موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...

تحویل در محیط : word
عنوان :

بررسی راههای نفوذ ویروس به رایانه و راههای مقابله با آن پروژه رشته کامپیوتر

عنوان سفارش :
بررسی راههای نفوذ ویروس به رایانه و راههای مقابله با آن پروژه رشته کامپیوتر
تعداد صفحه :
59
قیمت :
30000 تومان

فهرست مطالب بررسی راههای نفوذ ویروس رایانه و راههای مقابله

مقدمه

ویروس های رایانه ای بسیار اسرار آمیز هستند و توجه بسیاری از برنامه نویسان مشاوران امنیتی شبکه های اینترنتی و حتی افراد عادی که از رایانه برای کارهای معمولی خود استفاده می کنند را به خود جلب کرده اند و سالانه هزینه هنگفتی برای جلوگیری از انتشار و بالا بردن امنیت شبکه ها و رایانه ها در مقابل ویروس ها صرف می شود و اگر از دید دیگری به ویروس ها نگاه کنیم نقاط آسب پذیری و میزان آسیب پذیر بودن سیستم رایانه ای خود و یا امنیت شبکه ای که ما در حال کار با آن هستیم به ما نشان می دهند که البته ممکن است این کار کمی برایمان گران تمام شود.یک ویروس که از طراحی و زیر ساخت پیچیده و سازمان یافته ای بهره مند باشد می تواند تاثیرات شگفت انگیز و در بعضی موارد مخرب بر روی شبکه اینترنت بگذارد. اثراتی که این ویروس ها بر اینترنت می گذارندو تعداد رایانه هایی که آلوده می کنند خود گواه ارتباطات پیچیده و عظیم انسان ها و رایانه ها و شبکه های اطلاع رسانی در اینترنت می باشد. در این مقاله بحث ما درباره ویروس ها و همچنین اطلاعاتی درباره نحوه محافظت و مقابله در برابر آن ها می باشد.

تاریخچه

در سال 1983 در یک سمینار به نام «حفاظت دیسک» که در یکی از دانشکده های دانشگاه کالیفرنیا برگزار می شد. افراد شرکت کننده در سمینار مدعی بودند که اطلاعات درون دیسک ها اگر بطور عادی حفظ نشوند و آسیب فیزیکی نبینند در دیسک دارای عمر طولانی هستند. ولی «فردکوهن» این را قبول نداشت. وقتی سمینار تمام شد کوهن نظر خود را با استادش «آدلمن» در میان گذاشت و آدلمن بلافاصله به شباهت نظر کوهن با ویروس های بیولوژیکی اشاره کرد. این در حالی بود که در سال 1972 «دیوید جرالد» یکی از نویسندگان داستان های علمی تخیلی در کتاب خود با نام «وقتی هارلی یک ساله بود» از کلمه ویروس برای اشاره به کامپیوترهای بدذات استفاده کرده بود.

26 سال قبل در 10 نوامبر سال 1983 «فرد کوهن» دانشجوی دوره کارشناسی ارشد دانشگاه کالیفرنیای جنوبی در یک سمینار امنیت در دانشگاه پنسیلوانیا یک کد مفهومی را به خط فرمان یونیکس بر روی سیستم رایانه تایپ کرد و بعد از 5 دقیقه کنترل تمامی رایانه های آن دانشگاه را در دست گرفت. در آن زمان او موفق شد تمام سیستمهای رایانه ها را در عرض نیم ساعت دور زده و آنها را غیر فعال کند. فرد کوهن نام این کد مخرب را ویروس گذاشت و بدین ترتیب اولین ویروس رایانه ای پا به عرضه گذاشت و کوهن توانست با ویروسش، کارشناسان فناوری را در فکر تغییرات اساسی در امنیت رایانه ها بیاندازد.

در ویکیپدیا در خصوص علت نامگذاری این برنامه ها آمده است که این برنامه ها به دلیل شباهت نحوه فعالیت شان با ویروس ها در دنیای حقیقی نام ویروس را بر خود گرفته اند. معمولاً کاربران رایانه به ویژه آنهایی که اطلاعات تخصصی کمتری درباره رایانه دارند، ویروس ها را برنامه هایی هوشمند و خطرناک می دانند که خود به خود اجرا و تکثیر شده و آثار تخریبی زیادی دارند که باعث از دست رفتن اطلاعات و گاه خراب شدن کامپیوتر می گردند درحالی که طبق آمار تنها 5 درصد ویروس ها دارای آثار تخریبی بوده و بقیه صرفاً تکثیر می شوند.

چند سال پس از معرفی اولین ویروس انتشار ویروس های رایانه ای به طور گسترده آغاز شد و در آن زمان بیش از هزار رایانه را در جهان آلوده کرد که هر یک از آنها نماینده بخش مهمی از رایانه های متصل به اینترنت بودند. از معروف ترین ویروس های رایانه ای در این 26 سال می توان به "LOVE-LETTER-FOR-YOU.TXT" "LOVE BUG struck""Melissa virus" اشاره کرد. ویروس های رایانه ای تا بحال به 55 میلیون رایانه حمله کرده و بیش از 5.2 تا 3 میلیون رایانه را قربانی خود کرده اند و کاربران از ویروس های رایانه ای در حدود 10 بیلیون دلار خسارت دیده اند. در حال حاضر ویروس های رایانه ای به بدافزارها تبدیل شده اند و هر روز پیچیده تر شده و بیشتر در خدمت هدف های ناسالم قرار می گیرند. با کمک این ویروس ها کلاهبرداری های رایانه ای صورت می گیرد که در آنها برنامه هایی به صورت نامحسوس در رایانه کاربر مستقر شده و اطلاعات حساس کاربران مانند رمز عبور حساب های بانکی را سرقت کرده و بدین ترتیب در کوتاهترین زمان پول های حساب های بانکی کاربران را به یغما می برند. حتی برخی از این ویروس ها به نوعی باج گیری می کنند و با سرقت اطلاعات کاربران آنها را تهدید به انتشار اسناد شخصی می کنند. تکامل ویروس های رایانه ای همواره جالب بوده است و شرکت های امنیتی هر چقدر هم تلاش کنند همواره یک قدم عقب تر از هکرها و ویروس نویس ها خواهند بود. به نوعی همیشه ویروس نویسان راه های جدیدی برای تهدید پیدا می کنند اگرچه برخی بر این باورند که دست ویروس نویسان و شرکت های امنیتی در یک کاسه است و هر دو به فکر حساب های بانکی همدیگرند.

