موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...

تحویل در محیط ورد : word
عنوان :

روانشناسی اجتماعی

عنوان سفارش :
روانشناسی اجتماعی
تعداد صفحه :
19
قیمت :
6000 تومان
 • مقدمه
 • روانشناسی اجتماعی مطالعه موضوعات، مشکلات و مسایل مرتبط با روانشناسی وجامعه است . روانشناسی اجتماعی، اثرات حضور دیگران را بر رفتار فرد یا رفتار خود را تحت تأثیر گروه مورد بررسی و مطالعه قرار می‌دهد. روشن است که تأثیر دیگران بر فرد مستلزم وجود روابط متقابل بین خود با دیگران است، بنابراین به یک تعریف دیگر روان‌شناسی اجتماعی به عنوان علم مطالعه رفتار متقابل بین انسان‌ها یا علم مطالعه تعامل انسان‌ها شناخته می‌شود. تعریف دیگری نیز شده است ازجمله :روانشناسی اجتماعی روش مطالعه ی علمی رفتار و واکنش و عملکردهای فرد در حضور جمع یا حضور تلویحی افراد است.تفاوت روانشناسی اجتماعی با جامعه شناسی در این است که جامعه شناسی کلیات جامعه از جمله آمار،مهاجرت،نسبت تعداد افراد براساس جنسیت وحرکت جامعه به سوی گرایش خاص را برسی میکند اما روانشناسی اجتماعی رفتار فرد در جامعه را برسی میکند وتفاوت آن با روانشناسی عمومی تنها یک تفاوت اعلام شده است که روانشناسی عمومی به بررسی مسائلی عمومی تر می پردازد.کتاب روانشناسی اجتماعی به تالیف الیوت ارونسون یکی از کتاب های معتبر این رشته است.

  تاریخچه کوتاه روان‌شناسی اجتماعی

  با وجودی که افلاطون ایده «خِردجمعی» را مطرح کرد و مفاهیمی چون تسهیلات اجتماعی در اواخر قرن هجدهم میلادی مطرح گشت امّا پس از جنگ جهانی دوم بود که پژوهش‌ها در زمینه روان‌شناسی اجتماعی آغاز گشت. وحشتی که از نسل‌کشی یهودیان (هولوکاست) به وجود آمده بود پژوهشگران را واداشت که به مطالعه تأثیرات اجتماعی، همنوایی و اطاعت بپردازند.
  دولت آمریکا نیز علاقه‌مند شد که مفاهیم روان‌شناسی اجتماعی را برای تاثیرگذاری بر شهروندان به کار بندد. روان‌شناسی اجتماعی به رشد خود در طول قرن بیستم ادامه داد و الهام‌بخش پژوهش‌هایی گردید که به درک بهتر ما از رفتار و تجربه اجتماعی انجامیده است.

  روانشناسی اجتماعی چیست؟

  در روانشناسی اجتماعی افراد تحت تأثیر رفتارها، افکار و هیجانهای خود نسبت به دیگران قرار می‌گیرند خواه دیگران در صحنه حضور داشته باشند خواه حضور نداشته باشند و به بیان دیگر روانشناس اجتماعی رفتارهای اجتماعی را مورد بررسی قرار می‌دهد.

 • کورمال کورمال رفتنها:
 • نرمن تریبلت می‌‌گوید: کسی که کاری انجام می‌دهد و در حضور فردی قرار می‌گیرد که همان کار را انجام می‌دهد بازده بهتری دارد.

 • عصر طلایی:
 • در این عصر برای اولین بار رواشناسان اجتماعی تحقیقاتی را آغاز کردند که بتوانند هدف خودشان را که تغییر در نگرش بود، قانع سازی کنند.

  بدبینی پژوهشگران درباره روانشناسی اجتماعی:

  پژوهشگران روانشناسی اجتماعی 2 عامل را برای بدبینی خود در نظر گرفته‌اند: 1- نسبی بودن اصول آن 2- آمریکایی بودن ریشه‌های آن شناخت با مشاهده منظم:
  پیش از تلاش برای بدست آوردن یک رفتار باید مطمئن شد که آن رفتار وجود دارد یا نه. در این زمان مشاهده منظم به کمک‌ ما می‌آید و می‌توان با یک روش علمی رفتار اشخاص مورد نظر را بدست آورد. مثلاً می‌توان گفت که افغانی‌ها موجب کاهش دستمزد کارگران ایرانی می‌شوند و یا حتی برای آنها بیکاری ایجاد می‌کنند.

  تحقیق میدانی یا آزمایشگاهی:

  تحقیق میدانی تحقیقی است که انسان می‌تواند در محیط زندگی خود و همچنین در محیطی که مردم به طور طبیعی زندگی می‌کنند تحقیق کند ولی در تحقیق آزمایشگاهی یک سری محدودیت‌های خاص وجود دارد که باید آنها را رعایت کنیم. مثلاً در آزمایشگاه کمتر می‌توان درباره مسائل مهم فراهم کرد تا در محیط طبیعی.

