موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...

سفارش تحقیق :

ویژگی های ظرفیت هوازی در حال توسعه ی کودکان 8 تا 10 ساله

تعداد صفحه :
قیمت تحقیق : 6000 تومان
برای مشاهده بخشی از مطالب ویژگی های ظرفیت هوازی در حال توسعه ی کودکان 8 تا 10 ساله کلیک کنید
ارسال سریع لینک دانلود و ارسال به ایمیل در صورت پرداخت آنلاین
تحویل در محیط ورد : word
عنوان :
 • مقدمه
 • دوره ی مدرسه ی ابتدایی به دانش آموزان اجازه می دهد تا آموزش را به منظور بهبود مقاومتشان در برابر تلاش های فیزیکی و دیرپای مختلف با یک شیوه ی طراحی شده ، دوره ای و دارای صلاحیت آغاز نمایند.

  توسعه ی این ظرفیت هوازی به صورت مثبتی بر شرایط کلی فیزیکی تاثیر می گذارد و خستگی ماهیچه ها را به تعویق می اندازد. یک مقاومت بدنی ارتقا یافته منجر به ریکاوری بهتر ارگانیسم ها می شود . این امر در طی درس های آموزشی بدنی مهم است زیرا به دانش آموزان کمک خواهد کرد تا وزن ها را هتر تحمل کنند و هروقت که مشغول تمرین هستند آن را اضافه نمایند.

  توسعه ی ظرفیت هوازی دانش آموزان در این سن بر وضعیت فیزیکی کلی تاثیر می گذارد و خستگی را به تاخیر می اندازد. یک تلاش مقاومتی بهتر منجر به ریکاوری بهتر در طی وقفه بین کلاس های آموزش تربیت بدنی می شود و مهم تر از همه اینکه دانش آموزان را در خصوص تحمل بارهای در حال افزایش در طی این دوران ارزیابی می نماید. هدف پژوهش حاضر ذکر ویژگی ها و اهمیت آموزش در ظرفیت هوازی کودکان 8 تا 10 ساله می باشد. به علاوه، ما منافع عملیاتی در خصوص بدن افراد را در نتیجه تلاش های هوازی- مانند آنها به طور خلاصه شرح می دهیم .

 • بررسی های کلی
 • ظرفیت بدن در خصوص تجزیه ی کربوهیدرات ها و چربی ها با استفاده از تحویل اکسیژن ، ظرفیت عملیاتی هوازییا تحمل و پایداری نامیده می شود.

  تحمل و پایداری بیانگر ظرفیت بدن برای ایجاد انرژی مورد نیاز در انقباض ماهیچه ای با استفاده از اکسیژن ( انرژی ایجاد شده از طریق اکسیداسیون ) و با حفظ این توازن انرژیک ( وضعیت پایدار ) برای یک دوره ی زمانی نسبتا طولانی می باشد. تحمل و پایداری به عوامل زیر بستگی دارد: ظرفیت بدن برای جذب اکسیژن ، عروق ماهیچه ای، میزان اکسیژن، گلوکز، ماهیچه ، اسیدهای چرب آزاد خون و ظرفیت سیستم تنفسی و گردش خون . بسیج انرژی هوازی تقریبا در ده دقیقه با شدت کاری تا 30 درصد پایین تر از حداکثر خروجی به اوج خود می رسد.

  بدن در " توازن اکسیژن " یا " وضعیت پایدار" کار می کند. امکان دارد مادامیکه سلول ها حاوی گلوکز و ذخیره های چربی هستند، این نوع تلاش ادامه یابد.

  به زعم ای دیمتر ، نرخ تپش قلب به ما کمک می کند تا تقاضاهای فیزیکی را در طی درس های عملی، کنترل و اجرا نماییم. ما در این صورت، آگاهی و استفاده از مفاهیم زیر در خصوص رابطه بین پارامترهای تلاش را پیشنهاد می کنیم.

  هرگونه برنامه ی آموزشی مقاومت برای دانش آموزان باید تثبیت مبنای کلی مقاومت و تحمل هوازی را هدف گیری کند و باید به نحوی تصور شود که دانش قبلی در مورد یک سطح بالاتر را فراهم نماید.

  هدف مهم دیگر ، به هدف توسعه ی بیشتر و تقویت سیستم گردش خون و افزایش استحکام قلب می باشد. این امر از طریق بهینه سازی پیشرونده ی ارقام میزان تپش قلب و افزایش خروجی قلبی ، میانگین گیری و میزان خون پمپاژ شده در هر دقیقه قابل درک است.