اما اولین ویروس کامپیوتری غیر آزمایشی در ژانویه 1986 کشف شد و در سال 1987 نام ویروس های کامپیوتری بر سر زبان ها افتاد و این وقتی بود که در نوامبر این سال یکی از فارغ التحصیلان دانشگاه «کورنل» اولین ویروس کامپیوتری به معنی امروزی را نوشت و آن را وارد شبکه کامپیوتری اینترنت کرد. این ویروس که به ویروس «اینترنت» معروف شد پس از فعال شدن از میان 250000 سیستم کامپیوتری متصل به این شبکه 6200 سیستم را آلوده کرد. در همین سال نشریه کامپیوتر و ایمنی مقاله ای از فرد کوهن چاپ کرد که در آن کوهن بیان کرده بود:

« مردم وقتی ویروس های کامپیوتری را قبول کردند که از آن صدمه دیدند» کوهن به تدریج به عنوان « پدر ویروس های » شناخته شد و کتاب وی با نام «تئوری و آزمایشات ویروس های کامپیوتری» مورد توجه فراوان قرار گرفت. ولی اولین ویروس کامپیوترهای شخصی « ویردم» بود که توسط رالف برگر نوشته شده بود این ویروس فقط فایل های com را آلوده می کند و مقیم در حافظه نیست دارای سه گونه است که دو گونه ای آن دارای جملات انگلیسی و یک گونه آن دارای جملات آلمانی است و اندازه آن 1336 بایت است رالف برگر بعدها ضد ویروس آن را هم نوشت. در ایران نیز بلای تولید ویروس در سال 72 گسترش یافت و اولین ویروس ایرانی «عباس کوهکن» نام داشت.

 • 1950 : لابراتوارهای Bell نسخه ای نمایشی از یک بازی را طراحی کردند که در آن، هر یک از بازیکنان می توانست از برنامه هایی مخرب برای حمله به کامپیوترهای افراد دیگر استفاده کند.
 • 1975 : آقای John Brnner نویسنده داستان های عملی- تخیلی داستانی درباره کرمی کامپیوتری نوشت که در تمام شبکه ها گسترش پیدا می کرد.
 • 1984: برای اولین بار نام ویروس کامپیوتری توسط آقای Fred Cohen در یک مقاله- برای برنامه های مخرب بکاربرده شد.
 • 1986: دو برادر پاکستانی ، اولین ویروس کامپیوتری با نان Brain را برای احقاق حقوق خود بوجود آوردند.
 • 1987 : کرم اینترنتی درخت کریسمس«Christmas tree» شبکه جهان گستر IBM را فلج کرد.
 • 1988: کرمی با نام «Internet Worm» کرم اینترنت شبکه اینترنت US DARPA را نوردید.
 • 1992: گرچه کامپیوترهای بسیار کم آلوده شدند، اما هراسی شدید از ویروس میکلانژ «Michelangelo» جهان را فرا گرفت.
 • 1994: اوقات خوشی «Good Times» اولین ویروس Hoax مهم ، پدیدار شد.
 • 1995: اولین ویروس از نوع ماکرو با نام Concept بوجود آمد.
 • 1998: ویروس CHI با همان Chernobyl اولین ویروسی شد که توانست به سخت افزار کامپیوتر صدمه بزند.
 • 1999: Melissa ویروسی که خود را به کمک نامه های الکترونیکی پیش می برد، در سطح جهان گسترش پیدا کرد. همچنین BubbleBoy به عنوان ویروسی که فقط با مشاهده نامه الکترونیکی، کامپیوتر را آلوده می کرد، ظاهر شد.
 • 2000 : ویروس Love Bug هنوز هم موفق ترین ویروس پستی می باشد.
 • همچنین در این تاریخ اولین ویروس برای سیستم عامل های کامپیوترهای کف دستی ظاهر شد، اگرچه هیچ کاربری قربانی آن نشد.
 • 2001: ویروسی که ادعا می کرد تصاویری از بازیکن تنیس «Anna Kournikova» را در خود دارد، صدها هزار کامپیوتر را در سراسر جهان آلوده کرد.
 • 2002: آقای David L Smith نویسنده ویروس Melissa توسط دادگاهی در آمریکا به 20 ماه زندان محکوم شد.
 • 2003: جامعه امنیت کامپیوتر، دانشگاهCalgary را به خاطر اعلام اینکه قصد دارد تا رشته ویروس نویسی را برای دانشجویان دایر کند، محکوم کرد.
 • سیرتکاملی ویروسهای رایانه ای

  اولین ویروسهای کامپیوتری در اوایل دهه 80 ظاهر شدند و اکثرا فایلهای خود تکرار شونده ساده ای بودند که برای سرگرمی و خنده ایجاد شده بودند. در سال 1986 اولین ویروسی که سیستم عامل MS-DOS مایکروسافت را بر روی کامپیوترهای شخصی مورد هدف قرارداد، منتشر شد. در واقع ویروس Brain به عنوان اولین ویروس از این نوع شناخته می شود. همچنین اوایل سال 1986 شاهد اولین ویروس فایلی به نام Virdem و اولین تروجان(برنامه ای که به نظر مفید یا بی خطر می رسد ولی در واقع برای دزدی اطلاعات و یا صدمه زدن رایانه میزبان طراحی شده است) به نام PC-Write بودیم. تروجان مذکور خود را به عنوان یک برنامه کاربردی و محبوب Word Processor جا زده بود. همچنان که افراد بیشتری از تکنولوژی ویروسها اطلاع پیدا می کردند، تعداد ویروسها تعداد سکوهای (Platform) هدف حملات پیچیدگی ویروسها و تنوع آنها رو به افزایش پیدا کرد. در یک بازه ویروسها بر روی سکتورهای راه اندازی (Boot sector) تمرکز کرده و بعد از آن شروع به آلوده سازی فایلهای اجرایی کردند. در سال 1988 اولین کرم اینترنتی (نوعی از بدافزار که از یک کد خرابکار برای گسترش خودکار از یک رایانه به رایانه دیگر از طریق شبکه استفاده میکند) ظاهر شد. کرم Morris منجر به کند شدن قابل توجه ارتباطات اینترنتی شده که در پاسخ به این حمله و تعدادی حملات مشابه گروه پاسخگویی به رخدادهای رایانه ای یا «Cert Computer Emergency Response Team» با نشانی اینترنتی www.cert.org به منظور حفظ ثبات اینترنت از طریق هماهنگی در پاسخگویی به رخدادها، پایه گذاری شد. گروه مذکور از طرف دانشگاه کارنگی ملون آمریکا پشتیبانی می شود. در سال 1990، Virus Exchange BBS به عنوان محلی برای تبادل و به اشتراک گذاشتن دانش نویسندگان ویروس، راه اندازی شد. همچنین اولین کتاب در مورد نوشتن ویروس منتشر شد و اولین ویروس چند ریختی (معمولاً به آن chameleon یا Casper اطلاق می شود) گسترش پیداکرد. یک ویروس چند ریختی نوعی از بدافزار است که از تعداد نامحدودی الگوریتم رمزنگاری برای مقابله با تشخیص استفاده می کند. ویروسهای چند ریختی توانایی تغییر خود در هر بار تکرار را دارا می باشند. این توانایی آنها را از دید برنامه های آنتی ویروس مبتنی بر امضا که برای تشخیص ویروسها طراحی شده اند پنهان می دارد. به این ترتیب در اوایل دهه 90 خبر اولین ویروس چند ریختی با نام Tequila منتشر شد و سپس در سال 1992 اولین موتور ویروی چند ریختی و ابزار نویسی پا با عرصه ظهور گذاشت. بعد از آن ویروسها روز به روز کاملتر شدند. برخی ویروسها شروع به دسترسی به دفترچه آدرسهای ایمیل و ارسال خود به آن آدرسها کردند. ویروسهای ماکرو خود را به فایلهای برنامه های کاربردی مانند آفیس متصل کرده و به آنها حمله می کنند؛ و ویروسهایی که مشخصاً برای سوء استفاده از آسیب پذیری های سیستم عاملها و برنامه های کاربردی نوشته می شوند، ایمیلها شبکه های به اشتراک گذاری فایل (p2p) وب سایتها، درایوهای مشترک و آسیب پذیری های محصولات، همه و همه برای گسترش و حمله ویروسها مورد سوء استفاده قرار می گیرند. راههای نفوذ با Backdoors (نقاط سری ورود به شبکه که توسط بدافزارها ایجاد می شوند) بر روی سیستم های آلوده ایجاد شدند تا راه را برای بازگشت مجدد نویسندگان ویروس و هکرها جهت اجرای نرم افزارهای دلخواه، باز کنند.

