موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...

تحویل در محیط : word
عنوان :

پروژه بررسی ترجیح جنسیتی در میان والدین دانشجویان همراه با جامعه آماری و پرسشنامه

عنوان سفارش :
پروژه بررسی ترجیح جنسیتی در میان والدین دانشجویان همراه با جامعه آماری و پرسشنامه
تعداد صفحه :
102
قیمت :
75000 تومان

فهرست مطالب بررسی ترجیح جنسیتی در میان والدین دانشجویان

 • چکیده
 • فصل اول: کلیات تحقیق

 • مقدمه
 • بیان مسئله
 • ضرورت و اهمیت تحقیق
 • اهداف تحقیق
 • اهداف جزئی
 • فرضیه ها(سوالات تحقیق)
 • متغیرها وتعاریف عملیاتی
 • پیشینه تحقیق
 • فصل دوم : ادبیات وچارچوب نظری تحقیق

 • مبانی نظری
 • تاثیرتفاوتهای جنسیتی دراستدلال اخلاقی طبق تحقیقات واکر

  تاثیر تفاوتهای جنسیتی در توانایی تحصیلی

  تفاوت درعزت نفس دختران وپسران

 • چارجوب نظری
 • نظریه شناختی کلبرگ

  نظریه شناختی گلیگان

  نظریه فرویددرباره تکامل جنسی

  نظریه چودورف درباره تکامل جنسی

  نظریه مارکسیستها طرفدار برابری زن و مرد

  نظرفرانک پارکین درباره جنسیت

  نظریه افلاطون درباره جنسیت

  نظریه پارسونزدرباره جنسیت

  نظریه ارسطودرباره جنسیت

  تفاوت وتبعیض درفرآینداجتماعی شدن

 • جنسیت
 • مدل تحلیلی تحقیق
 • شکل مدل تحقیق
 • ادبیات
 • زن در تاریخ
 • زن درجامعه عرب
 • حال و روز زن درایران
 • تراژدی زن
 • فصل سوم : روش تحقیق

 • روش تحقیق
 • ابزار گردآوری اطلاعات
 • جامعه آماری
 • حجم نمونه
 • شیوه نمونه گیری
 • روش تجزیه و تحلیل اطلاعات
 • فصل چهارم: تجزیه وتحلیل اطلاعات

  فصل پنجم : نتیجه گیری

 • بررسی فرضیات
 • پیشنهادات
 • منابع
 • پرسشنامه
 • بخشی از مبانی نظری

  در مورد به وجود آمدن تفاوتهای جنسی مطالعات زیادی صورت گرفته است . بیشتر شکلهای تبعیض جنسی ظریف تر از واکنشهای پدربزرگها و مادربزرگها هستند. مطالعات انجام شده در موردکنش متقابل مادر- فرزند تفاوتهای رفتار با پسرها و دخترها راحتی هنگامی که پدر و مادرها معتقدندکه واکنشهایشان نسبت به هر دو یکی است نشان می دهند.

  وقتی از پدربزرگها خواسته می شود که شخصیت یک کودک را ارزیابی کنند بسته به اینکه فکر کنند کودک دختر است یا پسر پاسخهای متفاوتی می دهند. در یک آزمایش پنج مادر جوان درکنش متقابل با یک کودک شش ماهه به نام بث مورد مشاهده قرار گرفتند. آنها اغلب به او لبخند می زدند و برای بازی به او عروسک می دادند. او را با نمک می¬دانستند و معتقد بودند صدای لطیفی دارد. واکنش گروه دیگر مادران نسبت به کودکی در همان سن با نام آرم به طور قابل ملاحضه متفاوت بود.

  معمولا برای بازی با کودک اسباب بازیهای پسرانه دیگری به او می دادند. بث وآرم در واقع یک کودک بودند که لباسهای مختلف به او پوشانده بودند. تنها پدر و مادران و پدربزرگها و مادربزرگها نیستند که درکشان از کودکان به این ترتیب فرق می کند یکی از مطالعات و تجزیه و تحلیل کلماتی پرداخته است که توسط کارکنان پزشکی که در زایمانها حضور داشتند درباره کودکان نوزاد به کار برده می شد. نوزادان پسر اغلب به عنوان قوی، خوش اندام، یا خوش بنیه توصیف می شدند. از نوزاد دختر به عنوان قشنـگ یا دل¬فریب سخن می گفتنـد. هیچ گـونه تفـاوت کلی از نظـر قد و وزن بین نوزادان مورد بحث وجود نداشت. (گیدنز،1385 ،ص 197 )