  یادگیری: رفتار اجتماعی را چگونه یاد می‌گیریم؟

  معمولاً رفتار اجتماعی را به صورت آموخته شده هنگامی که ما کاری انجام دهیم اطرافیان به ما پاداش می‌دهند و ما را در کنار دوستان خود جای می‌دهند یا امتیازاتی می‌دهند. ولی اگر افکاری متفاوت از افکار آنها داشته باشیم آنها نه تنها امتیاز به ما نمی‌دهند بلکه ما را از جمع خودشان بیرون می‌اندازند این عمل را شرطی شدن کنشگر می‌نامند.

 • اسناد:
 • زمانی که ما برای نتیجه‌گیری از اطلاعات موجود افراد استفاده می‌کنیم را نظریه اسناد می‌نامیم. مانند زمانی که اسناد درباره اشخاص کاملاً شناخته شده انجام می‌گیرد.

 • تبادل اجتماعی:
 • در تبادل اجتماعی پاداش و هزینه‌های همراه آن، رفتار را تغییر می‌دهد کسانی دچار این تغییر می‌شوند که در رفتارهای بین دو شخص تبادل وجود داشته باشد.

  عوامل موثر بر شکل گیری رفتار اجتماعی

  ‏رفتار اجتماعی عبارت است از احساس ها وکنش ها و اندیشه های آدمی در وضعیتهای اجتماعی. برای شناخت و فهم آنها باید به علل و عوامل زیر توجه داشت.

   1- رفتار و منش دیگران :
  آنچه که دیگران می گوید و یا در ظاهر انجام می دهند و زمینه های نژادی و قومی آنها .
   2- شناخت اجتماعی:
  اندشه ها ، باورها ، خاطره ها و استدلا لهای فرد درباره دیگران .
   3- متغیرهای محیطی :
  گرما ، ‏سرما ، سر و صدا ، آلودگی ها ، ازدحام و نو‏ع آب و هوا .
   4 ‏. عوامل فرهنگی و اجتماعی :
  عضویت درگروههای مختلف اجتماعی ، وجود هجارها و ‏ارزشهای فرهنگی .
   5 ‏. عوامل زیست شناختی :
  جبه های ارثی و ظاهری فرد ، احساس و توانایی های شناختی .

  چرا مطالعه روان شناسی اجتماعی لازم است :

  ‏روان شناسی اجتماعی علاقه مندند جنبه هایمختلف زندگی اجتماعی انسان مانند آموزش و پرورش ، سیاست ، فعا لیتهای اقتصادی و روابط میان اقوام و ملل را مطالعه و بررسی کنند . پژوهش های آنان در چند دهه گذشته اطلاعات انبوهی به ارمغان آورده که از فایده های بسیاری برخوردار است ، دانستن آنها برای همه کسانی که با مردم سر وکار دارند ، نه تنها سودمند بلکه ضروری است . این قایده ها را می توان به شرح زیر گروه بندی کرد .

  1- درک سیر آفرینش تاریخی انسان :

  انسان ها دارای نیازهایی مانند گرسنگی ، تشنگی و جنسی هستند که در میان همه آنان یکسان است ، سایقهایی چون عشق ، نفرت ، شهوت ، قدرت ، ترس و....... نیز دارند که هرکس را از دیگرن متمایز می سازد . همه این نیازها محصور فرآیند اجتماعی و فرهنگ جامعه اند .

  ‏2 ‏. شناخت روابط انسانی و پیوندهای زندگی گروهی :

  انسان هیچ گاه تنها و دور از دیگران زندگی نکرده است ، بلکه زندگی او حاصل روابط وپیوندهایش با دبگران است اگر قرار باشد به شناختی از او دست یابیم ، باید در‏چارچوب وی را بشناسیم ، زیرا زیستن و ‏چگونه زیستن با دیگران مساله ای اجتماعی است . بسیاری از مسائل انسان ، اجتماعی است و این مسائل بیشتر پیامد کنش متقابل میان افراد و گروه های با یکدیگر است ؛ زیرا که روابط انسانی سست و شکننده وگذرا باشد ، ‏موجب افزایش میزان طلاق ، خودکشی ، روسپیگری و دیگر آسیبهای اجتماعی می گردد . به همین دلیل روان شناسان اجتماعی این مسائل را که در ارتباط با دیگران بوجود می آید به مطالعه و بررسی می کشند و شیوه های پیش گیری و درمان آنها را به سیاستگزاران انتقال می دهند .
  3 ‏. رهای از پیشداوری قومی و تبعیض نژادی به منظور کاستن از تنشهای فردی و اجتماعی : روان شناسی اجتماعی می کوشد تا با تخفیف تعصبها وپیشدا وریهایی که مانع انعطاف پذیری بیشتر انسانها در برخورد با موقعیتهای اجتماعی می شود راهنما و راهگشا باشد و هم چنین انسانها را آماده می سازد تا شیوه های تازه ای را برای سیمای متغیر رفتارهای آدمی در وضعیتهای مختلف اجتماعی بیابند تا واکنش های مناسبی نسبت به آنها اتخاذ کنند .