  در این مقاله منظور ما از هکر یک فرد برنامه نویس رایانه یا کاربر آن است که قصد دسترسی به یک رایانه یا شبکه را به صورت غیر قانونی دارد. بعضی از ویروسها دارای موتور ایمیل جدا سازی شده هستند که رایانه را وادار می سازد تا مستقیماً از طریق ارسال ایمیل، ویروس را انتشار دهد. همچنین نویسندگان ویروس شروع به طراحی دقیق معماری حمله های خود با استفاده از مهندس اجتماعی کرده اند. همراه با این تکامل بدافزارها، آنتی ویروسها نیز به خوبی تکامل پیدا کرده اند در حال حاضر بیشتر آنتی ویروسهای موجود در بازار بر مبنای امضای ویروس یا همان شناسایی مشخصه های یک بدافزار برای تشخیص کدهای مضر، عمل می کنند. به همین دلیل در فاصله زمانی بین انتشار یک ویروس جدید و شناسایی امضای آن و پخش آن بین آنتی ویروسهای مختلف یک رشد ناگهانی در میزان آلوده سازی ویروس مشاهده می شود. اما به محض تشخیص امضای آن روند آلوده سازی سیر نزولی پیدا می کند.

  بدافزار چیست

  واژه بد افزار معادل Malware انگلیسی است که یک خلاصه برای Malicious Software با نرم افزار بدخواه میباشد . واژه بدافزار به ویروس کرم تروجان و هر برنامه دیگری که با نیت اعمال خرابکارانه ایجاد شود اطلاق می شود . اما تفاوت ویروس و کرم در چیست ؟ این دو چه تفاوتی با تروجان دارند ؟ آیا برنامه های کاربردی آنتی ویروس بر علیه کرمها و تروجانها نیز اقدام می کنند یا فقط به جنگ ویروسها می روند ؟ همه این سوالها از یک منبع سرچشمه می گیرند و آن هم دنیای پیچیده و گیج کننده کدهای بدخواه است . تعداد بیشمار و تنوع زیاد در کدهای بدخواه موجود طبقه بندی دقیق آنها را مشکل می سازد .در بحث های کلی در مورد آنتی ویروسها تعاریف ساده زیر برای طبقه بندی آنها به کار می رود :

  تروجان

  برنامه ای است که ظاهرا مفید یا بی خطر به نظر می رسد ولی شامل کدهای پنهانی است که برای سوء استفاده یا صدمه زدن به سیستمی که بر روی آن اجرا می شود ، به کار می رود . اسبهای تروا معمولا از طریق ایمیل هایی که هدف و کارکرد برنامه را چیزی غیر از حقیقت آن نشان می دهند ، برای کاربران ارسال می شوند . به چنین برنامه هایی کدهای تروجان هم گفته می شود . اسب تروا زمانی که اجرا می شود یک عملیات خرابکارانه را بر سیستم اعمال می کند . در این مقاله ، واژه عملیات خرابکارانه یا Payload اصطلاحی است برای مجموعه ای از کنشهایی که یک حمله بدافزاری بعد از آلوده کردن سیستم ، بر روی رایانه قربانی انجام می دهد .

  کرمها

  کرم ها شبیه به ویروس ها هستند با این تفاوت که نیازی به حامل هایی مانند ماکروها ( کلان دستور ) یا سکتور بوت ندارند . کرم ها به سادگی کپی های دقیقی از خود ایجاد کرده و از ارتباطات بین کامپیوترها برای گسترش خود استفاده می کنند . بسیاری از ویروس ها مانند Kakworm (VBS/Kakworm ) یا Love Bug ( VBS/Lovelet –A) رفتاری مانند کرم ها داشته و از نامه های الکترونیکی برای فرستادن خود به کاربران دیگر استفاده می کنند .

  اگر کد خرابکار خود را تکثیر کند دیگر از نوع تروجان محسوب نمی شود ، بنابراین سوال بعدی که برای تعریف دقیقتر بد افزار ، باید پاسخ داده شود : " آیا کد مورد نظر می تواند بدون نیاز به یک حامل تکثیر پیدا کند ؟ " در واقع آیا این کد می تواند بدون نیاز به آلوده کردن یک فایل اجرایی ، تکرار شوند ؟ اگر پاسخ به این سوال بله باشد ، کد مذکور یکی از انواع کرم های رایانه ای است . بیشتر کرمها سعی در کپی کردن خودشان در یک رایانه میزبان دارند و سپس از کانالهای ارتباطی رایانه مذکور برای گسترش خود استفاده می کنند . برای مثال کرم Sasser ابتدا با استفاده از یک آسیب پذیری سیستم هدف را آلوده می ساخت و سپس از طریق اتصالات شبکه رایانه قربانی گسترش پیدا می کرد . در چنین حملاتی در صورتی که آخرین به روز رسانی های امنیتی را بر روی سیستم خود نصب کرده ( جلوگیری از آلودگی ) و فایروالها را به جهت بستن در گاه ها شبکه ای که کرم از آنها استفاده می کند ، فعال سازید ( جلوگیری از انتشار ) ، حمله مذکور عقیم خواهد ماند .