  جنبه های اولیه یادگیری جنسی درکودکان به طورمسلم نا آکاهانه است. این جنبه ها مقدم بر مرحله ای است که در آن کودکان دقیقا برخودشان به عنوان پسر، یا یک دختر، برچسب بزنند. تعدادی سرنخهای پیش کلامی در رشد اولیه آکاهی جنسی مشاهده می شوند. بزرگسالان زن و مرد با کودکان به گونه متفاوتی برخورد می کنند. لوازم آرایشی که زنان مورد استفاده قرار می-دهند دارای بوی متفاوت با آنچه که کودک ممکن است یاد بگیردکه با مردان مرتبط سازد هستند. تفاوتهای مشخص درلباس، آرایش مو، و غیره سرنخهای دیداری برای کودک در فرایند یادگیری فراهم می سازد.

  در سن دو سالگی کودکان درکی جزئی از جنسیت دارند. آنها می دانندکه آیا پسر هستند یا دختر و معمولا می توانند دیگران را به طور دقیق طبقه بندی کنند. اما تا سن پنج یا شش سالگی کودک نمی داند که جنسیت شخص تغییر نمی کند و هرکسی دارای جنسیت است یا اینکه تفاوتهای میان دختران و پسران مبنای کالبد شناختی دارد. (گیدنز،1385،ص198)

  لنو ویترمن و همکارانش که نقش جنسیت را در برخی ازمتداولترین کتابهای کودکان پیش دبستا نی تحلیل کرده اند. چندین تفاوت آشکار در نقشهای جسیت یافته اند. پسرها نقش بسیار بزرگتری در داستانها و تصویرها بازی می کردند تا دخترها و از نظر تعداد به نسبت 11 پسر در برابر1 دختر بود. اگر حیوانات دارای هویت جنسی بودند نیز منظورمی کردیم، این نسبت 95 به 1 بود .فعالیتهای پسرها و دخترها نیز فرق می¬کرد. پسرها به کارهای ماجراجویانه و فعالیتهای بیرون ازخانه که مستلزم استقلال و نیرومندی بود می پرداختند. (همان منبع)

  مردان غالبا بیش از زنان مطرح می شوند و حتی زمانی که جنسیت شخص نیست مشخص مادران با اکثریت قاطع شخصیت ها را مذکرتلقی می کند و بدین ترتیب حتی باعث تورم ارائه یا عرضه بیشتر مردان درد استانها می شوند افزون براین مردان به احتمال زیاد به فعالیتهای ماجراجویا نه می پردازند. زنان فقط زمانی که درکنار مردان نیستند فعال و ماجراجو هستند غالبا زنان در ارتباط با مردان به صورت غیرفعال به عنوان مراقبت کننده ترسیم می شوند. کودکانی که به این داستانها گوش می¬دهند به احتمال زیاد تصور کلیشه ای از نقش زنان و مردان در جامعه ما کسب می کنند. (گولومبورگ-فی وش،1380،ص39-40)

  یکی از راهای تشویق برتری جنسیتی توسط تلویزیون صورت می گیرد تلویزیون مهم ترین منبع اطلاعاتی درباره ی دنیای ما شده است. آمارهای جدید تخمین زده اند که تلویزیون در خانه ها به طور متوسط روزی 5 ساعت روشن است. کودک پیش دبستانی بطور متوسط روزی سه ساعت وقت صرف دیدن تلویزیون می¬کند یعنی بیشتر از هر وقت دیگره جزء خوابیدن. با توجه به فراگیری از تلویزیون مهم است که ببینیم تلویزیون چگونه دنیای را به تصویرکشیده است. متاسفانه تصویر مساوات طلبانه نیست. فقط برنامه های تلویزیونی نیست که جنسیت را به نحوه کلیشه به نمایش می گذارد مثلا قسمت اعظم شخصیت کارتونی مرد هستند. درواقع بسیاری از برنامه های کارتونی اصلا شخصیت زن ندارند در برنامه های آموزشی فقط 15 درصد از شخصیت های عمده زن هستند و درآگهی های مربوط به کودکان 80 درصد شخصیتها مردند. حتی زمانی که شخصیتهای زن حضور دارند و غالبا بصورت درمانده و متکی به مردان ترسیم می شوند. و بر مبنای داده های جمع آوری شده طی دهه 1970 تماشاگرانی که بیشتر تلویزیون نگاه می کنند بیشتر سوگیری جنسی دارند ولی این رابطه دردادهای جمع آوری شده طی دهه 1980 کاهش یافته است.