  4- بینش و نگاه نو یافتن نسبت به مسائل و مشکلات روانی و اجتماعی:

  روان شناس ‏اجتماعی ها را به شکل خاصی ازآگاهی مجهرمی کند تا از تبیینهای شخصی درباره رفتار دیگران برهیم ونیز چگونه نگریستن به عواملی را که رفتارهایمان را شکل می دهد ، ‏یاد می دهد و به ما کمک می کند تا نیرو های روانی - اجتماعی را که با آنها روبرویم به وبژه آنهایی را که به ما فشار وارد می کنند را بازشناسیم و ما را برمی انگیزاند تا به یاری جامعه ای بیمناک و هراسناک از افز ایش بزهکاری و مصرف مواد برخیزیم و چگونگی رویاروی با آنها را دریا بیم .

  تحقیقهای مشابه
  پروژه رشته روانشناسی بررسی نقش بازی در رشد اجتماعی کودکان
  130 صفحه - 54000 تومان
  بررسي تأثير اختلاف زناشويي بر سبك دلبستگي و قضاوت اخلاقي در دانش آموزان پروژه روانشناسی علوم اجتماعی و تربیتی
  106 صفحه - 45000 تومان
  علل اجتماعی تبعیض علیه زنان پروژه علوم اجتماعی و روانشناسی همراه با کار آماری و پرسشنامه
  131 صفحه - 45000 تومان
  رابطه بین باورهای ارتباطی باکارکرد خانواده و رضایت زناشویی همراه با پرسشنامه و تجزیه تحلیل آماری پروژه علوم اجتماعی و روانشناسی و علوم تربیتی
  160 صفحه - 60000 تومان
  رابطه بین باورهای ارتباطی باکارکرد خانواده و رضایت زناشویی همراه با پرسشنامه و تجزیه تحلیل آماری پروژه علوم اجتماعی و روانشناسی و علوم تربیتی
  167 صفحه - 75000 تومان
  بررسی و روانشناسی نقاشی کودکان
  30 صفحه - 7500 تومان
  پروژه رشته روانشناسی - رابطه بین بهداشت روانی و پیشرفت تحصیلی
  70 صفحه - 30000 تومان
  پروژه رشته روانشناسی بررسی مقایسه ای بین شخصیت افراد درونگرا و برونگرا و اعتیاد
  84 صفحه - 60000 تومان
  پروژه پایان نامه کارشناسی روانشناسی - مقایسه سلامت روحی نوجوانان پرورشگاهی با نوجوانان دارای خانواده در سنین 19-13 شهر رشت
  63 صفحه - 60000 تومان
  پروژه روانشناسی - پژوهش مقایسه ای در مورد میزان شیوع علایم رفتاری هیجانی در کودکان و نوجوانان و مادران مبتلا به اسکیزوفرنی
  63 صفحه - 60000 تومان
  پروژه رشته روانشناسی رابطه بین عزت نفس و پیشرفت تحصیلی
  57 صفحه - 60000 تومان
  پروژه رشته روانشناسی بررسی رابطه منبع کنترل (درونی - برونی) با عزت نفس مقیاس سنجش ادرک خویشتن
  103 صفحه - 60000 تومان
  پروژه رشته روانشناسی بررسی رابطه منبع کنترل با عزت نفس
  103 صفحه - 45000 تومان
  پروژه روانشناسی رابطه رویدادهای استرس زای زندگی با سلامت روان
  74 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته روانشناسی بررسي رابطه بين خودپنداره و رضايت شغلي كاركنان
  130 صفحه - 54000 تومان
  پروژه رشته روانشناسی رابطه رویدادهای استرس زای زندگی با سلامت روان در افراد مبتلا به بیماری های قلبی ـ عروقی وافراد سالم
  80 صفحه - 54000 تومان
  آشنایی با تعداد ی از مکاتب روانشناسی
  5 صفحه - 1500 تومان
  رابطه مکاتب روانشناسی با آموزش علوم
  3 صفحه - 1500 تومان
  پروژه رشته روانشناسی مقایسه تاثیر استرس در بیماران سرطانی و غیر سرطانی دو قشر تحصیل کرده و تحصیل نکرده
  72 صفحه - 45000 تومان
  پروژه علوم تربیتی - روانشناسی - بررسی علل ترس در کودکان و نوجوانان
  51 صفحه - 42000 تومان
  پروژه رشته روانشناسی بررسي مولفه هاي شخصيتي در نوجوانان داراي پدر و فاقد پدر
  60 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته روانشناسی بررسي تاثير تحصيلات مادران بر اجتماعي شدن نوجوانان
  95 صفحه - 54000 تومان
  پروژه رشته روانشناسی مقایسه تأثیر میزان استرس در بیماران سرطانی و غیر سرطانی بین دو قشر تحصیل کرده و تحصیل نکرده