  ویروس

  یک ویروس قطعه کدی است که برای تکثیر خودکار نوشته شده است . یک ویروس تلاش می کند تا از رایانه ای به رایانه دیگر گسترش پیدا کند و این کاررا معمولا از طریق اتصالش به یک برنامه میزبان انجام می دهد . ویروسها ممکن است خساراتی به سخت افزار ، نرم افزار یا داده ها وارد آورند . زمانی که برنامه میزبان اجرا می شود ، برنامه ویروس نیز اجرا می شود و برنامه های دیگری را نیز آلوده کرده و به عنوان میزبانهای جدید از آنها استفاده می کند . گاهی اوقات ویروس ، عملیات خرابکارانه دیگری را نیز روی سیستم انجام می دهد .

  تعاریف فوق برای طبقه بندی های مختلف بدافزار ما را قادر می سازد تا تفاوتهای بین آنها را دریک فلوچارت ساده نشان دهیم و به ما کمک می کنند تشخیص دهیم یک اسکریپت در کدام طبقه می گنجد .البته طبقه بندی های متفاوتی در مورد بدافزارها وجود دارند . به هر حال باید در نظر داشته باشیم که ممکن است در یک حمله به کدی برخورد کنیم که در بیش از یکی از این طبقه بندی ها بگنجد . به این حمله ها BLENDED THREATS یا تهدید ترکیبی گفته می شود که شامل بیش از یک نوع بدافزار شده و از بردارهای حمله چندگانهاستفاده می کنند .یک بردار حمله مسیری است که بدافزار می تواند از آن برای پیش بردن حمله استفاده کند . به همین دلیل مقابله با حمله های ترکیبی کار مشکلی است . در زیر توضیحات مفصل تری در مورد هر یک از انواع بدافزار آورده ایم تا عناصر اصلی هر کدام از آنها را روشن تر سازیم .

  اسب های تروا

  اسب های تروا برنامه هایی هستند که کارهایی را انجام می دهند که در مشخصه هایشان به آن کارها اشاره ای نشده است . کاربران با اجرای برنامه ای که به تصورشان قانونی ، مجاز و معقول است ، اجازه می دهند تا آن برنامه کارهایی مخفی و اغلب مضر را انجام دهد . برای مثال برنامه ( اسب تروا ) Zulu ادعا کرده بود که برنامه ای است برای درست کردن مشکل هزاره (Millennium bug ) اما در واقع برنامه ای بود که اطلاعات روی دیسک سخت را بازنویسی کرده و از بین می برد . در اغلب اوقات اسب های تروا به عنوان راهی برای آلوده کردن کاربر توسط ویروس های کامپیوتری مورد استفاده قرار می گیرند .

  اسب تروا از آنجا یی که خود را انتشار نمی دهد به عنوان یک ویروس رایانه ای یا کرم نیز در نظر گرفته نمی شود . به هر حال معمولا برای کپی کردن یک تروجان بر روی یک سیستم هدف ، از یک ویروس یا کرم رایانه ای استفاده می شود . به پروسه فوق dropping گفته می شود . هدف اصلی یک اسب تروا خراب کردن کار کاربر یا عملیات معمولی سیستم است . برای مثال تروجان ممکن است یک در پشتی را در سیستم باز کند تا هکر بتواند به سرقت اطلاعات پرداخته یا پیکربندی سیستم را تغییر دهد . دو اصطلاح معادل دیگر نیز وجود دارند که منظور از آنها همان تروجان است و عبارتند از RAT و Rootkit

  تروجان دسترسی از راه دور یا Remote Access Trojans

  برخی از تروجان ها به هکر اجازه کنترل از راه دور سیستم را می دهند . به این برنامه ها RAT یا در پشتی نیز گفته می شود . نمونه هایی از RAT ها عبارتند از : SubSeven و Cafeene ، Back Orifice .