  کودکانی که زیاد تلویزیون تماشا می¬کنند مشاغل وابسته به جنس طلب می¬کنند و خصوصیات شخصیتی وابسته به جنس درآنها انعطاف ناپذیرتر ازکودکانی است که کمتر تلویزیون تماشا می کنند در یکی از معدود مطالعات طولی که بررسی این سوال می پرداخت مورگان کودکان کلاس های ششم تا هشتم را برای دوسال بررسی کرد دخترانی که بیشتر تلویزیون تماشا می کردند در طول این مدت در باورهای خود بیشتر سوگیری وابسته به جنس پیدا کردند ولی این تجربه در پسران اثری نداشته باید توجه داشت که همه پسران این مطالعه حتی از ابتدا تاحدزیادی سوگیری وابسته به جنس داشتند و بنابراین شاید اندازه گیری افزایش باورهای وابسته به جنس مقدور نبوده است.

  کودکان بدین ترتیب کلیشه های جنسیتی را از تلویزیون فرا می گیرند. آنها بیش از بزرگسالان از نمایش جنسیت در تلویزیون متاثر می شوند زیرا توانایی کم تری برای ارزشیابی تلویزیون به عنوان یک منبع اطلاعاتی دارند. کودکان به مراتب بیش از بزرگسالان فکرمی کنندکه تلویزیون واقعیتهای اجتماعی را ارائه می کند و بنابراین اطلاعات کلیشه ای جنسیتی را به عنوان حقیقت می پذیرد.

  کلیشه های جنسیتی با توجه به انقلابهای فرهنگی که آغاز دهه 1960 و آغاز دومین نهضت زنان رخ داده است و به آن سرعتی که فکر می¬کنیم تغییر پیدا نکرده است. (همان منبع-ص43)

  کلیشه های جنسیتی هم در فرهنگ ما و هم در کنش های متقابل اجتماعی روزمره ی ما فرا گیرند. از ابتدا زندگی کودکان با کلیشه های جنسیتی بمب باران می شوند این اطلاعات در کتابها و تلویزیون فراگیر و جاری است. و از طریق انتظارات وابسته به جنس والدین و بزرگسالان دیگر و کودکان دیکر به کودک منتقل می شود از آغاز دو تا سه سالگی کودکان درباره کلیشه های جنسیتی فرهنگی خیلی چیزها می دانند و این دانش بر درک انها ازجنسیت در سراسر زندگیشان اثر می گذارد. (همان منبع-ص 45)

  بر مبنای تحقیقی که ازدهه 1950تا اواخر1970 انجام شده است هرجند زنان بیش از نیمی از جمعیت واقعی را تشکیل می دهند ولی تعداد مردان نسبت به زنان در تلویزیون دو به یک است. بدتر از آن زنان را به عنوان موجودی بسیار عاطفی وابسته در رویارویی با موقعیت دشوار ناتوان و کم هوش تر از مردان ترسیم کرده اند بر اساس برنامه های جدید تلویزیون تغییر در این تصویرسازی بوجود نیامده است افزون بر آن شخصیتهای اصلی مرد نسبت به زن هنوز دو به یک است. شخصیت زن بطور متوسط جوانتر از مرد ند.

  ضعیت تاهل زنان به مراتب بیش از وضعیت تاهل مردان شناخته شده است و زنان چهار برابر مردان در ا لبسه های اغوا کننده دیده می شوند تقریبا 40 درصد شخصیتهای زن در تلویزیون خارج از خانه شغل مشخصی ندارند حال اینکه 68 درصد مردان بر اساس شغل خود طبقه بندی می شوند. 30 درصد شخصیتهای زن درحال انجام کارهای خانه هستند ولی 3درصد شخصیتهای مرد در حال انجام فعالیتهای خانه نشان داده اند به علاوه احتمال اینکه شخصیتهای مرد مرتکب جنایت شوند یا مورد حمله قرار گیرند. بنابراین نمایش زنان در بهترین زما نها تلویزیون تاحد زیادی با کلیشه سازی است. زنان بصورت شخصیتهای جوان و آسیب پذیرتر به تصویر کشیده می¬شوند در طرح داستان آنقدر مهم نیستند و به خانه و خانواده علاقه دارند. (همان منبع)

