پيشگامان اين موضوع مي‌توان به دكتر مانسفيلد اشاره نمود. اصطلاح NMR كه دربردارنده مفهوم هسته‌اي بود باعث ترس و وحشت بيماران مي‌گرديد، به همين خاطر بعدها عبارت تصويربرداري با روش رزونانس مغناطيسي (M. R. I) جايگزين NMR گرديد. به تدريج دستگاه‌هاي M. R. I پيشرفته‌تر شده و از قدرت بالاتري برخوردار گرديدند و اين سير تكامل كماكان ادامه .
اصول MRI
بدن انسان از مقدار زيادي آب تشكيل شده است. هر مولكول آب متشكل از يك اتم اكسيژن و دو اتم هيدروژن است و هر اتم هيدروژن در هسته خود واجد يك پروتون مي‌باشد. هر پروتون به صورت يك ذره كروي حول محول خود در حال گردش است و به لحاظ اين گردش، ميداني مغناطيسي در اطراف آن ايجاد مي‌شود. دانشمندان اين نوع گردش را همانند چرخش كره زمين به دور محور خود در نظر مي‌گيرند. پس شباهت يك پروتون به كره زمين بسيار زياد است. يعني براي هر پروتون دو قطب شمال (N) و جنوب (S) فرض مي‌شود.
دستگاه M. R. I كه واجد آهن‌ربايي تحت عنوان مگنت مي‌باشد قادر است تا بخشي از پروتون‌هاي موجود در اتم هيدروژن بدن انسان را كه هريك مانند آهن‌ربايي كوچك عمل مي‌كنند تحت تأثير قرار داده، سپس آنها را شمارش نموده (كميّت) و مكان و موقعيت آنها (كيفيت) را در بافت‌هاي مختلف (عضله، چربي، مغز ... ) نشان دهد. گرچه عامل ايجاد تصوير، بررسي تعداد و موقعيت‌ اتم‌هاي هيدروژن است، ليكن تصوير حاصله در بافت‌هاي مختلف متفاوت بوده و حتي در مايعات مختلف از قبيل خون، ادرار، مايع مغزي نخاعي، كره چشم و مايعاتي كه در تورم‌هاي مختلف بافتي وجود دارند با هم تفاوت دارد. هنگامي كه بيمار روي تخت دستگاه M. R. I قرار گرفته و به داخل كانال عكس‌برداري (مگنت) هدايت مي‌گردد، محور اكثريت پروتون‌هاي بدن بر حسب نيروي ميدان مغناطيسي مگنت دستگاه تغيير جهت داده و در راستايي خاص ثابت مي‌شوند كه در واقع نقطه صفر (Zero pint) محسوب مي‌شود.
در مرحله بعد امواج راديويي با طول موج كوتاه (مانند امواج راديويي F. M)به پروتون‌هاي تحريك شده مي‌تابند و سبب وضعيت جديدي در آنها مي‌شوند. پس از خاموش كردن بخش مولد امواج راديوييف انرژي پس داده شده سنجش مي‌شود و به اين ترتيب دستگاه «آواز كُر پروتون‌هاي بدن» را شنيده و آن را به تصوير مورد نظر از بافت‌هاي بدن حاصل مي‌آيد.

یک دستگاه پویشگر ام‌آرآی ۳ تسلا از نوع Philips Achieva ام‌آرآی (به انگلیسی: MRI) که مخفف عبارت (به انگلیسی: Magnetic Resonance Imaging) است و تصویرسازی تشدید مغناطیسی نامیده می‌شود، روشی پرتونگارانه در تصویربرداری تشخیصی پزشکی و دامپزشکی است که در دهه‌های اخیر بسیار فراگیر شده‌است و بر اساس رزنانس مغناطیسی هسته است.

تشریح MRI

چگونگی قرار گرفتن اسپین‌های هسته‌ای در میدان مغناطیسی و نوسان با فرکانس لارمور

با ام آر آی می‌توان در جهات فوقانی-تحتانی (اگزیال)، چپ‌راستی (ساژیتال) و پس‌وپیش (کورونال) و حتی در جهات اُریب و مایل تصویرگیری نمود. یک سیستم ام آر آی از سه میدان مغناطیسی استفاده می‌کند:
1. میدان خارجی ثابت و قوی (B0)
2. میدان ضعیف گرادیانی متغیر
3. میدان حاصل از پالس RF الکترومغناطیسی (B۱)