  تحقیقهای مشابه
  بررسی راههای نفوذ ویروس به رایانه و راههای مقابله با آن پروژه رشته کامپیوتر
  59 صفحه - 30000 تومان
  پروژه بررسی راههای افزایش استفاده از رسانه های اموزشی در مدارس ابتدایی شهرستان رش
  61 صفحه - 24000 تومان
  ترجمه مقاله و تحقیق - بررسی شرکت هایی که تحت حمایت مالی موسسه ی توسعه ی راههای تجاری و صنعتی در کنیا هستند 14
  15 صفحه - 45000 تومان
  mmb پروژه رشته کامپیوتر سی دی اتوران آموزش فتوشاپ همراه با سورس کامل و مستند تهیه شده با
  15 صفحه - 30000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر سی دی اتوران آموزش فلش همراه با سورس کامل و مستند تهیه شده با mmb
  15 صفحه - 45000 تومان
  vb access پروژه رشته کامپیوتر مدیریت فروشگاه و خرید و فروش کالا تهیه شده با ویژوال بیسیک و اکسس
  28 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار مدیریت آموزشگاه به همراه مستند با زبان ویژوال بیسیک و بانک اکسس vb access
  19 صفحه - 45000 تومان
  vb access with document پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار مدیریت داروخانه بزبان ویژوال بیسیک و بانک اکسس همراه با مستندvb access with document
  14 صفحه - 54000 تومان
  vb access with document پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار مدیریت داروخانه بزبان ویژوال بیسیک و بانک اس کیو ال vb sql
  14 صفحه - 54000 تومان
  vb access with document پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار مدیریت فروشگاه بزبان ویژوال بیسیک و بانک اکسس همراه با مستندvb access with document
  35 صفحه - 84000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر بررسی شبکه مشبکmesh network
  62 صفحه - 30000 تومان
  modem پروژه رشته کامپیوتر مطالعه و بررسی مودم
  163 صفحه - 54000 تومان
  تحقیق حقوقی بررسی جعل رایانه ای و جعل سنتی روش تحقیق
  15 صفحه - 18000 تومان
  تحقیق حقوقی بررسی جعل رایانه ای و جعل سنتی روش تحقیق
  15 صفحه - 12000 تومان
  پروژه مدیریت بررسی سازمان نظام صنفی رایانه ای استان گیلان
  54 صفحه - 30000 تومان
  پروژه تربیت بدنی و ورزشی بررسی اثر مدت و سابقه فعالیت بدنی بر انتخاب شیوه مقابله با استرس دوندگان
  111 صفحه - 60000 تومان
  کار آماری بررسی سبک های مقابله با استرس و تاب آوری در دانشجویان
  21 صفحه - 105000 تومان
  پروژه بررسی داده کاوی data mining
  52 صفحه - 21000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی بررسی رابطه بین بررسی نگرش دانش آموزان دبیرستانی نسبت به حجاب پوشش اسلامی
  100 صفحه - 75000 تومان
  کار آماری بررسی عوامل موثر بر جلب مشارکت مردمی در ایجاد بهره برداری و حفظ پروژه های عمرانی و شبکه آبیاری
  18 صفحه - 105000 تومان
  mri پروژه ام ار ای بررسی سیستم و آشنایی با
  81 صفحه - 42000 تومان
  روسپی گری پروژه بررسی روسپیگری
  63 صفحه - 30000 تومان
  پرسشنامه مدیریت پروژه، بررسی و تایید حیطه و قلمرو پروژه (Robert K.Wysocki) (روبرت و ویسوکی)
  1 صفحه - 4500 تومان
  پروژه رشته غلوم اجتماعی - بررسی رابطه بین خود پندار و اضطرلب در دانش آموزان
  60 صفحه - 24000 تومان
  پروژه رشته روانشناسی بررسی مقایسه ای بین شخصیت افراد درونگرا و برونگرا و اعتیاد
  84 صفحه - 60000 تومان
  پروژه بررسی نقش انگیزش در بهبود اثر بخشی کارکنان رشته مدیریت صنعتی
  50 صفحه - 75000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی بررسی روشهای ترغیب دانش آموزان به مطالعه و تحقیق
  59 صفحه - 75000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی با عنوان بررسی میزان تاثیر فناوری اطلاعات و ارتباطی تلفن همراه و اینترنت
  74 صفحه - 90000 تومان
  پروژه پایان نامه رشته علوم اجتماعی ، بررسی انتظارات نوجوان از والدین
  70 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی ، بررسی عوامل بوجود آورنده ی دو گانگی ارزشی در نوجوانان از دیدگاه نوجوانان
  75 صفحه - 60000 تومان
  پروژه رشته روانشناسی بررسی رابطه منبع کنترل (درونی - برونی) با عزت نفس مقیاس سنجش ادرک خویشتن
  103 صفحه - 60000 تومان
  پروژه رشته روانشناسی بررسی رابطه منبع کنترل با عزت نفس
  103 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته آموزش ابتدایی بررسی بهداشت یاران مدارس و تاثیر آن بر افزایش اطلاعات بهداشتی و تغییر رفتار در دانش آموزان ابتدایی
  95 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته آموزش ابتدایی بررسی موانع و مشکلات درس هنر و تاثیر راهکارهای علمی آن در دوره ابتدایی در استان گیلان در سالهای 70 تا 72
  94 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته آموزش ابتدایی ، بررسی نقش تشویق و تنبیه در پیشرفت تحصیلی دانش آموزان
  92 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی بررسی عوامل اجتماعی موثر در طلاق در شهرستان رشت بصورت پاور پوینت
  113 صفحه - 45000 تومان
  پروژه مالی رشته حسابداری بررسی سیستم حقوق شرکت آب منطقه ای
  84 صفحه - 45000 تومان
  پروژه مالی رشته حسابداری بررسی سیستم حقوق و دستمزد
  79 صفحه - 30000 تومان
  پروژه رشته امور اجتماعی بررسی تاثیر اشتغال زنان بر روی خانواده
  78 صفحه - 54000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی بررسی شیوع اختلال نوشتن در مقطع ابتدایی
  76 صفحه - 54000 تومان
  پروژه رشته آموزش ابتدایی بررسی نقش آموزش در بهبود مهارت های زندگی دانش آموزان دوره ابتدایی پایه پنجم دختران همراه با جامعه آماری
  45 صفحه - 51000 تومان
  پروژه رشته زمین شناسی بررسی آهک های کرتاسه مناطق اسالم – خلخال ، دیلمان ، ماسوله
  113 صفحه - 27000 تومان
  پروژه پایان نامه رشته علوم اجتماعی بررسی مفهوم مدرنیته و روند تحول و پیامد های آن در غرب
  100 صفحه - 54000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی بررسی مقایسه ای عزت نفس در دانش آموزان مدارس تیز هوش و عادی
  70 صفحه - 48000 تومان
  پروژه رشته روانشناسی بررسی نقش بازی در رشد اجتماعی کودکان
  130 صفحه - 54000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی بررسی عوامل اجتماعی موثر بر طلاق و آسیب های اجتماعی آن
  55 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی بررسی گرايش مردم به گياه درمانی
  80 صفحه - 51000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی بررسی میزان گرایشات دینی دانشجویان رشته های کامپیوتر
  62 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر مربوط به مهندسی نرم افزار بررسی سیستم مکانیزه فروش لوازم خانگی
  30 صفحه - 18000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار شبکه حسگر و تحلیل و بررسی آن
  20 صفحه - 15000 تومان
  پروژه رشته زراعت و کشاورزی بررسی مقایسه انواع برنج ایرانی با برنج باسماتی
  57 صفحه - 30000 تومان
  پروژه رشته اجتماعی بررسی میزان فساد سازمانی در دیدگاه دانشجویان
  100 صفحه - 54000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی بررسی عوامل اجتماعی مؤثر در طلاق در شهرستان فایل بصورت پاورپوینت