  78 صفحه - 54000 تومان
  بررسی مکانیسم های دفاعی از نظر روانشناسی فایل بصورت پاورپوینت
  18 صفحه - 7500 تومان
  انجام آزمایشات روانشناسی تجربی
  39 صفحه - 27000 تومان
  ارتباط روانشناسی با بازاریابی
  12 صفحه - 6000 تومان
  پروژه رشته روانشناسی بررسی هوش هیجانی در دانشجویان
  149 صفحه - 75000 تومان
  پروژه رشته روانشناسی بررسی رابطه بین ترتیب تولد فرزندان بر میزان اعتماد به نفس و مسئولیت پذیری در بین کودکان
  436 صفحه - 105000 تومان
  پروژه رشته روانشناسی بررسی و مقایسه میزان افسردگی در نوجوانان محروم از پدر و نوجوانان دارای پدر
  96 صفحه - 54000 تومان
  انجام آزمایشات روانشناسی تجربی
  39 صفحه - 27000 تومان
  ایمان از دیدگاه روانشناسی دانشمندان قدیم و تاثیر آن بر روی روح و روان
  9 صفحه - 6000 تومان
  بهداشت محیط کار و روانشناسی کار.docx
  22 صفحه - 12000 تومان
  ترجمه مقاله و تحقیق - روانشناسی رشد و تکامل کودک
  22 صفحه - 66000 تومان
  ترجمه مقاله و تحقیق - روانشناسی اقتصادی
  9 صفحه - 27000 تومان
  پروژه رشته روانشناسی رابطه بین ویژگی های شخصیتی و سبک های مقابله با استرس
  99 صفحه - 75000 تومان
  رابطه عزت نفس بر پیشرفت تحصیلی بچه های(دانش آموزان) پروژه روانشناسی علوم تربیتی
  66 صفحه - 36000 تومان
  کاربرد آمار در روانشناسی و علوم تربیتی
  10 صفحه - 6000 تومان
  پروژه روانشناسی رابطه هوش هیجانی با سلامت روان همراه با کار آماری و تجزیه و تحلیل
  116 صفحه - 75000 تومان
  پروژه کارشناسی روانشناسی بررسی تاثیر اشتغال مادران بر عزت نفس دانش آموزان همراه با کار آماری و پرسشنامه و تجزیه و تحلیل داده ها
  102 صفحه - 75000 تومان
  پروژه کارشناسی روانشناسی بررسی رابطه رضایت زناشویی در بین زنان شاغل و غیر شاغل همراه با پرسشنامه و تجزیه تحلیل آماری
  143 صفحه - 75000 تومان
  پروژه کارشناسی روانشناسی بررسی رابطه سبکهای دلبستگی و رضایتمندی زناشویی همراه با پرسشنامه و تجزیه تحلیل آمار
  102 صفحه - 60000 تومان
  کارشناسی روانشناسی مقایسه سرسختی روانشناختی و سبک های هویت در بین دانشجویان دختر و پسر همراه با پرسشنامه و تجزیه تحلیل آماری
  89 صفحه - 54000 تومان
  پروژه آسیب شناسی اجتماعی و جامعه شناسی انحرافات مسایل کودکان
  55 صفحه - 18000 تومان
  همبستگی اجتماعی وفاق اسلامی و توسعه فرهنگی
  10 صفحه - 1000 تومان
  بررسی ساختار اجتماعی مناطق حاشیه نشین شهر ایلام
  27 صفحه - 7500 تومان
  تاثیر بازی بر رشد اجتماعی کودک
  9 صفحه - 1500 تومان
  ریشه های اجتماعی فقر
  5 صفحه - 1000 تومان
  پروژه علوم اجتماعی بررسی علل گرایش کارفرمایان به استفاده از نیروی کار زنان جوان مجرد در مشاغل مختلف در شهرستان رودبار
  100 صفحه - 45000 تومان
  پروژه علوم اجتماعی با عنوان خشونت خانگی علیه کودکان
  62 صفحه - 27000 تومان
  پروژه رشته غلوم اجتماعی - بررسی رابطه بین خود پندار و اضطرلب در دانش آموزان
  60 صفحه - 24000 تومان
  وضعیت اجتماعی در دوران ساسانیان
  8 صفحه - 1500 تومان
  آسیب شناسی اجتماعی زنان فرار از خانه
  18 صفحه - 6000 تومان
  بررسی ویژگیهای اجتماعی و اقتصادی نیروی کار عرضه شده در میادین کار غیر رسمی شهر کرمانشاه
  90 صفحه - 18000 تومان
  آسیب شناسی اجتماعی زنان - خشونت علیه زنان
  31 صفحه - 9000 تومان
  پروژه پایان نامه رشته علوم اجتماعی ، بررسی انتظارات نوجوان از والدین
  70 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی ، بررسی عوامل بوجود آورنده ی دو گانگی ارزشی در نوجوانان از دیدگاه نوجوانان