سیستمهای امروزی MRI

سیستمهای ام آر آی امروزه غالباً دارای قدرت میدانهای 0.2، 1، 1.5، و 3 تسلا می‌باشند. در ایالات متحده آمریکا بیمارستان‌ها و مراکز خدمات بهداشتی اجازه استفاده از سیستم‌های تا ۴ تسلا را نیز برای یک بیمار دارند. اما از چهار تسلا به بالا صرفاً جنبه و کاربردهای تحقیقاتی دارد. بزرگ‌ترین تولید کننده‌های سیستمهای ام آر آی امروزه شرکت‌های زیمنس (آلمان)، جی‌ای (آمریکا)، توشیبا (ژاپن)، و فیلیپس (هلند) می‌باشند

تاریخچهMRI

در سال ۱۹۵۰، حصول تصویر یک بعدی MRI، توسط هرمن کر (Herman Carr) گزارش گردید. پاول لاتربر (Paul Lauterbur)، شیمیدان آمریکائی، با کار بر روی تحقیقات پیشین، موفق به ابداع روش‌هایی برای تولید تصاویر دو بعدی و سه بعدی MRI گردید. سرانجام وی در سال ۱۹۷۳ اولین تصویر گرفته شده بر اساس تشدید مغناطیس هسته‌ای (NMR) خود را منتشر نمود.اولین تصویر مقطع نگاری از یک موش زنده، در ژانویه ۱۹۷۴ منتشر گردید. اولین تحقیقات و پیشرفت‌ها در زمینه ی تصویر برداری بر اساس تشدید مغناطیس هسته‌ای (Nuclear magnetic resonance)، در دانشگاه ناتینگهام،انگلستان صورت پزیرفت.پروفسور پیتر منسفیلد، فیزیکدان برجسته ی انگلیستان، با گسترش یک روش ریاضی، موفق به کاهش زمان تصویربرداری و افزایش کیفت تصاویر، نسبت به روش بکارگرفته شده توسط لاتربر، گردید. دانشمند آمریکایی ارمنی تبار ریموند دامادیان، استاد دانشگاه ایالتی نیویورک در سال ۱۹۷۱، در مقاله‌ای که در مجله Science منتشر گردید، اعلام نمود که امکان تشخیص تومور از بافت‌های عادی به کمک تصویر برداری NMR میسر می‌باشد.
جایزه نوبل پزشکی سال ۲۰۰۳ به خاطر اختراع ام آر آی به پاول لاتربر از دانشگاه ایلینوی در اوربانا شامپاین و پیتر منزفیلد از انگلستان اعطا گردید.

طرز کار MRI

چگونگی تولید تصویر ام آر آی فرایند بس پیچیده ایست. در این روش از خاصیت ویژه اسپین‌های هسته‌های هیدرژنی در میدان مغناطیسی (B0) استفاده می‌شود. پس از انتخاب برش، اسپین‌ها تحت تاثیر میدان مغناطیسی پالس‌های الکترومغناطیسی (B۱) قرار گرفته و سپس از این حالت برانگیختگی به مرور به حالت اولیه خود بازمی گردند.در هر بافتی این مدت زمان متفاوت است. بطور مثال در ۱٫۵ تسلا٫ ثابت T1 برای بافت چربی ۲۶۰ میلی ثانیه و برای بافت ماده خاکستری مغز ۹۲۰ میلی ثانیه می‌باشد. بسته به اینکه چه نوع دنباله پالسیی انتخاب شود، و پارامترهای مثل TE و TR چگونه تعیین شوند، می‌توان با T1 و T2 کنتراست دلخواه را به تصویر کشید و توانایی ام آر آی در همین خاصیت ویژه قرار دارد. بطور مثال در یکی چربی روشن و در دیگری تاریک می‌شود.
هر برش تصویری توسط فاز و بسامد امواج دریافت شده بترتیب در محورهای y و x کدگذاری می‌گردد. برای انجام کد گذاری احتیاج به میادین مغناطیسی متغیر می‌باشد که این امر بکمک آهن رباهای از نوع ابررسانا هر لحظه تولید می‌گردد. اطلاعات دریافتی در فضایی داده‌ای بنام فضای k واریز شده و نهایتا به کمک تبدیلات فوریه ای به شکل تصویر در آورده می‌شوند.

کیفیت تصویری MRI

معمولا بهبود کیفیت تصویری در ام آر آی را با مقیاس‌هایی همانند قدرت تفکیک می‌سنجند. و معمولا نیز بهبود قدرت تفکیک با خود عواقبی همانند کاهش سیگنال مفید (SNR) بهمراه دارد. اما می‌توان این مشکلات را با راه حل‌هایی همانند استفاده از سیستمهای با قدرت میدان Bo بالاتر، ویا استفاده از ماده حاجب (contrast agents) مناسب تصحیح نمود.

