سه شنبه 9 خرداد 1396
بازدید امروز : 2516 نفر
موتور جستجوی سایت نیازمندیهای دانشجویی موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...
تلگرام سایت تحقیق
تحویل در محیط : word
عنوان :

کارآموزی حسابداری آموزشکده سما رشت

ابتدا هزینه سفارش را از طریق پرداخت آنلاین و یا انتقال به شماره کارت 6037991813769019 بانک ملی به نام سید علیرضا هاشمی و یا واریز به شماره حساب 0102834007003 ملی بنام سید علیرضا هاشمی و با داشتن شماره فیش واریزی اقدام به سفارش کنید.
عنوان سفارش :
کارآموزی حسابداری آموزشکده سما رشت
تعداد صفحه :
81
قیمت :
5000 تومان

خلاصه مطالب کارآموزی حسابداری آموزشکده سما

تاريخچه آموزشکده

آموزشکده سما واحد رشت از سال 1380 کار خود را با 150 دانشجو در دو رشته کامپیوتر وحسابداری آغاز نمود و با تلاش مسئولان واحد هم اکنون بیش از 1200دانشجو در رشته های کامپیوتر - حسابداری - گرافیک - معماری - تربیت بدنی- الکترونیک - الکتروتکنیک - ساختمان - مکانیک خودرو -نقشه برداری و... دانشجوی فعال دارد.

چارت سازمانی

اهداف سازمانی

اهداف و وظیفه ی اساسی دانشگاه آزاد اسلامی سماء

اساسی ترین هدف دانشگاه،پرورش استعداد ها و انتقال و پیشبرد دانش از طریق آاموزش های علمی و ترویج و توسعه ی علوم به منظور تأمین و تجهیز نیروی انسانی متعهد و متخصص جهت رفع نیاز های مشروع جامعه است.

گزارش کار

در طول دوره کارآموزی در آموزشکده فنی و حرفه ای سما رشت در بخش حسابداری سعی کردم با مراحل فعالیتهای کاکنان این بخش آشنا شوم. بهمین منظور بیشتر در زمینه حقوق و دستمزد در حسابداری و همچنین آشنایی با سیسام انبار داری آشنا شدم.از آنجایی که آموزشکده سما دارای پرسنل متعددی می باشد.بخش محاسبه حقوق و دستمزد آن برای من جالب بود . بهمین دلیل با ایجاد ارتباط با کارکنان بخش حسابداری توانستم اطلاعات مفیدی در این رابطه بدست آورم. از طرفی با توجه به اینکه این موسسه دارای انبار کوچکی جهت نگهداری وسایل و تجهیزات مختلف دانشگده می باشد. در رابطه با سیستم انبار داری نیز اطلاعاتی را درج کرده ام.

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید
صفحه اصلی| تحقیق | تحقیق های آماده | ترجمه | ترجمه آماده | کار آماری | کار آماری آماده | طرح کارآفرینی | نما و پلان

شماره پاسخگوی سایت : 09118370377
Email : tahghighnet@yahoo.com
www.tahghigh.net 2007 - 2017