  75 صفحه - 60000 تومان
  فرایند اجتماعی کردن
  8 صفحه - 1000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی بررسی عوامل اجتماعی موثر در طلاق در شهرستان رشت بصورت پاور پوینت
  113 صفحه - 45000 تومان
  پروژه پایان نامه برای دریافت درجه کارشناسی در رشته پژوهشگری علوم اجتماعی با موضوع جهانی شدن و فرهنگ
  100 صفحه - 54000 تومان
  پروژه رشته امور اجتماعی بررسی تاثیر اشتغال زنان بر روی خانواده
  78 صفحه - 54000 تومان
  \پروژه رشته علوم اجتماعی روند حاشیه نشینی در شهر رشت
  60 صفحه - 45000 تومان
  پروژه پایان نامه رشته علوم اجتماعی بررسی مفهوم مدرنیته و روند تحول و پیامد های آن در غرب
  100 صفحه - 54000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی بررسی مقایسه ای عزت نفس در دانش آموزان مدارس تیز هوش و عادی
  70 صفحه - 48000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی بررسي جامعه شناختي روسپيگري
  211 صفحه - 75000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی بررسی عوامل اجتماعی موثر بر طلاق و آسیب های اجتماعی آن
  55 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی بررسی گرايش مردم به گياه درمانی
  80 صفحه - 51000 تومان
  برررسی پیامدهای روانی و اجتماعی بازیهای رایانه ای بر اساس روش تحقیق
  28 صفحه - 15000 تومان
  تأثیر بررسی مسائل اقتصادی و اجتماعی بر میزان باروری زنان
  34 صفحه - 12000 تومان
  وضعیت اجتماعی زنان در ایران
  34 صفحه - 10500 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی بررسي و تحليل عوامل موثر بر بيكاري فارغ التحصيلان دانشگاهي
  57 صفحه - 45000 تومان
  نقش بازی در رشد اجتماعی کودکان
  19 صفحه - 7500 تومان
  نقش بازی در رشد اجتماعی کودک
  46 صفحه - 18000 تومان
  روانشناسی اجتماعی
  10 صفحه - 1500 تومان
  علل و عوامل روانی و اجتماعی نقد گریزی برخی از فراد یا گروهها
  8 صفحه - 1500 تومان
  پروژه رشته اجتماعی بررسی میزان فساد سازمانی در دیدگاه دانشجویان
  100 صفحه - 54000 تومان
  بررسی جامعه شناختی جنبش اجتماعی زنان
  20 صفحه - 7500 تومان
  آسیب های اجتماعی در حوزه خانواده روابط عاطفی و اعتقادات دینی والدین
  22 صفحه - 9000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی بررسی عوامل اجتماعی مؤثر در طلاق در شهرستان فایل بصورت پاورپوینت
  113 صفحه - 48000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی بررسی نگرش زنان در خصوص انواع زایمان - طبیعی و سزارین
  118 صفحه - 48000 تومان
  پروژه بررسی رابطه سرمایه اجتماعی وبه طور اخص وجود اعتماد اجتماعی در اصلاحات ، توسعه و رشد اقتصادی رشته مدیریت صنعتی
  191 صفحه - 75000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی بررسی عوامل اجتماعی مؤثر در طلاق در شهرستان
  45 صفحه - 30000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی بررسی مقایسه ای عزت نفس در دانش آموزان مدارس تیزهوش و عادی
  68 صفحه - 45000 تومان
  چگونگی تغییر و اصلاح رفتار سوادآموزان در حیطه مشکلات فرهنگی ، خانوادگی ، اجتماعی و تحصیلی
  5 صفحه - 1000 تومان
  سرمایه و سرمایه ی فرهنگی - سرمایه ی اجتماعی و ارتباطات
  45 صفحه - 18000 تومان
  فهم خطر و ریسک کارفرمای اجتماعی و مدیریت خطر
  61 صفحه - 15000 تومان
  گزارش کارآموزی در اداره کار و امور اجتماعی بررسی سیتم حسابداری
  44 صفحه - 21000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی نگرش والدین در مورد تأثیر وسایل ارتباط جمعی رادیو، تلویزیون، سینما و کتب غیردرسی بر کودکان دختر و پسر