 • کاربردها
 • یک برنامه ی آموزشی برای دانش آموزان باید شامل انواع مختلف بازی ها و برخی عناصر آموزشی استاندارد شده باشد که به معنی افزایش مقاومت است . معلم بایدتا آنجا که ممکن است ،در این برنامه یک محدوده ی کلی از شیوه های لذت بخش و متنوع را در بر گیرد که به معنی تضمین پیچیدگی فعالیت های برنامه ریزی شده است . اگرچه که آموزش مقاومت به معنی استقامت به خرج دادن در ایجاد مداوم تلاش یکسان می باشد، فرد باید از سفت و سخت کردن این برنامه خودداری نماید.

  بر طبق گفته ی چندین نویسنده ( وی آلبا،1990، تی بامپا 2001، جی اچ کارستی 2000، ام پرادت 2000، آر مانو 1992، ام دامیترو2001 و غیره ) آموزش وقفه – استراحت برای دوران بلوغ ، علی رغم تاکید بیشتری که بر آموزش بدنی و افزایش عملکردها دارد ،یکی از سازگاری های آناتومیک است .

  این به معنای میانگین زمان و فاصله با یک شدت میانگین از تلاش و با وقفه های استراحتی برای یک بازیابی کامل می باشد. در طی این برنامه ، دانش آموزان به یک دوره ی زمانی نیاز دارند ( حدود 2 تا 4 ساعت ) تا آن را به صورت آناتومیک و البته قبل از آموزش فیزیکی اتخاذ نمایند. آن ها می توانند در طی این نوع آموزش بدون تنش معمول که به وسیله ی آموزش وقفه ی استراحت بر مبنای شدت های کوتاه مدت دارای سطح بالا ایجاد می شود که به یک انطباق آناتومیک دست یابند که نتیجه اش یک میزان از ضربان قلب بسیار بالا را تصور می کند ( تقریبا 200 ضربان در هر دقیقه یا حتی بیشتر) . چنین میزانی از ضربان قلب ، یک خروجی قلبی پایین و کاهش ظرفیت در خصوص انتقال اکسیژن و گلوکز مورد نیاز در تولید انرژی را نشان می دهد. این برنامه یک محدوده ی کلی از فواصل متوسط و بلند در ورزشکاران یعنی 600 تا 800 متر را نشان می دهد به دلیل این حقیقت که دویدن ، نقش مهمی را در اکثر رشته های ورزشی ایفا می کند، این بهترین لحظه برای تاکید بر یادگیری صحیح روش دویدن می باشد.

  به منظور نائل شدن به این هدف، این برنامه باید بر تکنیک تمرکز نماید که به معنی آن است که دانش آموز باید مسافت های ایجاد شده را بدود یا تعداد تکرارها را تنها مادامی اجرا کند که حرکت ها و همسویی ها صحیح هستند. وقتی که خستکی ظاهر می شود، این تکنیک به اشتباه می افتد و بنابراین استمرار آموزش غیر مولد است.

  تحقیقهای مشابه
  ویژگی های ظرفیت هوازی در حال توسعه ی کودکان 8 تا 10 ساله
  10 صفحه - 6000 تومان
  طرح کارآفرینی تولید نخ متوسط تا ضخیم از ضایعات نساجی با ظرفیت 150 تن در سال
  14 صفحه - 21000 تومان
  ظرفیت های هوازی در کودکان و نوجوانان پاورپوینت
  17 صفحه - 9000 تومان
  ظرفیت های هوازی در کودکان و نوجوانان
  8 صفحه - 4500 تومان
  برنامه شش ساله چهارم توسعه اقتصادی
  35 صفحه - 15000 تومان
  بازی و سرگرمی برای کودکان 7 تا 10 سال
  11 صفحه - 6000 تومان
  پروژه کارشناسی علوم تربیتی بررسی عوامل بوجود آورنده دو گانگی ارزشی در نوجوانان دختر 12 تا 18 ساله منطقه سنگر
  80 صفحه - 90000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی بررسي عوامل بوجودآورنده ي دوگانگي ارزشي درنوجوانان از ديدگاه نوجوانان دختر 12 تا 18 ساله
  76 صفحه - 51000 تومان
 • مجری کارهای پژوهشی عمومی، علمی پژوهشی و مروری
 • کارهای آماری و تجزیه و تحلیل داده
 • تحلیل کمی و کیفی
 • انجام کلیه خدمات نگارش، ترجمه تخصصی ، ویرایش مقاله ها و پایان نامه ها
 • انجام رفرنس نویسی استاندارد با نرم افزار EndNote
 • آماده سازی پاورپوینت مربوط به ارائه در جلسات و همایشها
 • Tel : 09120906507 - 09118370377
  Email : tahghighnet@yahoo.com
  Telegram : @tahghighnet
  Instagram : tahghighnetinsta
  www.tahghigh.net
  2021 - 2007