شنبه 6 خرداد 1396
بازدید امروز : 4476 نفر
موتور جستجوی سایت نیازمندیهای دانشجویی موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...
تلگرام سایت تحقیق
تحویل در محیط : word
عنوان :

کارآموزی رشته حسابداری در اداره برق

ابتدا هزینه سفارش را از طریق پرداخت آنلاین و یا انتقال به شماره کارت 6037991813769019 بانک ملی به نام سید علیرضا هاشمی و یا واریز به شماره حساب 0102834007003 ملی بنام سید علیرضا هاشمی و با داشتن شماره فیش واریزی اقدام به سفارش کنید.
عنوان سفارش :
کارآموزی رشته حسابداری در اداره برق
تعداد صفحه :
118
قیمت :
5000 تومان

خلاصه مطالب کارآموزی رشته حسابداری اداره برق

مقدمه

در طول دوره کارآموزی در اداره برق منطقه 4 رشت در بخش حسابداری مشغول به فعالیت شدم و در طول این دوره توانستم اطلاعات مفیدی در زمینه وظایف مسئولین حسابداری کسب نمایم که این اطلاعات را گردآوری و در ادامه این گزارش درج نموده ام. اطاعات جمع آموری شده شامل سه بخش حسابداری انبارداری ، پیمانکاری و حسابداری مربوط به حقوق و دستمزد می باشد. این گزارش شامل سه بخش می باشد که در بخش اول حسابداری انبار داری و در بخش دوم حسابداری پیمانکاری و در بخش سوم حسابداری حقوق و دستمزد می باشد.

تاریخچه شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان

براساس موافقت مجمع عمومی شرکت های سهامی برق منطقه ای در تاریخ 4/9/1370 و به منظور بهره برداری بهینه از تأسیسات موجود در امور توزیع برق و در راستای سیاستهای اقتصادی دولت توزیع نیروی برق استان گیلان( سهامی خاص ) در تاریخ 25/12/1370 با اهداف توزیع نیروی برق ایجاد و توسعه شبکه و تأسیسات نیروی برق و انجام کلیه خدمات امور بهره برداری و تعمیرات و نگهداری از شبکة برق متعلق به شرکت، سرمایه گذاری و مشارکت در مؤسسات و شرکتهای داخلی که در ارتباط با اهداف شرکت فعالیت داشته به ثبت رسید و از ابتدای سال 1372 برای اساسنامه عملاً فعالیت خود را آغاز نموده است.

شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان، مسئولیت برق رسانی به کلیة مشترکین در محدوده استان اعم از خانگی، تجاری،صنعتی، عمومی، کشاورزی، دولتی و ... را برعهده دارند.

شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان برق تحویلی از شبکة انتقال نیرو را توسط 6219438 متر خط فشار متوسط هوایی، 319576 متر خط فشار متوسط زمینی، 14005004 متر خط فشار ضعیف هوایی، 622723 مترخط فشار ضعیف زمینی،9170 دستگاه ترانسفورماتور هوایی و 619 دستگاه ترانسفورماتور زمینی به مجموع ظرفیت 1532629 کیلو ولت آمپر ( KVA ) به 746330 مشترکین برق شهری، 2367 روستا با 224259 خانوار برقدار روستایی، برق می رساند.

بخش اول حسابداری انبارداری

تعریف انبار

انبار به هر محل و فضایی که بتوان انواع مواد اولیه قابل مصرف در ساخت انواع محصول و یا محصولات و کالا های قابل فروش و یا کالا های نیم ساخته و انواع قطعات و لوازم یدکی و تجهیزات و ماشین آلات ، ملزومات ، ابزار آلات و یا هرگونه کالای مستعمل و غیر قابل استفاده و اسقاطی را در آن به طور منظم ، روشمند و سیستاتیک برای مدت معین و یا نا معلوم نگهداری و ذخیره کرد اطلاق می شود .

تعریف انبار داری

انبار داری به دریافت و یا صدور کالا و اجناس ( داخل و خارج از سازمان ) و نگهداری آن طبق نظم و اصولی که متضمن سهولت در تحویل گرفتن و تحویل دادن با صرف حداقل زمان و نیروی انسانی مورد نیاز و با کم ترین هزینه نگهداری موجودی ها در انبار و رساندن اجناس و کالای مورد نیاز واحد ها یا متقاضیان در کم ترین و زود ترین زمان ممکن ، گفته می شود .

بنا به تعاریف فوق ، برای این که بین اداره انبار به عنوان یک واحد سازمانی ( قسمت ، اداره ، بخش و . . . ) که وظیفه اش مدیریت انبار و انجام عملیات مربوط به دریافت ، نگهداری و تحویل دادن موجودی های انبار می باشد در مقایسه با سایر واحد های یک سازمان که وظایف دیگری را بر عهده دارند تفکیک اصولی قایل شویم ، لازم است بحث مدیریت انبار و سپس روابط و وظایف متقابل انبار با سایر واحد های یک سازمان مورد بررسی و مطالعه و مقایسه قرار داده شود .

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید
صفحه اصلی| تحقیق | تحقیق های آماده | ترجمه | ترجمه آماده | کار آماری | کار آماری آماده | طرح کارآفرینی | نما و پلان

شماره پاسخگوی سایت : 09118370377
Email : tahghighnet@yahoo.com
www.tahghigh.net 2007 - 2017