موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...

تحویل در محیط : word
عنوان :

کارآموزی کارگاه هنر سروش

عنوان سفارش :
کارآموزی کارگاه هنر سروش
تعداد صفحه :
29
قیمت :
21000 تومان

فهرست مطالب رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر

معرفی محیط کار

شرکت صوتی و تصویری سروش وابسته به سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، در سال 1366 با درک نیاز گسترش ارتباطات مردمی آن سازمان و با هدف تولید آگهی های رادیویی و تلویزیونی، تولید و تکثیر آثار دیداری و شنیداری و نیز پشتیبانی امور بازرگانی صدا و سیما تاسیس شد.

شرکت سروش تا سال 1373 به طور مشترک با امور بازرگانی صدا و سیما فعالیت می کرد. در آغاز همین سال و در پی تغییر مدیریت و اجرای عملیات برنامه ریزی و سیاست گذاری هماهنگ با سیاستهای کلان توسعه سازمان صدا و سیما، وظایف و مسئولیت های جدیدی بر عهده این شرکت گذاشته شد.

با گسترش فعالیت سروش در سه زمینه امور بازرگانی، فنی و فرهنگی- هنری، اخذ نمایندگی رسمی چندین شرکت بزرگ خارجی و ایجاد 30 نمایندگی در مراکز استانها، نمایندگی در چند کشور بزرگ جهان، این شرکت به صورت یکی از مهمترین شرکت های وابسته به سازمان صدا و سیما درآمد.

با استفاده از ارتباط نزدیک نمایندگی با شرکت های خارجی امکانات سروش برای عرضه آخرین اطلاعات فنی – کاربردی در زمینه تجهیزات حرفه ای و چگونگی استفاده از فن آوری نوین افزایش یافته است . این امر همراه با سطح بالای کارشناسی فنی در شرکت موجب شده است که سروش به عنوان مرجع قابل اعتماد اکثر دست اندر کاران فعالیت های صوتی و تصویری حرفه ای در بخش های مختلف دولتی و خصوصی قرار گیرد .

جایگاه دفتر نمایندگی سروش صداوسیمای مرکز گیلان در سطح کشور

این دفتر از سال 1383 با توجه به تلاش و همکاری پرسنل و عوامل این دفتر و سیاستها و رهنمودهای مدیرکل محترم مرکز گیلان جناب آقای حسینی رتبه و جایگاه خود را در بین 30 استان کشور از رده 26 تا رتبه دوم بالا کشید بطوریکه در عملکرد ارزیابی سال 84 دفتر نمایندگی سروش مرکز گیلان از رتبه 26 به رتبه و جایگاه دوم صعود کرد و پس از خراسان رضوی در مکان دوم و استان اصفهان در رتبه سوم قرار گرفت .

این روند در سال 1385 هم تکرار گردید و همچنان دفتر نمایندگی سروش صداوسیمای مرکزگیلان در رتبه دوم بعد از خراسان رضوی قرار دارد .و در نیم سال اول 86 بر اساس آمارهای موجود توانسته جایگاه خود را حفظ نماید و جزو استانهای برتر کشور قرار گیرد .

از جمله عناوین مهم دیگر دفتر نمایندگی سروش صداوسیمای مرکز گیلان مشارکت جدی در تولیدات آثار فاخر و ارزشمند است که حسب دستور مقام محترم ریاست سازمان صداوسیما و تاکید مدیرکل محترم مرکز جناب آقای حسینی در سال 1385 وظیفه ساخت پروژه سینمایی تله ویدئو به نام روجا به این دفتر سپرده شد و دفتر نمایندگی سروش گیلان با بهره گیری از نیروهای جوان و مستعد بومی و بهره برداری از دانش و تجربه همکاران معاونت سیمای مرکز گیلان ، با تکیه بر توان تجهیزاتی و فنی خود فیلم داستانی بلند روجا را در 94 دقیقه تهیه و تولید نمود که به عنوان اثر برتر جشنواره تولیدات مراکز در سال 1386 انتخاب گردید و برنده 9 جایزه و لوح تقدیر گردید .

گفتنی است که در بین 30 استان کشور جایزه این بخش به صداوسیمای مرکز گیلان (شبکه باران )اهداء شد .

تشکیل شرکت

بین دارندگان سهامی که طبق مقررات اساسنامه حاضر به وجود آمده و یا بعداً به وجود آید با رعایت قانون لایحه قانونی اصلام قسمتی از قانون تجارت مصوب اسفندماه 1347 و همچنین با رعایت سایر قوانین و مقررات اساسنامه حاضر، شرکتی به نام صوتی و تصویری سروش (شرکت سهامی خاص) که در موارد بعدی بطور اختصار شرکت نامیده می شود تشکیل می¬گردد .

موضوع شرکت

موضوع و هدف شرکت عبارت است از :
1)تولید ساخت و مونتاژ نوار و صفحه فیلم و CD و سایر وسایل و اقلام صوتی و تصویری
2)ضبط، تولید، تکثیر، انتشار، توزیع و فروش آثار صوتی و تصویری از قبیل تلاوت و ترتیل قرآن کریم ادعیه و معارف اسلامی، مواد آموزشی و کمک آموزشی ، آثار موسیقی ، سرودها و آهنگ¬های انقلابی برنامه ها و فیلم¬ها و سریال های داخلی و خارجی و موارد دیگر در قالبهای مختلف ارائه این گونه آثار
3)طراحی و اجرای دوره¬های آموزشی فنی – هنری

تحقیقهای مشابه
گزارش کارآموزی حسابداری در مورد کارگاه تولیدی شن و ماسه
24 صفحه - 12000 تومان
گزارش کارآموزی معماری عمران تجهیز کارگاه مربوط به پل سازی
42 صفحه - 24000 تومان
کارآموزی کارگاه هنر سروش
29 صفحه - 21000 تومان
 • مجری کارهای پژوهشی عمومی، علمی پژوهشی و مروری
 • کارهای آماری و تجزیه و تحلیل داده
 • تحلیل کمی و کیفی
 • انجام کلیه خدمات نگارش، ترجمه تخصصی ، ویرایش مقاله ها و پایان نامه ها
 • انجام رفرنس نویسی استاندارد با نرم افزار EndNote
 • آماده سازی پاورپوینت مربوط به ارائه در جلسات و همایشها
 • Tel : 09120906507 - 09118370377
  Email : tahghighnet@yahoo.com
  Telegram : @tahghighnet
  Instagram : tahghighnetinsta
  www.tahghigh.net
  2022 - 2007