چهارشنبه 7 تیر 1396
بازدید امروز : 2516 نفر
موتور جستجوی سایت نیازمندیهای دانشجویی موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...
تلگرام سایت تحقیق
تحویل در محیط : word
عنوان :

کارآموزی شرکت برق منطقه ای گیلان - معاونت مالی و پشتیبانی- امور قرار دادها و تدارکات

ابتدا هزینه سفارش را از طریق پرداخت آنلاین و یا انتقال به شماره کارت 6037991813769019 بانک ملی به نام سید علیرضا هاشمی و یا واریز به شماره حساب 0102834007003 ملی بنام سید علیرضا هاشمی و با داشتن شماره فیش واریزی اقدام به سفارش کنید.
عنوان سفارش :
کارآموزی شرکت برق منطقه ای گیلان - معاونت مالی و پشتیبانی- امور قرار دادها و تدارکات
تعداد صفحه :
27
قیمت :
3500 تومان

کارآموزی شرکت برق منطقه ای گیلان معاونت مالی و پشتیبانی امور قرار دادها تدارکات

 • فصل اول
 • مقدمه 1 بیان موضوع 1 اهداف 1 قلمرو مکانی و زمانی 1 برنامه زمان بندی اجرا و ارائه گزارش 2 تعریف اصطلاحات کلیدی 2 فصل دوم 3 تاریخچه 3 چارت سازمانی 5 وظیفه امور قرار دادها و تدارکات 6 فعالیتها 7 فعالیت های مربوطه به انبارش 8 تعداد پرسنل 8 پیشینه موضوع کارآموزی و توضیحاتی درباره موضوع 8 تشریح مراحل اجرای کارآموزی 9 اهداف واحد امور قراردادها 9 شرح وظایف اداره امور قراردادها 10 اداره کارپردازی 11 وظایف کارپرداز در یک سازمان : 11 سيستم انبار 12 تعریف انبار داری 12 وظایف عمومی مدیریت انبار 13 عوامل موثر در مدیریت و اداره انبار 13 سيستم اموال 17 فصل سوم 21 نتیجه گیری 21 پیشنهادات 22 منابع 23

  فصل اول مقدمه

  در طول دوره کارآموزی در اداره برق گیلان در بخش معاونت مالی و پشتیبانی مشغول به فعالیت شدم و در طول این دوره توانستم اطلاعات مفیدی در زمینه وظایف مسئولین کسب نمایم که این اطلاعات را گردآوری و در ادامه این گزارش درج نموده ام. اطاعات جمع آموری شده شامل سه بخش اداره قرار دادها ، اداره کارپردازی و اداره انبارها و اموال می باشد. این گزارش شامل هر سه بخش می باشد .

  بیان موضوع

  شرکت سهامي برق منطقه اي گيلان مسئوليت مديريت توليد و تامين انرژي الکتريکي مطمئن و پايدار در منطقه تحت پوشش جغرافيايي خود را عهده دار بوده و در جهت انجام ماموريتهاي محوله و به منظور تحقق اهداف راهبردي و عملياتي در زمينه هاي برق رساني و ايجاد شفافيت در کليه سطوح ارتباطي و در چارچوب سياستهاي وزارت نيرو، متعهد به ارائه خدمات فراگير، مطمئن و اقتصادي برق به مشترکين خود مي باشد و ضمن تمرکز مستمر بر انتظارات و نيازهاي مشتريان، ارزش پايدار براي مشتري ايجاد نموده و با رعايت قوانين، مقررات و آيين نامه ها، کليه امکانات و توانائيهاي سازماني را در جهت تامين و برآوردن نيازهاي آنان و جلب رضايت تمامي ذينفعان سازمان بکار گيرد.

  اهداف

  آشنایی با وظیفه قسمت امور قرار دادها و تدارکات در شرکت برق منطفه ای گیلان می باشد که دوره کارآموزی خود را در این قسمت گذراندم . که خود شامل سه قسمت ،اداره قرار دادها ، اداره کارپردازی و اداره انبارها و اموال می باشد.

  قلمرو مکانی و زمانی

  قلمرو مکانی این کارآموزی در شرکت برق منطقه ای گیلان در خیابان امام خمینی چهارراه میکائیل می باشد و زمان کارآموزی در نیمسال دوم تحصیلی 93 می باشد.

  برنامه زمان بندی اجرا و ارائه گزارش

  با توجه به اخذ این واحد در نیمسال دوم تحصیلی 93 زمانهای مناسب و مشترکی که بین اینجانب و اداره مورد نظر وجود داشت برای سپری کردن ساعات کارآموزی ، ساعات تعیین شده را که در پایان گزارش آمده است را با موفقیت گذراندم.

  تعریف اصطلاحات کلیدی

  مناقصه‌

  فرايندي است رقابتي براي تامين كالا، خدمت يا حقوق با كيفيت مورد نظر (طبق اسناد مناقصه‌)، كه درآن تعهدات موضوع معامله به مناقصه گري كه كمترين قيمت متناسب را پيشنهاد كرده باشد، واگذار مي شود.

