موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...

تحویل در محیط : word
عنوان :

گزارش کارآموزی در کارخانه آب معدنی طبیعی سیلوانای ارومیه

عنوان سفارش :
گزارش کارآموزی در کارخانه آب معدنی طبیعی سیلوانای ارومیه
تعداد صفحه :
52
قیمت :
24000 تومان

خلاصه مطالب کاراموزی کارخانه اب معدنی سیوانای ارومیه

مقدمه

من در بهار 1391 در کاخانه آب معدنی سیلوانای ارومیه در بخش حسابداری دوره کار آموزی خود را گذرانده ام که در اینجه به تشریح آن می پردازم.بخش سیلونا در غرب شهرستان ارومیه مشتمل بر دهستانهای مرگور، ترگور و دشت می باشد. این بخش از شمال به دهستان برادوست، از جنوب به دهستان دشت بیل (اشنویه)، از غرب همرز با کشور ترکیه و از شرق به دهستان باراندوز از بخش مرکزی ارومیه محدود می گردد. و منابع آبی آن رودخانه برده سور ( سد شهرچای – نوشان – بر روی این رودخانه احداث گردیده است) – رودخانه باراندوز چای ( پر آبتر از رودخانه برده سور) – رودخانه مارمیشو ( دریاچه ی طبیعی مارمیشو بر روی این رودخانه ایجاد شده است).آب معدنی طبیعی سیلوانا از چشمه کان سپی تامین و با دستگاه های تمام اتوماتیک و به صورت استریل و بدون تماس با دست ، در مدارهای بسته در بطریهای 1 . 5 لیتری ، نیم لیتری و لیوان های 250cc و 100cc پر گردیده و با برند سیلوانا به بازار عرضه می شود .آب معدنی سیلوانا از چشمه کان سپی واقع در ارتفاعات 3460 متری سلسله کوههای شمال غرب کشور و به دور از دسترس انسان سرچشمه گرفته و عاری از هرگونه آلودگی است . این چشمه در شهر سیلوانا واقع شده و به طور طبیعی توسط دستگاههای تمام اتوماتیک پرکن و سیستم های ضدعفونی کننده ، بطور همزمان استریل و در ظروف پت و درحجم های لیوانی از 150 الی 300 سی سی و بطریهای 5/0 و 5/1لیتری که قابل جمع شدن می باشند در محل کارخانه بسته بندی میگردد ... آب چشمه آبی است گوارا و نشاط آور و بدون طعم و کمک شایانی در تامین کلسیم و املاح مورد نیاز بدن می نماید ... آب معدنی سیلوانا دارای کیفیت بالایی بوده و نیز به سبب مدر بودن این دسته آبها در درمان بیماریهای مفصلی نقرس و هیپرازوتمی و دفع سنگهای ادراری موثر می باشد. آب معدنی سیلوانا با دارا بودنph ایده آل برای دستگاه گوارش - کبد - پانکراس سودمند می باشد و همچنین به سبب کمی مقدار سولفات و کلرو به عنوان آب مناسب برای اطفال شیرخوار تجویز می گردد . کارخانه آب معدنی سیلوانا مجهز به آزمایشگاههای میکروبیولوژیکی شیمیایی و فیزیکی برای نظارت مستمر در کلیه مراحل تولید بر کیفیک آب میباشدآب معدنی سیلوانا راهبرد خود را برای حفظ سلامت و بهداشت مصرف کنندگان آب معدنی معطوف نموده و برای نیل به آن محصولات خود را در بسته بندی و بالاترین کیفیت با ترکیبات معئنی منحصر به فرد عرضه می دارد.

 • آدرس سایت: www.silvana_msw.com
 • ایمیل: info@ silvana_msw.com
 • سیلوانا، آب معدنی را در بسته¬ بندی لیوانی به بازار می¬فرستد . پس از اطلاعیه¬ ی وزارت بهداشت، مبنی بر غیر بهداشتی بودن برخی از آب¬های معدنی، تولیدکنندگان این نوع از محصولات، با تغییر شکل و بهبود تولید، ذائقه ی مصرف¬کنندگان را تغییر دادند . پس از اطلاعیه ی وزارت بهداشت، مبنی بر غیر بهداشتی بودن بعضی از آبهای معدنی، تولیدکنندگان این نوع از محصولات، با تغییر شکل و بهبود تولید، ذائقه ی مصرف کنندگان را تغییر دادند . آب معدنی سیلوانا یکی از شرکتهایی است که محصولات خود را به 8 کشور اروپایی صادر میکند . یکی از نکات جالب توجه، بسته بندی جدید سیلوانا به شکل لیوانی است .این کارخانه دارای خط تولید، انبار و آزمایشگاههای میکروبیولوژِی شیمیایی و فیزیکی و واحد کنترل کیفی و بخش حسابداری و .. است

  واحد کنترل کیفی

  کلیه مراحل استحصال آب از چشمه ها ، حفاظت از آن تا انتقال به کارخانه ، بسته بندی انبارشی و توزیع توسط تیمی از متخصصان صنایع غذایی به عنوان نمایندگان مقیم وزارت محترم بهداشت درمان و آموزش پزشکی و موسسه محترم استاندارد و تحقیقات صنعتی کشور کنترل و از هر گونه فرایند نا منطبق بر ویژه گی های آب معدنی پرهیز می گردد دانش فنی ، تجهیزات کنترلی به روز و روح مسئولیت و تعهد عوامل اجرایی شرکت آب معدنی سیلوانای ارومیه به ما اطمینان می دهد آب معدنی سقا به سلامت ، زلالیت آب اهمیت می دهد.

