جمعه 5 خرداد 1396
بازدید امروز : 4143 نفر
موتور جستجوی سایت نیازمندیهای دانشجویی موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...
تلگرام سایت تحقیق
تحویل در محیط : word
عنوان :

کارآموزی رشته حسابداری در شرکت بام پارسیان

ابتدا هزینه سفارش را از طریق پرداخت آنلاین و یا انتقال به شماره کارت 6037991813769019 بانک ملی به نام سید علیرضا هاشمی و یا واریز به شماره حساب 0102834007003 ملی بنام سید علیرضا هاشمی و با داشتن شماره فیش واریزی اقدام به سفارش کنید.
عنوان سفارش :
کارآموزی رشته حسابداری در شرکت بام پارسیان
تعداد صفحه :
42
قیمت :
3000 تومان

خلاصه مطالب کارآموزی رشته حسابداری نرم افزار هلو

مقدمه

حسابداری زبان تجارت خوانده می‌شود.زیرا از طریق تهیه گزارش‌های مالی، اطلاعات لازم را دربارهٔ واحدهای اقتصادی در اختیار اشخاص ذی‌نفع و ذی‌علاقه قرار می‌دهد. این اشخاص شامل مدیران، صاحبان سرمایه، اعتبار دهندگان، سازمان‌های مالی و اقتصادی دولت و از این قبیل هستند. از منظری دیگر از حسابداری با نام سیستم اطلاعاتی حسابداری Accounting Information System یاد می‌شود که برای پردازش اطلاعات مربوط به رویدادهای مالی موثر بر سازمان‌ها و واحدهای تجاری و گزارش اثرات این گونه رویدادها به تصمیم‌گیرندگان، طراحی شده است. اطلاعات مربوط به معاملات روزمره، اساس تهیه گزارش‌های مالی را تشکیل می‌دهد. در واحدهای بازرگانی، فعالیت‌هایی نظیر خرید و فروش کالا، خرید ماشین آلات و پرداخت هزینه‌های جاری مانند اجاره، حقوق، بهای آب و برق از جمله معاملات روزمره است.

معرفی شرکت بام پارسیان

شرکت بام پارسیان با هدف عمده فروش و نصب انواع پوشش های کاذب مانند دیوارپوشها و کف های کاذب مشغول به فعالیت می باشد. معرفی اعم فعالیتهای انجام گرفته در طول دوره کارآموزی با توجه به اینکه رشته من حسابداری می باشد توانستم با تعدادی از نرم افزار های بکار گرفته شده در این شرکت آشنا شوم. مهمتریم نرم افزار حسابداری مورد استفاده در این شرکت نرم افزار هلو می باشد که کلیه فعالیتهای مالی مربوط به خرید و فروش کالای این شرکت در این نرم افزار ثبت و محاسبه می گردد.

اطلاعا ت اول دوره / کالای اوليه انبار.. شامل:گروه بندی آن، کالااوليه ، حذف آ ن ؛ تکرار در ورود کالا

اطلاعات اول دوره/ کالای اوليه انبار / گروه بندی کالا

1/گروه بندی کالا / پنجره افزايش و اصلاح طبقه بندی کالا/انتخاب گروه اصلیf11 انتخاب گروه فرعیf12

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید
صفحه اصلی| تحقیق | تحقیق های آماده | ترجمه | ترجمه آماده | کار آماری | کار آماری آماده | طرح کارآفرینی | نما و پلان

شماره پاسخگوی سایت : 09118370377
Email : tahghighnet@yahoo.com
www.tahghigh.net 2007 - 2017