  113 صفحه - 48000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی بررسی نگرش زنان در خصوص انواع زایمان - طبیعی و سزارین
  118 صفحه - 48000 تومان
  پروژه بررسی رابطه سرمایه اجتماعی وبه طور اخص وجود اعتماد اجتماعی در اصلاحات ، توسعه و رشد اقتصادی رشته مدیریت صنعتی
  191 صفحه - 75000 تومان
  پروژه پایان نامه بررسی آلودگی محیط زیست از دیدگاه جامعه شناختی رشته علوم اجتماعی
  193 صفحه - 60000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی بررسی عوامل اجتماعی مؤثر در طلاق در شهرستان
  45 صفحه - 30000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی بررسی مقایسه ای عزت نفس در دانش آموزان مدارس تیزهوش و عادی
  68 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی بررسی تأثیر دوره های کوتاه مدت ضمن خدمت بر کارایی معلمان
  88 صفحه - 48000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی بررسی رابطه اظطراب با پیشرفت تحصیلی
  45 صفحه - 30000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی بررسی علل گرایش نوجوان به انحرافات اجتماعی
  27 صفحه - 24000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی بررسی میزان مشارکت والدین در امور آموزشی
  142 صفحه - 60000 تومان
  پروژه رشته مدیریت صنعتی بررسی بخش تعمیرات و نگهداری سیستم های تغذیه نیرو در شرکت مخابرات
  75 صفحه - 45000 تومان
  پروژه کارآموزی رشته حسابداری مرکز بهداشت با بررسی حقوق و دستمزد و سایر هزینه ها
  86 صفحه - 36000 تومان
  پروژه مالی رشته حسابداری بررسی نظام کد گذاری کالاها
  41 صفحه - 24000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی بررسی نگرش دانش آموزان دختر مقطع متوسطه نسبت به خدمات مشاوران
  131 صفحه - 54000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی بررسی میزان مشارکت والدین در امور آموزشی مدرسه راهنمایی دخترانه
  142 صفحه - 54000 تومان
  پروژه رشته حسابداری بررسی مراحل و روشهای بودجه
  61 صفحه - 24000 تومان
  پروژه بررسی بازار صنعت بیمه ای استان به تفکیک رشته های بیمه
  100 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر بررسی و تحلیل شبکه های بیسیم
  4 صفحه - 9000 تومان
  پروژه رشته گرایش علوم اجتماعی - بررسی آلودگی محیط زیست از دیدگاه جامعه شناختی
  151 صفحه - 54000 تومان
  پروژه رشته حسابداری بررسی ارتباط بین متغیر های کلان اقتصادی و بازده غیر عادی سهام در بورس اوراق بهادار تهران فایل بصورت پاورپوینت
  42 صفحه - 27000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی بررسی رابط دانش اماری بر بهبود عملکرد مدیران - رضایت شغلی
  38 صفحه - 24000 تومان
  پروژه رشته باغبانی بررسی خواص درمانی گل گاو زبان
  28 صفحه - 18000 تومان
  پروژه رشته کشاورزی بررسی نماتد مولد زخم ریشه چای و راه‌ کارهای عملی مدیریت مبارزه با آن
  23 صفحه - 18000 تومان
  پروژه رشته کشاورزی و علوم باغی بررسی خواص دارویی گیاه مریم گلی و چای
  33 صفحه - 18000 تومان
  پروژه رشته کشاورزی مطالعه و بررسی برنج
  43 صفحه - 30000 تومان
  پروژه رشته کشاورزی و علوم باغی مطالعه و بررسی كرم ساقه خوار نواري برنج
  25 صفحه - 18000 تومان
  پروژه کارشناسی مطالعه و بررسی ادبیات نمایشی رشته هنر های نمایشی و هنرپیشگی
  98 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی بررسی عوامل مؤثر بر نگرش دانشجویان نسبت به جرائم و انحرافات اجتماعی بر اساس روش تحقیق
  67 صفحه - 36000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی بررسی میزان اعتماد اجتماعی در بین دانشجویان دانشگاه
  115 صفحه - 75000 تومان
  پروژه رشته تربیت بدنی بررسی داوری ورزش والیبال
  132 صفحه - 75000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی بررسی رابطه بین عملکرد مشاوران و پیشرفت تحصیلی و سازشی دانش آموزان دبیرستانی
  166 صفحه - 75000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی بررسی روشهای پرورش خلاقیت در دانش آموزان تیزهوش از دیدگاه معلمان
  153 صفحه - 75000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی بررسی عوامل مؤثر در انگیزه دانشجویان برای شرکت در کلاس
  81 صفحه - 66000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی بررسی آسیب های اجتماعی
  60 صفحه - 42000 تومان
  پروژه رشته گرافیگ - بررسی و مطالعه مهرها و نقش و نگارهای باستانی در ایران
  120 صفحه - 54000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی بررسی پایگاه اقتصادی و اجتماعی خانواده در استفاده دانشجویان از کالاهای فرهنگی
  80 صفحه - 54000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی، بررسی عوامل اجتماعی موثر بر میزان علاقمندی به دین و دینداری
  76 صفحه - 48000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی بررسی نقش کمیته امداد امام خمینی در ایجاد امنیت اجتماعی
  110 صفحه - 54000 تومان
  پروژه رشته برق بررسی تلفات غیر فنی در سیستم های قدرت و راهکارهای کاهش آن
  79 صفحه - 36000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی بررسی تغییرات نگرشی سن ازدواج دختران در سه نسل- روش تحقیق
  113 صفحه - 48000 تومان
  پروژه رشته روانشناسی بررسی هوش هیجانی در دانشجویان
  149 صفحه - 75000 تومان
  پروژه رشته حسابداری بررسی مالیات بر ارزش افزوده دولت در کشور ایران
  64 صفحه - 36000 تومان
  پروژه رشته روانشناسی بررسی رابطه بین ترتیب تولد فرزندان بر میزان اعتماد به نفس و مسئولیت پذیری در بین کودکان
  436 صفحه - 105000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی بررسی میزان آگاهی والدین با وظایف خود در زمینه بلوغ دانش آموزان دختر
  101 صفحه - 60000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی بررسی نگرش دانش آموزان نسبت به خدمات مشاوران
  120 صفحه - 75000 تومان
  پروژه مالی رشته حسابداری بررسی سیستم حقوق شرکت آب منطقه ای
  82 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته جهانگردی و توریسم بررسی گردشگری سلامتی و تندرستی در ایران
  77 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته کشاورزی بررسی اقتصادی تاثیر عناصر کم مصرف در عملکرد برنج
  54 صفحه - 36000 تومان
  پروژه رشته مدیریت صنعتی بررسی کارخانه ریسندگی بافندگی
  90 صفحه - 54000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر - بررسی و مطالعه شبکه و آشنایی با نرم افزار net limiter
  110 صفحه - 54000 تومان
  پروژه رشته حسابداری بررسی نقش اوراق مشارکت در تامین مالی صنایع در ایران
  102 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته حسابداری بررسی نقش سیاستهای مالیاتی در کاهش نقش تورم توسط دولت
  107 صفحه - 54000 تومان
  پروژه رشته روانشناسی بررسی و مقایسه میزان افسردگی در نوجوانان محروم از پدر و نوجوانان دارای پدر
  96 صفحه - 54000 تومان
  پروژه رشته زمین شناسی بررسی زمین شناسی صحرایی منطقه جیرنده
  75 صفحه - 54000 تومان
  پروژه رشته مدیریت صنعتی بررسی نقش کارکنان پارس خزر