تحقیقهای مشابه
mri پروژه ام ار ای بررسی سیستم و آشنایی با
81 صفحه - 42000 تومان
گزارش کارآموزی بانک ملی موضوع آشنایی با بانک ملی و سیستم کارکرد آن
80 صفحه - 27000 تومان
گزارش کارآموزی بانک - آشنایی با سیستم عملکرد بانک
16 صفحه - 12000 تومان
پروژه مدلسازی سیستم مدیریت رستوران uml
15 صفحه - 24000 تومان
در افزایش بهرهوری iso پروژه مدیریت صنعتی مطالعه اثرگذاری پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت
113 صفحه - 54000 تومان
کنترل های داخلی سیستم های حسابداری - پروژه مالی
58 صفحه - 30000 تومان
کنترل های داخلی سیستم های حسابداری - پروژه مالی
58 صفحه - 36000 تومان
طراحی یک سیستم ساده حسابداری مالی پروژه حسابداری
32 صفحه - 15000 تومان
الکتروتکنیک gps پروژه سیستم موقعیت یابی جی پی اس
89 صفحه - 27000 تومان
شبکه های موبایل در سیستم های بیسیم - نسل سوم موبایل – پهنای باند – امنیت در شبکه های موبایل پروژه کامپیوتر
85 صفحه - 36000 تومان
mmb پروژه رشته کامپیوتر سی دی اتوران آموزش فتوشاپ همراه با سورس کامل و مستند تهیه شده با
15 صفحه - 30000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر سی دی اتوران آموزش فلش همراه با سورس کامل و مستند تهیه شده با mmb
15 صفحه - 45000 تومان
vb access پروژه رشته کامپیوتر مدیریت فروشگاه و خرید و فروش کالا تهیه شده با ویژوال بیسیک و اکسس
28 صفحه - 45000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار مدیریت آموزشگاه به همراه مستند با زبان ویژوال بیسیک و بانک اکسس vb access
19 صفحه - 45000 تومان
پروژه حسابداری- پروژه مالی با عنوان بانکداری اسلامی
62 صفحه - 27000 تومان
vb access with document پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار مدیریت داروخانه بزبان ویژوال بیسیک و بانک اکسس همراه با مستندvb access with document
14 صفحه - 54000 تومان
vb access with document پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار مدیریت فروشگاه بزبان ویژوال بیسیک و بانک اکسس همراه با مستندvb access with document
35 صفحه - 84000 تومان
crm پروژه تاثیر ابعاد مدیریت ارتباط با مشتری بر رضایت مشتریان بانک بر اساس روش تحقیق
76 صفحه - 45000 تومان
بصورت پاورپوینت crm پروژه تاثیر مدیریت ارتباط با مشتری بر رضایت مشتریان بانک
100 صفحه - 54000 تومان
vb.net document پروژه رشته نرم افزار نرم افزار کتابخانه تهیه شده با ویژوال بیسیک دات نت و بانک اطلاعاتی اکسس ب همراه مستند
65 صفحه - 54000 تومان
پروژه ماشین متحرک تهیه شده با فلشflash
30 صفحه - 21000 تومان
بررسی مقایسه ای عزت نفس بین کودکان پسر پرورشگاه و سایر کودکان پروژه رواشناسی علوم اجتماعی و تربیتی با کار آماری و پرسشنامه
59 صفحه - 54000 تومان
بررسی راههای نفوذ ویروس به رایانه و راههای مقابله با آن پروژه رشته کامپیوتر
59 صفحه - 30000 تومان
بررسی عوامل موثر در رضایت شغلی کارکنان شرکت پارس شهاب رشت همراه با جامعه آماری و پرسشنامه پروژه مدیریت بازرگانی و صنعتی
86 صفحه - 45000 تومان
پیاده سازی استاندارد ایزو و ارتباط با کیفیت کالا پروژه مدیریت بازرگانی و صنعتی
124 صفحه - 45000 تومان
علل اجتماعی تبعیض علیه زنان پروژه علوم اجتماعی و روانشناسی همراه با کار آماری و پرسشنامه
131 صفحه - 45000 تومان
پاورپوینت use case پروژه مكانيزه سازي سيستم داروخانه مشخص شدن اشیا و کارکرد همراه با نمودارهای