  115 صفحه - 54000 تومان
  ترجمه مقاله و تحقیق - تشویق رفتار نقش اضافی در یک زمینه کانال : نقش اقتصادی، اجتماعی و مکانیزم مبتنی بر عدالت17
  29 صفحه - 46500 تومان
  ترجمه مقاله و تحقیق - پرورش هوش اجتماعی وعاطفی26
  40 صفحه - 54000 تومان
  جایگاه طبقه اجتماعی در جامعه شناسی کلاسیک
  13 صفحه - 6000 تومان
  صفات و ویژگیهای فردی و اجتماعی سرپرست مراکز فرهنگی
  8 صفحه - 1500 تومان
  پروژه رشته گرایش علوم اجتماعی - بررسی آلودگی محیط زیست از دیدگاه جامعه شناختی
  151 صفحه - 54000 تومان
  آسیب های اجتماعی در حوزه خانواده روابط عاطفی و اعتقادات دینی والدین
  17 صفحه - 1500 تومان
  مدل اجتماعی و اقتصادی ایران در عصر رضا خان
  30 صفحه - 10500 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی بررسی عوامل مؤثر بر نگرش دانشجویان نسبت به جرائم و انحرافات اجتماعی بر اساس روش تحقیق
  67 صفحه - 36000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی بررسی میزان اعتماد اجتماعی در بین دانشجویان دانشگاه
  115 صفحه - 75000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی بررسی آسیب های اجتماعی
  60 صفحه - 42000 تومان
  پرسشنامه مربوط به بررسی میزان آسیب های اجتماعی و عوامل مؤثر بر آن
  4 صفحه - 1000 تومان
  تأثیر نفوذ اجتماعی هنجاری و تنوع فرهنگی بر روابط گروه
  16 صفحه - 7500 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی بررسی پایگاه اقتصادی و اجتماعی خانواده در استفاده دانشجویان از کالاهای فرهنگی
  80 صفحه - 54000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی، بررسی عوامل اجتماعی موثر بر میزان علاقمندی به دین و دینداری
  76 صفحه - 48000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی بررسی نقش کمیته امداد امام خمینی در ایجاد امنیت اجتماعی
  110 صفحه - 54000 تومان
  نقش و اهمیت رفتار اجتماعی در جامعه
  21 صفحه - 7500 تومان
  ترجمه مقاله و تحقیق - بررسی تئوری مدیریت شرکت – شانس های موفقیت در بیولوژی اجتماعی و دگر خواهی متقابل 25
  37 صفحه - 36000 تومان
  ترجمه مقاله و تحقیق - جنسیت و نفوذ اجتماعی 21
  38 صفحه - 51000 تومان
  سازگاری اجتماعی ، خود شناسی و استرس در بزرگسالان
  24 صفحه - 10500 تومان
  زمینه های اجتماعی گرایش به اعتیاد و اثرات آن در مسائل فرهنگی
  24 صفحه - 9000 تومان
  تراکم جمعیت و امنیت اجتماعی در استان بوشهر
  22 صفحه - 9000 تومان
  رسانه های مجازی وتوسعه اجتماعی - روش تحقیق
  20 صفحه - 15000 تومان
  مدیریت اجتماعی اقتصاد
  11 صفحه - 6000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی بررسی تغییرات نگرشی سن ازدواج دختران در سه نسل- روش تحقیق
  113 صفحه - 48000 تومان
  پروژه علوم اجتماعی مقايسه معيارهاي همسرگزيني بين جوانان مسيحي و مسلمان
  77 صفحه - 60000 تومان
  ترجمه مقاله و تحقیق - اقدامات اجتماعی و مدیریت دانش در محیط های پروژه 22
  10 صفحه - 30000 تومان
  نقش خانواده در ارتقا امنیت اجتماعی- پاور
  21 صفحه - 12000 تومان
  ترجمه مقاله و تحقیق - اقدامات اجتماعی و مدیریت دانش در محیط¬های پروژه 22
  10 صفحه - 30000 تومان
  ترجمه مقاله و تحقیق - دسته¬بندی جوی و منطقه¬ای فرهنگهای اجتماعی 68
  38 صفحه - 114000 تومان
  حقوق زنان - حقوق اجتماعی سیاسی در اسلام
  17 صفحه - 15000 تومان
  قرآن و عدالت اجتماعی و اعتلای فرهنگی
  35 صفحه - 18000 تومان
  امنیت اجتماعی و تراکم جمعیت
  18 صفحه - 9000 تومان
  پروژه علوم اجتماعی بررسی گرایش دانشجویان به کارهای تحقیق