  70 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته مدیریت صنعتی بررسی ساخت ماکارونی
  39 صفحه - 36000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر بررسی امنیت در شبکه
  91 صفحه - 45000 تومان
  cori7 کارآموزی رشته کامپیوتر و بررسی و مطالعه سی پی یو.docx
  36 صفحه - 18000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی بررسی رابطه بازی با پیشرفت تحصیلی دانش آموزان مقطع ابتدایی
  121 صفحه - 66000 تومان
  پروژه رشته مدیریت صنعتی ـ بررسی نقش کارکنان پارس خزر
  68 صفحه - 54000 تومان
  پروژه رشته مدیریت بازرگانی بررسی تولید کارخانه پارس خزر
  88 صفحه - 54000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی بررسی رابطه بین اضطراب کودکان و اختلالات خلقی - اضطراب و افسردگی والدین با جامعه آماری و پرسشنامه
  70 صفحه - 60000 تومان
  پروژه رشته مدیریت صنعتی بررسی نقش انگیزش در بهبود اثر بخشی کارکنان پارس خزر
  72 صفحه - 54000 تومان
  پروژه رشته جهانگردی و گردشگری بررسی و مطالعه هتل
  134 صفحه - 60000 تومان
  پروژه رشته مدیریت دولتی بررسی تاثیر تعهد سازمانی برعملکرد سازمان ها
  88 صفحه - 48000 تومان
  پروژه رشته جهانگردی و گردشگری بررسی تاثیر آژانس گردشگری بر گردشگری گیلان
  99 صفحه - 60000 تومان
  پروژه رشته گردشگری وجهانگردی بررسی جاذبه های گردشگری گیلان در ساخت لوکیشن فیلم
  62 صفحه - 48000 تومان
  پروژه رشته مدیریت بازرگانی بررسی فرش در ایران
  99 صفحه - 60000 تومان
  پروژه رشته هتلداری - بررسی کیفیت خدمات در صنعت هتلداری و انتظارات مهمانان
  39 صفحه - 27000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر بررسی شبکه حسگر بیسیم
  52 صفحه - 48000 تومان
  پروژه مالی رشته حسابداری بررسی بودجه در شهرداری صومعه سرا
  65 صفحه - 36000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی بررسی ترجیح جنسیتی در میان والدین دانشجویان
  98 صفحه - 75000 تومان
  پروژه بررسی ارتباط خودکارآمدی و درون گرایی و برون گرایی دانش آموزان مقطع متوسطه - رشته رواشناسی علوم اجتماعی تربیتی همراه با جامعه آماری و پرسشنام
  75 صفحه - 66000 تومان
  پروژه رشته مدیریت بررسی تاثیر برند بر وفاداری مشتری همراه با کار آماری و پرسشنامه و تجزیه و تحلیل داده ها
  71 صفحه - 42000 تومان
  پروژه کامپیوتر و الکترونیک میکروتیک بررسی پروتکل های شبکه بیسیم
  80 صفحه - 36000 تومان
  انواع ویروسهای رایانه ای در سیستم های شبکه ای و شخصی و راههای برطرف کردن آن
  39 صفحه - 9000 تومان
  رماتیسم و راههای درمان ان
  5 صفحه - 3000 تومان
  طلاق - اثرات آن و راههای کنار امدن با طلاق
  27 صفحه - 7500 تومان
  سلاحهای شیمیایی و اثرات آن و راههای مقابله با آن
  12 صفحه - 4500 تومان
  مضرات کامپیوتر و راههای جلوگیری از آن
  22 صفحه - 6000 تومان
  غیبت و راههای درمان آن
  13 صفحه - 4500 تومان
  مضرات کامپیوتر و راههای جلوگیری از آن
  26 صفحه - 7500 تومان
  نگاهی به معضل اعتیاد و راههای درمان آن
  39 صفحه - 13500 تومان
  اکوسیستم کوهستان و راههای حفاظت از آن
  16 صفحه - 6000 تومان
  پروژه مدیریت و برنامه ریزی دلایل عدم گرایش معلمان به کاربرد وسایل کمک آموزشی و راههای بهبود آن
  76 صفحه - 45000 تومان
  بررسی راههای افزایش استفاده از رسانه های آموزشی در مدارس ابتدایی از دیدگاه معلمان
  21 صفحه - 9000 تومان
  چه کنیم که خدمتگزار خوبی باشیم ، راههای خدمتگزاری چیست؟
  123 صفحه - 24000 تومان
  خلاقيت و راههای شناخت و ارزیابی آن
  15 صفحه - 6000 تومان
  نگاهی به معضل اعتیاد و راههای درمان آن
  15 صفحه - 6000 تومان
  حوادث طبیعی راههای پیشگیری و كاهش خسارات
  9 صفحه - 4500 تومان
  درمان استرس و راههای آن
  9 صفحه - 6000 تومان
  بیماریهای نوپدید و راههای پیشگیری از ابتلا
  18 صفحه - 7500 تومان
  بررسی راههای و روشهای ایجاد آرامش در خانواده و ارائه راهکار
  10 صفحه - 6000 تومان
  اضطراب علایم اضطراب و انواع و راههای پیشگری از اضطراب
  11 صفحه - 6000 تومان
  موثر ترین راههای بالا بردن رنکینگ پاورپوینت ranking
  23 صفحه - 10500 تومان
  انواع ویروس ها و آنتی ویروس و مقابله با آنها برای گوش های هوشمند
  20 صفحه - 7500 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر با عنوان ویروس های کامپیوتری
  67 صفحه - 24000 تومان
  ویروس ها و آنتی ویروس های کامپیوتر فایل بصورت پاورپوینت
  29 صفحه - 9000 تومان
  پروژه رشته روانشناسی رابطه بین ویژگی های شخصیتی و سبک های مقابله با استرس
  99 صفحه - 75000 تومان
  ماشین آلات ساختمانی و راه سازی - پروژه رشته معماری
  43 صفحه - 18000 تومان
  پروژه رشته زبان the effect of reading comprehension and vocabulary on Iranian intermediate student
  25 صفحه - 30000 تومان
  vb.net document پروژه رشته نرم افزار نرم افزار کتابخانه تهیه شده با ویژوال بیسیک دات نت و بانک اطلاعاتی اکسس ب همراه مستند
  65 صفحه - 54000 تومان
  پکیج تور زمین و هوایی شهر زنجان - پروژه رشته جهانگردی فایل بصورت پاورپوینت
  189 صفحه - 66000 تومان
  پکیج زمینی رشته جهانگردی و هتلداری - شهر تبریز - پروژه رشته جهانگردی
  75 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته ریاضی بازی هگز به همراه مقالات اصلی و ترجمه شده hex
  90 صفحه - 90000 تومان
  بررسی تخلیه جزئی در عایقهای جامد وآشکار سازی آنها پروژه رشته برق الکترونیک
  83 صفحه - 42000 تومان
  بررسی نقش بقعه امام زاده صالح (ع) کفته رود رشت در توسعه گردشگری و جذب توریسم در شهرستان رشت پروژه رشته جهانگردی و توریسم
  57 صفحه - 45000 تومان
  نظام حقوقی حاکم بر کشتیرانی در دریاها پروژه رشته حقوق
  63 صفحه - 27000 تومان
  نگاهی اجمالی به نقش زن در دفاع مقدس پروژه رشته حقوق
  73 صفحه - 30000 تومان
  نیاز زنان بزه دیده در جامعه پروژه رشته حقوق
  59 صفحه - 24000 تومان
  بررسی سواحل حاجی بکنده در جذب توریست پروژه رشته گردشگری و توریسم
  68 صفحه - 30000 تومان
  پروژه رشته حسابداری پروژه مالی تاثیر نرخ ارز بر تورم
  79 صفحه - 45000 تومان
  تاثیر نرخ ارز بر تورم پروژه مالی رشته حسابداری
  75 صفحه - 45000 تومان
  پروژه کارشناسی کامپیوتر اطمینان مصرف کننده در شرکت b2cآنلاین تایلند
  73 صفحه - 54000 تومان
  هاب و انواع هاب پروژه کامپیوتر شبکه
  76 صفحه - 24000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر در مورد شبکه های کامپیوتری
  90 صفحه - 36000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار مدیریت کتابخانه با access و vb به همراه مستند document
  10 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر در مورد هوش مصنوعی
  125 صفحه - 36000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار معاملات ملکی همراه مستند document
  75 صفحه - 90000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر - گرافیک کامپیوتری
  67 صفحه - 24000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر بصورت سی دی اتوران با عنوان رای گیری الکترونیک تهیه شده با mmb همراه با مستند dacument