45 صفحه - 18000 تومان
بررسي علل و عوامل مؤثر در بروز اعتياد در بين جوانان پروژه علوم اجتماعی همراه با جامعه آماری و پرسشنامه
115 صفحه - 54000 تومان
بررسی رابطه بین سبک های هویت یابی و میزان بروز رفتارپرخاشگرانه در بین دانشجویان پروژه همراه با کار آماری
47 صفحه - 36000 تومان
بررسی عوامل اجتماعی مؤثر بر دینداری پروژه همراه با جامعه آماری و پرسشنامه
71 صفحه - 36000 تومان
بررسي علل و عوامل مؤثر در بروز اعتياد در بين جوانان شهرستان رشت پروژه همراه با جامعه آماری و پرسشنامه و تجزیه تحلیل
39 صفحه - 18000 تومان
بررسی تاثیر سرمایه اجتماعی موجود در خانواده ها بر پیشرفت تحصیلی پروژه همراه با جامعه آماری و پرسشنامه
81 صفحه - 45000 تومان
کنوانسیون رفع انواع تبعیض علیه زنان در مقایسه با حقوق زن در اسلام پروژه حقوق
54 صفحه - 30000 تومان
بررسی علل و عوامل مؤثر در بروز اعتیاد در بین جوانان شهرستان رشت پروژه همراه با پرسشنامه و تجزیه تحلیل
122 صفحه - 54000 تومان
رابطه بین باورهای ارتباطی باکارکرد خانواده و رضایت زناشویی همراه با پرسشنامه و تجزیه تحلیل آماری پروژه علوم اجتماعی و روانشناسی و علوم تربیتی
160 صفحه - 60000 تومان
رابطه بین باورهای ارتباطی باکارکرد خانواده و رضایت زناشویی همراه با پرسشنامه و تجزیه تحلیل آماری پروژه علوم اجتماعی و روانشناسی و علوم تربیتی
167 صفحه - 75000 تومان
پروژه برنامه نویسی سیستم پرداخت حقوق با نرم افزار ویژوال بیسیک دات نت
78 صفحه - 30000 تومان
تشریح سیستم دانشگاه همراه با طراحی جدول بانک اطلاعاتی و طراحی فیلدها
17 صفحه - 12000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر با عنوان سیستم عامل لینوکس
37 صفحه - 15000 تومان
یک روش شبیه سازی با هدف اجرای خط مشی کنترل تولید بهینه در یک سیستم ماشینی ساده غیر قابل اطمینان
18 صفحه - 9000 تومان
پروژه طرح اتوماسيون سازمان تامين اجتماعي - سیستم حقوق و دستمزد همراه با فرمها
192 صفحه - 54000 تومان
ترجمه مقاله و تحقیق - تاثیر میزان کاهش PH شکمبه ای بر تخمیر شکمبه ای در یک سیستم کشت پیوسته و با جریان دو طرفه
8 صفحه - 24000 تومان
ترجمه مقاله و تحقیق - سیستم رباتیک صنعتی با کنترل انطباقی
6 صفحه - 18000 تومان
پیاده سازی سیستم ویدئو کنفرانس همراه با نمودار ها و دیاگرام های مربوطه فایل بصورت پاورپوینت
28 صفحه - 36000 تومان
پروژه برق الکترونیک مصرف بهینه با سنسور حرارتی - تشریح سیستم های هوشمند موتورخانه
27 صفحه - 24000 تومان
ترجمه مقاله و تحقیق - تخمین وضعیت معادل پویا برای سیستم های برق چند حوزه ای با واحد های اندازه گیری فازور همگام شده 3
7 صفحه - 21000 تومان
ترجمه مقاله و تحقیق - دیده بانی پایداری ولتاژ سیستم نیرو با استفاده از شبکه¬های عصبی مصنوعی با مجموعه¬ای کاهش یافته از ورودی¬ها 35
11 صفحه - 33000 تومان
بررسی تطبیقی سیستم قضایی انگلستان با ایران
6 صفحه - 12000 تومان
ترجمه مقاله و تحقیق - برآورد پارامتر تطبیقی مدل پویایی سیستم قدرت با استفاده از اطلاعات مدل
8 صفحه - 24000 تومان
پروژه معرفی سیستم نرم افزاری پروانه کسب رشته نرم افزار همراه با نمودار دیاگرام
67 صفحه - 36000 تومان
دیده بانی پایداری دلتاژ سیستم نیرو با استفاده از شبکه های عصبی مصنوعی با مجموعه ای کاهش یافته از ورودی ها
35 صفحه - 18000 تومان
آشنایی با سیستم عامل و نرم افزار
9 صفحه - 1500 تومان