  68 صفحه - 45000 تومان
  پروژه سنجش آسیبهای اجتماعی سه فصل همراه با پرسشنامه بدون کار آماری
  38 صفحه - 30000 تومان
  پروژه علوم اجتماعی بررسی علل گرایش جوانان به اعتیاد
  80 صفحه - 45000 تومان
  قران و عدالت اجتماعی و اعتلای فرهنگی.docx
  18 صفحه - 10500 تومان
  پرسشنامه بررسی پیامدهای اقتصادی ـ اجتماعی گردشگری
  4 صفحه - 9000 تومان
  پرسشنامه سرمایه اجتماعی سازمانی
  1 صفحه - 9000 تومان
  پیامدهای اجتماعی و فرهنگی اصطلاحات ارضی در ایران
  12 صفحه - 6000 تومان
  پروژه علوم اجتماعی بررسی میزان احساس امنیت اجتماعی در بین زنان
  89 صفحه - 60000 تومان
  تغییرات اجتماعی و توسعه فرهنگی
  16 صفحه - 9000 تومان
  رشد اجتماعی کودک
  19 صفحه - 10500 تومان
  امنیت اجتماعی زنان
  3 صفحه - 9000 تومان
  جایگاه رفاه اجتماعی در حقوق اسلام -روش تحقیق
  50 صفحه - 30000 تومان
  کار آماری بررسی رابطه بازی و رشد اجتماعی دانش آموزان
  15 صفحه - 90000 تومان
  کار آماری بررسی ارتباط میان سوگیری توجه و خودکارآمدی اجتماعی با اضطراب اجتماعی در دانش آموزان
  25 صفحه - 135000 تومان
  کار آماری بررسی عوامل اجتماعی موثر بر علاقه به دینداری
  26 صفحه - 105000 تومان
  جایگاه رفاه اجتماعی در حقوق اسلام -روش تحقیق
  50 صفحه - 21000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی - رسانه و جوانان همراه با پرسشنامه و کار آماری
  91 صفحه - 60000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی رابطه بين باورهاي ارتباطي با كاركرد خانواده و رضايت زناشويي
  160 صفحه - 75000 تومان
  پروژه علوم اجتماعی نگاه جامعه شناسی به بحران هویت جوانان
  150 صفحه - 75000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی بررسی ترجیح جنسیتی در میان والدین دانشجویان
  98 صفحه - 75000 تومان
  ترجمه مقاله و تحقیق - نوآوری در شرکت های اقتصاد اجتماعی 15
  13 صفحه - 39000 تومان
  ترجمه مقاله و تحقیق - انزوای اجتماعی و جنسیت 9
  8 صفحه - 24000 تومان
  ترجمه مقاله و تحقیق - مقیاس مقبولیت اجتماعی اوهایو 8
  4 صفحه - 12000 تومان
  ترجمه مقاله و تحقیق - مدیریت پایداری با حمایت از هوش کسب و کار : ادغام شاخص های اجتماعی – محیطی و بافت سازمانی 8
  14 صفحه - 42000 تومان
  بررسی مقایسه ای عزت نفس بین کودکان پسر پرورشگاه و سایر کودکان پروژه رواشناسی علوم اجتماعی و تربیتی با کار آماری و پرسشنامه
  59 صفحه - 54000 تومان
  پروژه بررسی ارتباط خودکارآمدی و درون گرایی و برون گرایی دانش آموزان مقطع متوسطه - رشته رواشناسی علوم اجتماعی تربیتی همراه با جامعه آماری و پرسشنام
  75 صفحه - 66000 تومان
  میزان استفاده از شبکه های اجتماعی و تاثیر آن بر روابط زناشویی روش تحقیق
  14 صفحه - 9000 تومان
  اهمیت غذا از بعد اجتماعی و روانی
  3 صفحه - 1000 تومان
  پدیده های اجتماعی مد
  15 صفحه - 6000 تومان
  تعيين ميزان تأثير خانواده مدرسه و سایر نهادهای اجتماعی در بروز جرم و جنایت در جامعه
  46 صفحه - 21000 تومان
  ترجمه مقاله و تحقیق - هیئت مدیره ی شرکتی و بیمه ی مسئولیت اجتماعی شرکتی: شواهد حاصل از کشور چین
  15 صفحه - 45000 تومان
  نظام اجتماعی و نظام اموزشی پاورپوینت
  31 صفحه - 9000 تومان
  نظام اجتماعی و نظام آموزشی
  44 صفحه - 10500 تومان
  هویت فردی اجتماعی جمعی در مجتمع مسکونی
  17 صفحه - 6000 تومان
  تحلیل محتوایی کتابهای تعلیمات اجتماعی دوره ابتدایی از منظر آموزش مهارتهای اجتماعی به دانش آموزان
  22 صفحه - 7500 تومان
  تاثیر تبلیغ شبکه اجتماعی بر روی کاربران پاورپوینت