  تاثیرتفاوتهای جنسیتی دراستدلال اخلاقی طبق تحقیقات واکر

  واکر79 پروژه ی تحقیقاتی را که در آنها دقیقا به تفاوتهای جنسیتی درکودکان و نوجوانان و بزرگسالان پرداخته شده بود بررسی کرد. از31 مطالعه مربوط به کودکان فقط6 مطالعه تفاوت معنی داری بین دختر و پسر یافته بودند و در بیشتر این مطالعات دختران و در استدلال اخلاقی نمراتی بالاتر از پسران داشتند. از35 مطالعه نوجوانان ده مطالعه تفاوتهای جنسیتی معنی دار نشان داد مشخص شد که پسران نوجوان در مقایسه با دختران نوجوان نمره های بالاتری در استدلال اخلاقی داشتند در مطالعات معدودی که به بررسی استدلال اخلاقی در بزرگسالان پرداخته بودند از سیزده مطالعه بزرگسالان چهار مطالعه تفاوتهای جنسیتی مبتنی بر برتری مردان را نشان داد ولی تفسیر این یافته مشکل است. زیرا مردان سطح تحصیلاتشان بالاتر از زنان بود بطورکلی در استدلال اخلاقی تفاوتهای جنسیتی با ثبات بسیار کم است فقط در دوره ی نوجوانی تفاوتهای جنسیتی با ثبات دیده می شود ولی این تفاوتها هم بسیار کم بود و فقط در یک سوم مطالعات مشاهده شده است. (همان منبع-ص 77)

  تاثیر تفاوتهای جنسیتی در توانایی تحصیلی

  متعاقب کلیشه های فرهنگی درباره جنسیت اعتقاد دارد که پسران در ریاضی و دختران در فنون زبان مانند خواندن و نوشتن پیشی می گیرند. (همان منبع-ص181)

  تفاوت درعزت نفس دختران و پسران کارول گلیگان

  کارول کلیکان در روانشناسی رشد، برای تبین تفاوت در عزت نفس ، فرضیه زیر را ارائه میدهد: مرد ابتدا هویت خود را تعیین می کند و بعد به دنبال روابط نزدیک می گردد، زن فرایند وارونه را طی کند، ابتدا با دیگران روابط اجتماعی برقرار می¬کند، بعد به فکر هویت می¬افتد. درسالهای 1980 ، گلیگان و همکارانش تحقیقاتی انجام داده اند تا بین ادراک زنان بزرگسال و ادراکهای دختران نوجوان رابطه پیدا کنند.

  به عقیده گلیگان ، فرهنگ غربی، الگوی که برای دختران جوان فراهم می آورد چنین است ((کامل)) و ((خوب))کسی که خود را حقیر و سلطه گرنشان نمی دهد، اما منشاء آرامش، آسودگی، همدلی و همنوایی معرفی می شود. مدرسه، از طریق با ارزش شمردن خودمختاری که در پسرها بیشتردیده می شود، کم ارزش نشان دادن رابطه اجتماعی که برای دخترها بیشتر اهمیت دارد، مساله را تشدید می کند.این نوع دخالتها تفاوت عزت نفس دخترها و پسرها را موجب می شود. تعادل بین آگاهی ازهویت خود و آگاهی دیگران به آسانی فراهم نمی شود. (جمیز دیبلیو ،1383 ، ص67 )