  31 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر - برنامه مدیریت رستوران با ویژوال بیسیک واکس همراه با مستند document vb access
  117 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر - مربوط به رمز نگاری و پروتکل امنیت شبکه
  59 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر - نرم افزار تشریح چای و چایکاری در گیلان تهیه شده با نرم افزار mmb
  10 صفحه - 24000 تومان
  کارآموزی رشته کامپیوتر در شرکت خدماتی کشاورزی
  90 صفحه - 24000 تومان
  پروژه مستند سازی مربوط به رشته کامپیوتر تشریح نرم افزار اتوماسیون سیستم بانکی
  123 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر - نرم افزار داروخانه تهیه شده با ویژوال بیسیک و اکسس
  20 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر روشهای بالا بردن آمار بازدید سایت - روشهای معرفی سایت با موتور جستجوگر google
  186 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر ، تجارت الکترونیک
  112 صفحه - 36000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر در سیستم های چند پردازنده
  78 صفحه - 36000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار مربوط به بابری بزبان ویژوال بیسیک و بانک اکسس
  8 صفحه - 45000 تومان
  کار آموزی رشته کامپیوتر ، گزارش کار در یک شرکت
  8 صفحه - 7500 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر سی دی آموزش نرم افزار پینت ویندوز بصورت اتوران paint autoran cd with mmb
  10 صفحه - 36000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر امنیت در شبکه
  84 صفحه - 30000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر مدیریت خرید و فروش و کالای فروشگاه نوشته شده با ویژوال بیسیک و بانک اکسس
  7 صفحه - 45000 تومان
  ترجمه مقاله و تحقیق - رشته کامپیوتر - ابزارهای ارتباطی که منجر به ترافیک می شوند communication tools to bulid website traffic
  76 صفحه - 228000 تومان
  کارآموزی رشته کامپیوتر در شرکت کامپیوتری
  62 صفحه - 24000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار نمایشگاه اتومبیل نوشته شده بزبان ویژوال بیسیک و بانک vb sql
  26 صفحه - 60000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار رایت سی دی نوشته شده با ویژوال بیسیک vb
  35 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار نمایشگاه اتومبیل با ویژوال بیسیک و اکسس
  37 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر سی دی آموزش آشنایی با گیاه کاکتوس تهیه شده با نرم افزار mmb
  50 صفحه - 120000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار مدیریت آژانس کرایه اتومبیل بزبان ویژوال بیسیک و بانک اکسس همراه با مستندvb access with documen
  34 صفحه - 60000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار مدیریت فروشگاه بزبان ویژوال بیسیک و بانک اس کیو ال همراه با مستندvb sql with document
  20 صفحه - 54000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار مدیریت مشاور املاک بزبان ویژوال بیسیک و بانک اس کیو ال همراه با مستندvb sql with document
  39 صفحه - 60000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار مشاور املاک بزبان ویژوال بیسیک و بانک اس کیو ال همرا با مستندvb sql document
  15 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر طراحی وب سایت معرفی دانشگاه به همراه مستند
  152 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر ابزارهای ارتباط که منجر به ترافیک وب سایت می شوند
  155 صفحه - 54000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر نمودار های مربوط به کتابخانه سطح 0 تا 3
  11 صفحه - 30000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر با عنوان سیستم عامل لینوکس
  37 صفحه - 15000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر طراحی نرم افزار بازی موبایل بزبان #C
  26 صفحه - 18000 تومان
  گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در شرکت...
  50 صفحه - 18000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر شبکه بیسیم - طراحی و توپولوژی
  85 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار روشهای هوشمند در امنیت شبکه
  133 صفحه - 48000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر تجزیه و تحلیل تولید و توزیع دارو uml
  17 صفحه - 24000 تومان
  کارآموزی رشته کامپیوتر گزارش کار در شرکت
  37 صفحه - 18000 تومان
  گزارش کار آموزی رشته کامپیوتر نرم افزار در پارک علم و فناوری گیلان
  72 صفحه - 36000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر آموزش الکترونیک
  101 صفحه - 36000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر تجهیزات نوری در شبکه ها
  70 صفحه - 36000 تومان
  گزارش کار آموزی رشته کامپیوتر در شرکت
  10 صفحه - 9000 تومان
  گزارش کار آزمایشگاه رشته کامپیوتر با موضوع شمارنده
  10 صفحه - 12000 تومان
  گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در آموزشگاه علمی
  12 صفحه - 9000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر شبکه بیسیم - توپولوژی هیبریدی
  88 صفحه - 60000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر راهبردهای کسب و کار الکترونیکی
  53 صفحه - 30000 تومان
  گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در شرکت برنامه نویسی و گرافیکی
  23 صفحه - 18000 تومان
  گزارش کار رشته کامپیوتر در آزمایشگاه
  28 صفحه - 15000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر امنیت اطلاعات در داده کاوی
  108 صفحه - 54000 تومان
  گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در دبیرستان
  12 صفحه - 12000 تومان
  گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در دبیرستان
  12 صفحه - 9000 تومان
  گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در دبیرستان
  12 صفحه - 12000 تومان
  کارآموزی رشته کامپیوتر در هلال احمر
  20 صفحه - 12000 تومان
  کارورزی رشته کامپیوتر آشنایی با نرم افزار های اکسل فتوشاپ و ویندوز
  73 صفحه - 18000 تومان
  کارآموزی رشته کامپیوتر شرکت خزر انفورماتیک آشنایی با سخت افزار
  35 صفحه - 15000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر و فناوری اطلاعات سیستم های مدیریت محتوا
  122 صفحه - 36000 تومان
  کاراموزی خزر انفورماتیک رشته کامپیوتر
  40 صفحه - 15000 تومان
 • مجری کارهای پژوهشی عمومی، علمی پژوهشی و مروری
 • کارهای آماری و تجزیه و تحلیل داده
 • تحلیل کمی و کیفی
 • انجام کلیه خدمات نگارش، ترجمه تخصصی ، ویرایش مقاله ها و پایان نامه ها
 • انجام رفرنس نویسی استاندارد با نرم افزار EndNote
 • آماده سازی پاورپوینت مربوط به ارائه در جلسات و همایشها
 • Tel : 09120906507 - 09118370377
  Email : tahghighnet@yahoo.com
  Telegram : @tahghighnet
  Instagram : tahghighnetinsta
  www.tahghigh.net
  2022 - 2007