مطالعه اثر گذاری پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت در افزایش بهره وری کارکنان در کارخانه مسینان همراه با پرسشنامه و تجزیه تحلیل آماری
132 صفحه - 60000 تومان
سی تی اسکن سینه -با یک سیستم جدید -CT با اشعه مخروطی
32 صفحه - 15000 تومان
پرسشنامه سیستم های اطلاعاتی (R. Y. K. Fung et all) (فونگ و همکاران)
2 صفحه - 1500 تومان
پرسشنامه بازارهای الکترونیکی : استفاده از سیستم تجارت سازمان با سازمان (Petter Gottschalk & Anne Foss Abrahamsen) (پتر گوتشالک و آن فاس آبراهامسن)
4 صفحه - 1500 تومان
پروژه رشته کامپیوتر سی دی آموزش آشنایی با گیاه کاکتوس تهیه شده با نرم افزار mmb
50 صفحه - 120000 تومان
پروژه آشنایی با قطعات کامپیوتر
62 صفحه - 36000 تومان
آشنایی با gsm
14 صفحه - 7500 تومان
پروژه آشنایی با لوله کشی گاز خانگی و تجاری
47 صفحه - 21000 تومان
تاریخچه اعداد - آشنایی با تاریخ ریاضیات
28 صفحه - 10500 تومان
کارآفرینی و آشنایی با کارآفرین موفق در گیلان
27 صفحه - 12000 تومان
آشنایی با نرم افزارvirtual pc فایل بصورت پاورپوینت
31 صفحه - 12000 تومان
فایل آشنایی با نرم افزارvirtual pc بصورت پاورپوینت
19 صفحه - 9000 تومان
آشنایی با نرم افزار شبکه NetMeeting
9 صفحه - 7500 تومان
آشنایی با xml
18 صفحه - 7500 تومان
تاریخچه و آشنایی با شرکت بنز و بنیانگذار آن کارل بنز فایل بصورت پاورپوینت
28 صفحه - 12000 تومان
رنگ شناسی - آشنایی با رنگها
12 صفحه - 6000 تومان
اقامتگاهها و هتلهاي معروف در تركيه - آشنایی اجمالی با کشور ترکیه و صنعت گردشگری در آن کشور
24 صفحه - 12000 تومان
پروژه برق بررسی و آشنایی با جریان برق
87 صفحه - 36000 تومان
گردشگری مذهبی در گیلان آشنایی با مکانهای متبرکه
23 صفحه - 7500 تومان
پروژه بررسی و آشنایی با انقلاب کوبا
63 صفحه - 27000 تومان
پروژه معماری عمران آشنایی با انواع پوشش دیوارهای ساختمانی - دیوار پوشها - کناف
288 صفحه - 84000 تومان
کارآموزی آشنایی با آسانسور و نصب آن
68 صفحه - 36000 تومان
پروژه رشته کامپیوتر - بررسی و مطالعه شبکه و آشنایی با نرم افزار net limiter
110 صفحه - 54000 تومان
net limiter آشنایی با نرم افزار.docx
19 صفحه - 10500 تومان
طرح کارافرینی - خوداشتغالی - آشنایی با شرکت قطعات جلوبندی خودرو
25 صفحه - 15000 تومان
کارآموزی در شرکت دارویی سبحان دارو - آشنایی با بخشهای مختلف
95 صفحه - 36000 تومان
آشنایی با پروتکل ssh
8 صفحه - 6000 تومان
امواج صوتی آشنایی با صوت و ارتعاشات پاورپوینت
38 صفحه - 10500 تومان
کارورزی رشته کامپیوتر آشنایی با نرم افزار های اکسل فتوشاپ و ویندوز
73 صفحه - 18000 تومان
کارآموزی رشته کامپیوتر شرکت خزر انفورماتیک آشنایی با سخت افزار
35 صفحه - 15000 تومان
کارآفرینی زندپی کارافرینانه آشنایی با کارآفرین
37 صفحه - 15000 تومان
پروژه آشنایی با قطعات کامپیوتر
16 صفحه - 6000 تومان
 • مجری کارهای پژوهشی عمومی، علمی پژوهشی و مروری
 • کارهای آماری و تجزیه و تحلیل داده
 • تحلیل کمی و کیفی
 • انجام کلیه خدمات نگارش، ترجمه تخصصی ، ویرایش مقاله ها و پایان نامه ها
 • انجام رفرنس نویسی استاندارد با نرم افزار EndNote
 • آماده سازی پاورپوینت مربوط به ارائه در جلسات و همایشها
 • Tel : 09120906507 - 09118370377
  Email : tahghighnet@yahoo.com
  Telegram : @tahghighnet
  Instagram : tahghighnetinsta
  www.tahghigh.net
  2022 - 2007