  تحقیقهای مشابه
  پروژه بررسی ترجیح جنسیتی در میان والدین دانشجویان همراه با جامعه آماری و پرسشنامه
  102 صفحه - 75000 تومان
  پروژه علوم اجتماعی بررسی ترجیح جنسیتی در میان والدین دانشجویان دانشگاه
  98 صفحه - 75000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی بررسی ترجیح جنسیتی در میان والدین دانشجویان
  98 صفحه - 75000 تومان
  رابطه بین استرس و فرسودگی شغلی پرستاران همراه با پرسشنامه و جامعه آماری و تجزیه و تجلیل
  14 صفحه - 12000 تومان
  بررسی عوامل موثر در رضایت شغلی کارکنان شرکت پارس شهاب رشت همراه با جامعه آماری و پرسشنامه پروژه مدیریت بازرگانی و صنعتی
  86 صفحه - 45000 تومان
  بررسي تاثير اتوماسيون اداري بر بهبود تصميم گيري مديران اجرایی و آموزشی همراه با جامعه آماری پرسشنامه و تجزیه تحلیل
  103 صفحه - 60000 تومان
  پروژه بررسی تاثیر مدیریت مشارکتی بر رضایت شغلی کارکنان همراه با جامعه آماری و پرسشنامه و ضمایم آماری
  67 صفحه - 42000 تومان
  بررسی رابطه اضطراب با پیشرفت تحصیلی همراه با جامعه آماری و پرسشنامه روش تحقیق
  28 صفحه - 15000 تومان
  بررسي علل و عوامل مؤثر در بروز اعتياد در بين جوانان شهرستان رشت پروژه همراه با جامعه آماری و پرسشنامه و تجزیه تحلیل
  39 صفحه - 18000 تومان
  بررسی تاثیر سرمایه اجتماعی موجود در خانواده ها بر پیشرفت تحصیلی پروژه همراه با جامعه آماری و پرسشنامه
  81 صفحه - 45000 تومان
  کارشناسی روانشناسی مقایسه سرسختی روانشناختی و سبک های هویت در بین دانشجویان دختر و پسر همراه با پرسشنامه و تجزیه تحلیل آماری
  89 صفحه - 54000 تومان
  عوامل مؤثر بر عدم توسعه بیمه تکمیلی درمان گروهی از نظر خبرگان صنعت بیمه همراه با جامعه آماری و بر طبقه اصول روش تحقیق
  40 صفحه - 30000 تومان
  ارزيابي گرايش كارآفريني دانش آموزان سال سوم فني و حرفه اي همراه با جامعه آماری و بر طبق اصول روش تحقیق
  79 صفحه - 54000 تومان
  پروژه ارزيابي گرايش كارآفريني دانش آموزان سال دوم پسر مقطع دبيرستان همراه با جامعه آماری و بر طبق اصول روش تحقیق
  60 صفحه - 54000 تومان
  پروژه بررسی عوامل موثر در ایجاد رضایت شغلی همراه با جامعه آماری و مطالعه بر روی کارکنان شرکت فومن شیمی بر اساس روش تحقیق
  37 صفحه - 24000 تومان
  پروژه بررسی ارتباط خودکارآمدی و درون گرایی و برون گرایی دانش آموزان مقطع متوسطه - رشته رواشناسی علوم اجتماعی تربیتی همراه با جامعه آماری و پرسشنام
  75 صفحه - 66000 تومان
  پروژه مدیریت بررسی ابعاد مدیریت ارتباط با مشتری بر رضایت مشتریان بانک ملی استان گیلان همراه با جامعه آماری و پرسشنامه
  91 صفحه - 60000 تومان
  بررسی تأثیرات طلاق در رفتار و افت تحصیلی نوجوانان همراه با جامعه آماری و نمودار
  133 صفحه - 57000 تومان
  پروژه بررسی اثرات جنسیت بر الگوی مدیریت منابع انسانی در بانک همراه با جامعه آماری و پرسشنامه
  72 صفحه - 45000 تومان
  بررسي علل و عوامل مؤثر در بروز اعتياد در بين جوانان پروژه علوم اجتماعی همراه با جامعه آماری و پرسشنامه
  115 صفحه - 54000 تومان
  بررسی عوامل اجتماعی مؤثر بر دینداری پروژه همراه با جامعه آماری و پرسشنامه
  71 صفحه - 36000 تومان
  پروژه رشته مدیریت بیمه نقش بیمه های دریایی در اقتصاد شهر همراه با پرسشنامه و جامعه آماری
  71 صفحه - 45000 تومان
  پروژه علوم اجتماعی بررسی آسیب های اجتماعی همراه با پرسشنامه و جامعه آماری
  81 صفحه - 75000 تومان
  بررسی رابطه بین سبک های هویت یابی و میزان بروز رفتارپرخاشگرانه در بین دانشجویان پروژه همراه با کار آماری