  مناقصه‌گر

  شخصي‌ حقيقي‌ يا حقوقي‌ است‌ كه‌ اسناد مناقصه‌ را دريافت‌ و درمناقصه‌ شركت‌ مي‌كند.

  مزايده

  فرايندي است رقابتي براي فروش كالا، خدمت يا حقوق‌، كه در آن موضوع معامله به مزايده گري كه‌ بيشترين قيمت متناسب را پيشنهاد كرده باشد، واگذار مي شود.

  كميته فني بازرگاني‌

  هيأتي است با حداقل سه عضو خبره فني بازرگاني صلاحيت دار (حسب نوع معامله‌)، كه ارزيابي فني ‌بازرگاني پيشنهادها و ارزيابي كيفي مناقصه گران (مزايده گران‌) و همچنين ساير وظايف مقرر در اين آيين‌نامه را بر عهده مي گيرد.

  اعضاء اين كميته توسط مدير عامل (و يا نماينده مجاز وي‌) انتخاب مي شوند.

  مدير عامل (و يا نماينده مجاز وي‌) مي تواند مسؤوليت انجام اين ارزيابي ها را رسما به مشاور واجد صلاحيت واگذار نمايد كه در اين صورت اين مشاوره در حكم كميته فني بازرگاني خواهد بود.

  هيأت سه نفره ترك مناقصه (مزايده‌)

  هيأتي است متشكل از مدير عامل‌، ذي حساب و يك نفر به انتخاب مجمع عمومي‌، كه با توجه به شرايط‌، ميسر نبودن انجام معاملات از طريق مناقصه (مزايده‌) را تاييد مي نمايد كه در اين آيين‌نامه به اختصار هيأت ‌سه نفره ناميده مي شود.

  فصل دوم تاریخچه

  استان گيلان با مساحت 14711 کيلومتر مربع در جنوب غربي درياي خزر واقع بوده و از سرسبزترين و زيباترين استانهاي کشور است که از ديرباز دروازه ورود به اروپا بوده و به همين سبب خيلي زود با صنعت برق آشنا گرديد و در اين زمينه قدمتي 100 ساله دارد. فعاليتهاي صنعت برق در گيلان از سال 1282 ﻫ.ش و با اخذ امتياز انحصاري احداث چراغ برق بمدت 50 سال توسط آقا محمد حسين رئيس التجار معروف به باقراف از مظفرالدين شاه قاجار شروع و پس از مدت کوتاهي به حاج ميرزا محمد عليخان معيني ملقب به معين السلطنه گيلاني واگذار گرديد و ايشان در سال 1283 ﻫ.ش اولين کارخانه چراغ برق رشت را در خيابان چراغ برق (17 شهريور کنوني) به قدرت 200 اسب بخار تأسيس نمود که امور فني آن را کارشناسان آلماني بعهده داشتند. با وجود مساعي معين السلطنه ، به دليل نامطلوب بودن درآمد کارخانه در 20 سال اول تأسيس ، به ناچار 4/3 امتياز خود را به سه نفر زرتشتي واگذار و به همراه شرکاي جديد، "شرکت روشنايي معيني و شرکاء" را تأسيس نمود و متعاقب آن يکدستگاه ژنراتور ديگر در رشت، و دو دستگاه در شهرهاي انزلي و لاهيجان نصب گرديد. اين شرکت در سال 1326 ﻫ.ش با مجموع 250 کيلووات قدرت و 1100 مشترک در رشت، تحويل شرکت سهامي خصوصي برق رشت گرديد. اين شرکت تا سال 1343 عهده دار مديريت امور برق رشت بوده و پس از ملي شدن صنعت آب و برق و تأسيس شرکت برق منطقه‌اي گيلان، تأسيسات منصوبه خود را که شامل 4100 کيلووات قدرت و حدود 13000 مشترک بوده تحويل شرکت برق منطقه اي گيلان داد و از آن زمان تا کنون ، اين شرکت با همت و تلاش مديريت و کارکنان خود شاهد رشد و توسعه چشمگيري بوده و تأسيسات زيربنايي گسترده اي را ايجاد نموده است که امروزه علاوه بر تأمين برق بيش از 900000 مشترک و 2086 روستاي برقدار، مقدار دو سوم انرژي توليدي نيروگاه هاي خود را از طريق خطوط انتقال سراسري به استانهاي همجوار ارسال مي نمايد.


  ترجمه انگلیسی به فارسی سایت تحقیق

  برای پیدا کردن ما فقط کافیست «سایت تحقیق» را در گوگل سرچ کنید

  ترجمه فارسی به انگلیسی سایت تحقیق
  با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید
  صفحه اصلی| تحقیق | تحقیق های آماده | ترجمه | ترجمه آماده | کار آماری | کار آماری آماده | طرح کارآفرینی | نما و پلان

  شماره پاسخگوی سایت : 09118370377
  Email : tahghighnet@yahoo.com
  www.tahghigh.net 2007 - 2017