پنج شنبه 8 تیر 1396
بازدید امروز : 3126 نفر
موتور جستجوی سایت نیازمندیهای دانشجویی موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...
تلگرام سایت تحقیق
تحویل در محیط : word
عنوان :

کارآموزی در کارخانه رنگ پارس سیمین حسابداری حقوق و دستمزد

ابتدا هزینه سفارش را از طریق پرداخت آنلاین و یا انتقال به شماره کارت 6037991813769019 بانک ملی به نام سید علیرضا هاشمی و یا واریز به شماره حساب 0102834007003 ملی بنام سید علیرضا هاشمی و با داشتن شماره فیش واریزی اقدام به سفارش کنید.
عنوان سفارش :
کارآموزی در کارخانه رنگ پارس سیمین حسابداری حقوق و دستمزد
تعداد صفحه :
27
قیمت :
5000 تومان

فهرست مطالب کارآموزی کارخانه رنگ پارس سیمین بخش حسابداری حقوق دستمزد

مقدمه

شرکت توليدي شيميايي پارس سيمين در سال 1368 تأسيس و در سال 1369 به بهره برداري رسيده است زمينه فعاليت اوليه شرکت ، توليد رنگهاي روغني و پلاستيک بود. در سال 1371 شرکت موفق به دريافت اولين مهر استاندارد در زمينه رنگهاي روغني براق از مؤسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران گرديد . در سال 1375 واحد تزريق پلاستيک جهت تأمين بسته بندي رنگهاي پلاستيک به بهره برداري رسيد . سه سال بعد در سال 1378 واحد توليد رزين آلکيد جهت تأمين رزين رنگهاي روغني و اتومبيلي به بهره برداري رسيد . در اين سال شرکت موفق به اخذ گواهينامهISO 9002 از شرکت DQS آلمان در زمینه سيستم مديريت کيفيت گرديد . شش سال بعد گواهينامه ISO 9001-2000 و IQ-Net به اين شرکت اعطا گرديد . در حال حاضر شرکت توليدي شيميايي پارس سيمين با 17 سال سابقه توليد در زمينه ساخت رنگهاي ساختماني :‍« روغني ، پلاستيک ، پوششهاي چوب (سيلر– کيلر – نيم پلي استر و وارنيش)» و رنگهاي صنعتي شامل : « پوششهاي تعميري اتومبيل ( روغني – فوري – پلي اورتان ) ، پوششهاي اپوکسي ( پرايمر – مياني – رويه ) ، ترافيک ، اکريليک ، کوره اي و . . . » فعاليت دارد و ضمن دارا بودن بيش از 10 نشان استاندارد بخشي از نياز کشور را تأمين مي نمايد . شايان ذکر است اين شرکت ضمن راه اندازي واحد تحقيق و توسعه (R&D) و بهره برداري از جديدترين تجهيزات آزمايشگاهي و توان متخصصين داخلي و خارجي موفق به توليد نسل جديد رنگهاي اکريليک پايه آب ساختماني شده است که کاملاً سازگار با محيط زيست است ‍ همچنین رنگهاي اکريليک پايه آب مخصوص فلزات با هدف کاهش مواد فرار آلي (VOC) ، حفظ محيط زيست و سلامتي جامعه بشري در اين شرکت توليد و به بازار عرضه شده است .

اعم فعالیت انجام شده

من در طی دوره کارآموزی در این شرکت در بخش مربط به اداری این کارخانه و با توجه به رشته تحصیلی ام در قسمت حسابداری مشغول به گذراندن دوره کارآموزی خود شدم. در طول این دوره توانستم با مشاهده فرمهای حسابداری مربوط به حقوق و دستمزد کارکنان و همچنین استفاده از راهنمایی های کارکنان بخش حسابداری این شرکت اطلاعات خوبی در زمینه حسابداری حقوق و دستمزد کسب نمایم . بطوریکه در جریان قرار گرفته شدن من در زمینه محاسبه حقوق و دستمزد کارکنان و مشاهده عملی کار توسط کارکنان بخش حسابداری توانست آموخته های خوبی در زمینه رسته تحصیلی ام در اختیار من قرار دهد.

در ادامه آنچه را که توانستم در طی این دوره بیاموزم را درج کرده ام.

اجزاء و عناصر سیستم حقوق و دستمزد کدامند

اجزاء و عناصر تشکیل دهنده یک سیستم حقوق و دستمزد به طور کلی و بدون در نظر گرفتن اینکه این سیستم برای موسسه بازرگانی و خدماتی و یا تولیدی طراحی شده به شرح زیر می باشد.
1- دایره کارگزینی
2- دایره ثبت ورود و خروج پرسنل
3- دایره حسابداری حقوق و دستمزد
که ما برای بررسی اجزاء و عناصر فوق الذکر به شکل کلی آنها را معرفی کرده و در ادامه بیشتر در ارتباط با آنها بحث کرده و جزئیات وظایف آنا مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهد داد.

وظیفه دایره کارگزینی چیست

واحد کارگزینی در هر موسسه وظیفه تهیه و تدوین دستورالعملها و آئین نامه ای استخدامی پرسنل با رعایت و مد نظر قرار دادن قوانین کار و امور اجتماعی و سایر قوانین را بر عهده دارد و از طرفی وظایف دیگری در ارتباط یا پرسنل همجون آموزش، نحوه استفاده از مرخصی و تعیین شرح وظایف،نقل و انتقال پرسنل به سایر بخشهای موسسه و موارد مشابه را بر عهده دارد.

وظیفه دایره ثبت ورود و خروج پرسنل چیست

وظیفه این بخش جمع آوری اطلاعات مربط به زمان انجام کار پرسنل و در واقع حضور و غیاب هر یک از کارکنان در موییات و واحدها می باشد که به طرق و روش های خاصی این کار صورت می پذیرد.

وظیفه دایره حسابداری حقوق و دستمزد چیست

این دایره وظیفه تهیه و تنظیم لیست حقوق و دستمزد و تعیین مبلغ ناخالص و خالص حقوق و دستمزد قابل پرداخت به هر یک از پرسنل را به عهده دارد در واقع استاد و مدارک حقوق و دستمزد هر یک از پرسنل و کارکنان در این دایره نگهداری می شود توجه دارید که بحث حسابداری هزینه حقوق و دستمزد در این دایره مطرح می شود.


ترجمه انگلیسی به فارسی سایت تحقیق

برای پیدا کردن ما فقط کافیست «سایت تحقیق» را در گوگل سرچ کنید

ترجمه فارسی به انگلیسی سایت تحقیق
با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید
صفحه اصلی| تحقیق | تحقیق های آماده | ترجمه | ترجمه آماده | کار آماری | کار آماری آماده | طرح کارآفرینی | نما و پلان

شماره پاسخگوی سایت : 09118370377
Email : tahghighnet@yahoo.com
www.tahghigh.net 2007 - 2017