  47 صفحه - 36000 تومان
  mmb پروژه رشته کامپیوتر سی دی اتوران آموزش فتوشاپ همراه با سورس کامل و مستند تهیه شده با
  15 صفحه - 30000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر سی دی اتوران آموزش فلش همراه با سورس کامل و مستند تهیه شده با mmb
  15 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار مدیریت آموزشگاه به همراه مستند با زبان ویژوال بیسیک و بانک اکسس vb access
  19 صفحه - 45000 تومان
  vb access with document پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار مدیریت داروخانه بزبان ویژوال بیسیک و بانک اکسس همراه با مستندvb access with document
  14 صفحه - 54000 تومان
  vb access with document پروژه رشته کامپیوتر نرم افزار مدیریت فروشگاه بزبان ویژوال بیسیک و بانک اکسس همراه با مستندvb access with document
  35 صفحه - 84000 تومان
  vb.net document پروژه رشته نرم افزار نرم افزار کتابخانه تهیه شده با ویژوال بیسیک دات نت و بانک اطلاعاتی اکسس ب همراه مستند
  65 صفحه - 54000 تومان
  پروژه رشته ریاضی بازی هگز به همراه مقالات اصلی و ترجمه شده hex
  90 صفحه - 90000 تومان
  علل اجتماعی تبعیض علیه زنان پروژه علوم اجتماعی و روانشناسی همراه با کار آماری و پرسشنامه
  131 صفحه - 45000 تومان
  پاورپوینت use case پروژه مكانيزه سازي سيستم داروخانه مشخص شدن اشیا و کارکرد همراه با نمودارهای
  45 صفحه - 18000 تومان
  بررسی علل و عوامل مؤثر در بروز اعتیاد در بین جوانان شهرستان رشت پروژه همراه با پرسشنامه و تجزیه تحلیل
  122 صفحه - 54000 تومان
  رابطه بین باورهای ارتباطی باکارکرد خانواده و رضایت زناشویی همراه با پرسشنامه و تجزیه تحلیل آماری پروژه علوم اجتماعی و روانشناسی و علوم تربیتی
  160 صفحه - 60000 تومان
  رابطه بین باورهای ارتباطی باکارکرد خانواده و رضایت زناشویی همراه با پرسشنامه و تجزیه تحلیل آماری پروژه علوم اجتماعی و روانشناسی و علوم تربیتی
  167 صفحه - 75000 تومان
  نیاز زنان بزه دیده در جامعه پروژه رشته حقوق
  59 صفحه - 24000 تومان
  کارشناسی علوم اجتماعی نگاه جامعه شناسی به بحران هویت جوانان پروژه
  150 صفحه - 36000 تومان
  کار آماری بررسی عوامل موثر بر جلب مشارکت مردمی در ایجاد بهره برداری و حفظ پروژه های عمرانی و شبکه آبیاری
  18 صفحه - 105000 تومان
  بررسی مقایسه ای عزت نفس بین کودکان پسر پرورشگاه و سایر کودکان پروژه رواشناسی علوم اجتماعی و تربیتی با کار آماری و پرسشنامه
  59 صفحه - 54000 تومان
  پرسشنامه کنترل فرآیند آماری برای انتخاب پروژه های آزمایشی
  1 صفحه - 4500 تومان
  بررسی عوامل موثر بر بالا رفتن سن ازدواج در میان دانشجویان روش تحقیق
  20 صفحه - 9000 تومان
  کار آماری بررسی ارتباط میان سوگیری توجه و خودکارآمدی اجتماعی با اضطراب اجتماعی در دانش آموزان
  25 صفحه - 135000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی بررسی رابطه بین اضطراب کودکان و اختلالات خلقی - اضطراب و افسردگی والدین با جامعه آماری و پرسشنامه
  70 صفحه - 60000 تومان
  کار آماری بررسی تاثیر مشارکت والدین در برنامه های اموزشی
  35 صفحه - 105000 تومان
  کار آماری بررسی تأثیر شغل والدین بر پیشرفت تحصیلی کودکان
  15 صفحه - 105000 تومان
  پرسشنامه نگرش جامعه شناختی دانشجویان به سالمندی
  2 صفحه - 9000 تومان
  پروژه رشته آموزش ابتدایی بررسی نقش آموزش در بهبود مهارت های زندگی دانش آموزان دوره ابتدایی پایه پنجم دختران همراه با جامعه آماری
  45 صفحه - 51000 تومان
  کار آماری همراه با پرسشنامه و جدول و نمودار دلیل تمایل دانش آموزان به درس خواندن چیست