  انبار مواد اوليه بسته بندي

  مواد و وسايل بسته بندي مانند درب بطريها و مواد اوليه مصرفي جهت توليد PET (گرانول و پري فورم )) هر يك مي بايستي داراي انبار مجزا يا تفكيك شده به نحو مطلوب باشد . يك درب اين قسمتها مي بايستي جهت و رود مواد اوليه بسته بندي به انبار به سمت محوطه و يك درب اين قسمت به سالن توليد و بسته بندي باشد (متراژ ، متناسب با ظرفيت توليد).

  انبار محصول نهایی

  محلي است جهت نگهداري محصول نهايي قابل عرضه به بازار كه پس از طي دوره قرنطينه محصول ،كالا به اين انبار منتقل شده و آماده فروش خواهد بود . سطح انبار بستگي به حجم توليد و حداكثر زمان نگهداري كالا در انبار دارد كه آن نيز بستگي به اختلاف زمان توليد و فروش و نيز تنوع محصولات و مي ز ان ورود كالا در روز دارد . يك درب اين قسمت مي بايستي جهت ورود محصول نهايي به سالن توليد و يك درب آن جهت بارگيري بسمت سكوي بارگيري باشد( . متناسب با ظرفيت توليد )

  آزمايشگاهها

  بايد در محلي بنا شوند كه براحتي قابل دسترس و در نزديكترين فاصله به سالن توليد بوده و داراي بخشهاي مجزاي شيميايي و ميكروبيولوژي بوده و آزمايشگاه ميكروبيولوژي داراي فضاي مجزا متشكل از سه بخش استريليزاسيون ، انكوباسيون و كشت ميكروبي باشد(حداقل متراژ پيشنهادي 20 متر مربع متناسب با ظرفيت توليد ).

  شرح فرآيند توليد آب معدنی و تکنولوژيهاي موجود در کارخانه آب معدنی سیلوانای ارومیه تكنولوژي و روشهاي توليد آب معدني را مي توان به دو بخش عمده تقسيم نمود .

  تحقیقهای مشابه
  گزارش کارآموزی در کارخانه آب معدنی طبیعی سیلوانای ارومیه
  52 صفحه - 24000 تومان
  پروژه گزارش کارآموزی مربوط به بودجه ارشاد اسلامی
  60 صفحه - 18000 تومان
  گزارش کارآموزی مکانیک خودرو در ایران خودرو گزارش عیب و تعمیر ماشینها
  35 صفحه - 24000 تومان
  گزارش کارآموزی در مدرسه رشته علوم تربیتی شامل گزارش فیزیکی و عاطفی و آموزشی
  51 صفحه - 30000 تومان
  پروژه رشته مدیریت صنعتی تهیه گزارش شناخت و تجزیه و تحلیل سیستم مربوط به کارخانه دستکش گیلان
  67 صفحه - 45000 تومان
  پروژه رشته مدیریت صنعتی گزارش و تشریح کارخانه ماکارونی
  40 صفحه - 24000 تومان
  پروژه کاراموزی در کارخانه نوشابه سازی زمزم
  51 صفحه - 24000 تومان
  پروژه کارآموزی کارخانه سیمان
  53 صفحه - 24000 تومان
  گزارش کارآموزی کارخانه پارس خزر به همراه معرفی فعالیتهای حسابداری کارخانه
  61 صفحه - 27000 تومان
  گزارش کارآموزی رشته حسابداری مربوط به انبار داری کارخانه محصولات لبنیات
  35 صفحه - 18000 تومان
  گزارش کارآموزی کارخانه تولید لوازم خانگی پارس خزر
  34 صفحه - 18000 تومان
  گزارش کارآموزی در بخش رنگرزی کارخانه با تشریح بخشهای مختلف رنگ کاری و کوره رنگ
  7 صفحه - 7500 تومان
  گزارش کاراموزی در کارخانه رنگ سازی
  54 صفحه - 24000 تومان
 • مجری کارهای پژوهشی عمومی، علمی پژوهشی و مروری
 • کارهای آماری و تجزیه و تحلیل داده
 • تحلیل کمی و کیفی
 • انجام کلیه خدمات نگارش، ترجمه تخصصی ، ویرایش مقاله ها و پایان نامه ها
 • انجام رفرنس نویسی استاندارد با نرم افزار EndNote
 • آماده سازی پاورپوینت مربوط به ارائه در جلسات و همایشها
 • Tel : 09120906507 - 09118370377
  Email : tahghighnet@yahoo.com
  Telegram : @tahghighnet
  Instagram : tahghighnetinsta
  www.tahghigh.net
  2022 - 2007