  60 صفحه - 36000 تومان
  تاثیر تبلیغ شبکه اجتماعی بر روی کاربران
  104 صفحه - 30000 تومان
  بررسي علل و عوامل مؤثر در بروز اعتياد در بين جوانان پروژه علوم اجتماعی همراه با جامعه آماری و پرسشنامه
  115 صفحه - 54000 تومان
  عوامل اجتماعی مؤثر بر کارآفرینی
  19 صفحه - 7500 تومان
  اثرات شبکه های اجتماعی در جامعه ایرانی
  19 صفحه - 1000 تومان
  نقش آموزش و پرورش در توسعه اقتصادی و اجتماعی کشور ایران روش تحقیق
  14 صفحه - 7500 تومان
  امکان سنجی انتشار گزارش اجتماعی حسابداری پروژه مالی حسابداری
  81 صفحه - 21000 تومان
  بررسی عوامل اجتماعی مؤثر بر دینداری پروژه همراه با جامعه آماری و پرسشنامه
  71 صفحه - 36000 تومان
  رابطه بین پرداخت مالیات زیاد و رفاه اجتماعی در سوئد
  8 صفحه - 1500 تومان
  نقش های اقتصادی و اجتماعی حسابرسی پاورپوینت
  31 صفحه - 12000 تومان
  بررسی تاثیر سرمایه اجتماعی موجود در خانواده ها بر پیشرفت تحصیلی پروژه همراه با جامعه آماری و پرسشنامه
  81 صفحه - 45000 تومان
  بررسی تاثیرات استفاده از شبکه های اجتماعی مجازی بر روابط اجتماعی دانشجویان روش تحقیق
  8 صفحه - 7500 تومان
  نقش های اقتصادی و اجتماعی حسابرسی پاورپوینت
  34 صفحه - 12000 تومان
  پروژه امکان سنجی انتشار گزارش اجتماعی شرکت
  83 صفحه - 48000 تومان
  تاثیر استقلال اجتماعی زنان بر روی باروری روش تحقیق
  18 صفحه - 7500 تومان
  پروژه علوم اجتماعی بررسی آسیب های اجتماعی همراه با پرسشنامه و جامعه آماری
  81 صفحه - 75000 تومان
  پروژه علوم اجتماعی بررسی ترجیح جنسیتی در میان والدین دانشجویان دانشگاه
  98 صفحه - 75000 تومان
  کارشناسی علوم اجتماعی نگاه جامعه شناسی به بحران هویت جوانان پروژه
  150 صفحه - 36000 تومان
  خشونت علیه زنان آسیب های فردی و اجتماعی روش تحقیق و سمینار
  70 صفحه - 21000 تومان
  پرسشنامه فرهنگ و عوامل اقتصادی و اجتماعی موثر بر کارآفرینی زنان (Elanine Biech) (الانین بیچ)
  2 صفحه - 1500 تومان
  پرسشنامه استانداردهای معلمان تازه کار - معلمین محیط یادگیری را ایجاد می کنند که استانداردهای مناسب رفتار، تعامل اجتماعی مثبت، درگیری فعال در یادگیری و خودانگیزشی را تشویق می کند
  1 صفحه - 1500 تومان
  پرسشنامه حمایت اجتماعی (Anusorn Singhapakdi et all) (آنوسورن سینقپاکدی و همکاران)
  3 صفحه - 1500 تومان
  پرسشنامه هوش اجتماعی (Kerri Anne Crowne) (کری آنن کروون)
  3 صفحه - 1500 تومان
  پرسشنامه مسئولیت اجتماعی (Md Zabid Abdul Rashid & Saadiatul Ibrahim) (زبید عبدل رشید و سادیاتول ایبراهیم)
  2 صفحه - 1500 تومان
  پرسشنامه نگرش ها به مسئولیت اجتماعی (Md Zabid Abdul Rashid & Saadiatul Ibrahim) (زبید عبدل رشید و سادیاتول ایبراهیم)
  2 صفحه - 1500 تومان
  پرسشنامه مسئولیت اجتماعی شرکت (Hua Chen & Yusheng Kong) (هوآ چن و یوشنگ کنگ)
  2 صفحه - 1500 تومان
  پرسشنامه تاثیر عوامل فنی - اجتماعی بر تسهیم دانش (Trevor A. Smith) (ترور. اسمیت)
  3 صفحه - 1500 تومان
  پرسشنامه سرمایه اجتماعی
  5 صفحه - 1500 تومان
 • مجری کارهای پژوهشی عمومی، علمی پژوهشی و مروری
 • کارهای آماری و تجزیه و تحلیل داده
 • تحلیل کمی و کیفی
 • انجام کلیه خدمات نگارش، ترجمه تخصصی ، ویرایش مقاله ها و پایان نامه ها
 • انجام رفرنس نویسی استاندارد با نرم افزار EndNote
 • آماده سازی پاورپوینت مربوط به ارائه در جلسات و همایشها
 • Tel : 09120906507 - 09118370377
  Email : tahghighnet@yahoo.com
  Telegram : @tahghighnet
  Instagram : tahghighnetinsta
  www.tahghigh.net
  2022 - 2007