  11 صفحه - 9000 تومان
  کنترل کیفیت آماری شرکت آب بند بابل به همراه نمودار ها و محاسبات
  55 صفحه - 36000 تومان
  پروژه روانشناسی رابطه هوش هیجانی با سلامت روان همراه با کار آماری و تجزیه و تحلیل
  116 صفحه - 75000 تومان
  پروژه رشته مدیریت بررسی تاثیر برند بر وفاداری مشتری همراه با کار آماری و پرسشنامه و تجزیه و تحلیل داده ها
  71 صفحه - 42000 تومان
  پروژه کارشناسی روانشناسی بررسی تاثیر اشتغال مادران بر عزت نفس دانش آموزان همراه با کار آماری و پرسشنامه و تجزیه و تحلیل داده ها
  102 صفحه - 75000 تومان
  پروژه مشاوره رابطه بین باورهای ارتباطی با کارکرد خانواده و رضایت زناشویی همراه با کار آماری
  161 صفحه - 90000 تومان
  مديريت استرس همراه با پرسشنامه فایل بصورت پاورپوینت
  48 صفحه - 21000 تومان
  پروژه آمار مربوط به دبیرستان با موضوع ازدواج همراه با پرسشنامه و انواع نمودارها
  7 صفحه - 18000 تومان
  مصرف کالاهای فرهنگی بصورت روش تحقیق همراه با پرسشنامه و تجزیه تحلیل
  16 صفحه - 24000 تومان
  پروژه سنجش آسیبهای اجتماعی سه فصل همراه با پرسشنامه بدون کار آماری
  38 صفحه - 30000 تومان
  NEO-FFI پرسشنامه شخصیتی همراه با روایی و پایایی
  7 صفحه - 9000 تومان
  پروژه بررسی عوامل مؤثر بر بیگانگی از کار در بین کارکنان همراه با پرسشنامه بدون کار آماری
  63 صفحه - 54000 تومان
  بررسی رابطه بین عدالت سازمانی ، رفتار اخلاقی و رضایت شغلی در بین کارکنان سازمانهای دولتی روش تحقیق همراه با پرسشنامه و کار آماری
  36 صفحه - 36000 تومان
  پروژه رشته علوم اجتماعی - رسانه و جوانان همراه با پرسشنامه و کار آماری
  91 صفحه - 60000 تومان
  بررسی مقایسه ای تاثیر شغل زن در رضایتمندی زنان شاغل و خانه دار همراه با پرسشنامه و کار آماری
  89 صفحه - 24000 تومان
  پروژه رشته علوم تربیتی وآموزشی مقایسه مهارت های حرفه ای مدیران و معلمان مدارس هوشمند با مدارس عادی همراه با پرسشنامه و کار آماری
  160 صفحه - 75000 تومان
  پروژه بررسی تأثیر دوره های کوتاه مدت ضمن خدمت بر کارایی معلمان همراه با پرسشنامه و تجزیه و تحلیل
  105 صفحه - 60000 تومان
  پروژه کارشناسی روانشناسی بررسی رابطه رضایت زناشویی در بین زنان شاغل و غیر شاغل همراه با پرسشنامه و تجزیه تحلیل آماری
  143 صفحه - 75000 تومان
  پروژه کارشناسی روانشناسی بررسی رابطه سبکهای دلبستگی و رضایتمندی زناشویی همراه با پرسشنامه و تجزیه تحلیل آمار
  102 صفحه - 60000 تومان
  پروژه کارشناسی مدیریت بررسی ابعاد مدیریت ارتباط با مشتری بر رضایت مشتریان بانک ملی همراه با پرسشنامه و تجزیه تحلیل آمار
  93 صفحه - 60000 تومان
  مطالعه اثر گذاری پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت در افزایش بهره وری کارکنان در کارخانه مسینان همراه با پرسشنامه و تجزیه تحلیل آماری
  132 صفحه - 60000 تومان
  جامعه آماری و پرسشنامه با عنوان تاثیر استرس بر یادگیری زبان The Effects of Stress on Second Language Learning
  52 صفحه - 75000 تومان
 • مجری کارهای پژوهشی عمومی، علمی پژوهشی و مروری
 • کارهای آماری و تجزیه و تحلیل داده
 • تحلیل کمی و کیفی
 • انجام کلیه خدمات نگارش، ترجمه تخصصی ، ویرایش مقاله ها و پایان نامه ها
 • انجام رفرنس نویسی استاندارد با نرم افزار EndNote
 • آماده سازی پاورپوینت مربوط به ارائه در جلسات و همایشها
 • Tel : 09120906507 - 09118370377
  Email : tahghighnet@yahoo.com
  Telegram : @tahghighnet
  Instagram : tahghighnetinsta
  www.tahghigh.net
  2022 - 2007