پنج شنبه 1 تیر 1396
بازدید امروز : 5041 نفر
موتور جستجوی سایت نیازمندیهای دانشجویی موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...
تلگرام سایت تحقیق
تحویل در محیط : word
عنوان :

کارآموزی حسابداری اداره صنعت و معدن

ابتدا هزینه سفارش را از طریق پرداخت آنلاین و یا انتقال به شماره کارت 6037991813769019 بانک ملی به نام سید علیرضا هاشمی و یا واریز به شماره حساب 0102834007003 ملی بنام سید علیرضا هاشمی و با داشتن شماره فیش واریزی اقدام به سفارش کنید.
عنوان سفارش :
کارآموزی حسابداری اداره صنعت و معدن
تعداد صفحه :
45
قیمت :
5000 تومان

خلاصه مطالب گزارش کار آموزی سازمان صنایع معادن

مقدمه

بخش صنعت، معدن و تجارت، مهم ترين بخش اقتصادي کشور است که تعامل زيادي با ساير بخش هاي جامعه نيز دارد. پيچيدگي و تنوع موضوعات اين بخش بسيار بالاست و از فولاد تا نساجي، از تأمين مالي تا منابع انساني، از فناوري تا تنظيم بازار، از تجارت بين لمللي تا معدن و ... را شامل مي شود. وزارت صنعت، معدن و تجارت در شهريور 1390 در حالي از ادغام دو وزارتخانه تشکيل شد که هر دو وزارت خانه قبلي حوزه گسترده‌اي را تحت پوشش داشتند.

معرفي محل کارورزي

فعاليت کارورزي در تاريخ 93/01/20 در سازمان صنعت و معدن شروع شد.
برنامه راهبردي صنعت، معدن و تجارت برنامه راهبردي صنعت، معدن و تجارت، به لحاظ گستردگي و عمق موضوعاتي که به آن ها پرداخته کم نظير است. رويکرد ويژه‌اين برنامه در مشارکت ذي حقان، استفاده از الگوي علّي و نگرش سامانه هاي چند عاملي و توجه کافي به اجرايي بودن و شدن، از مختصات منحصر بفرد اين برنامه است. سوق دادن نظام برنامه ريزي به سوي اين رويکردها، نه فقط منبعث از جذابيت هاي آن، بلکه يک گزينه منطقي و عقلايي، اما هميشه، مغفول بوده است؛ غفلت مورد اشاره، تاکنون هزينه هاي گزافي را در پي داشته و برنامه هاي بدون استفاده زيادي را در قفسه ها نشانده است. البته مهاجرت از نظام برنامه ريزي گسسته به يکپارچه و پيوسته، فارغ از دشواري ها و چالش هاي خاص خود نيست.

خط مشي هاي اصلي در طراحي برنامه راهبردي صنعت، معدن و تجارت عبارتند از: هم راستايي با الگوي اسلامي-ايراني پيشرفت، تحول در روش طراحي و محتواي برنامه راهبردي، مشارکت در طراحي برنامه و طراحي و اجراي همزمان
اسناد بالادستي که برنامه راهبردي صنعت، معدن و تجارت بايد بر اساس آن تهيه شود، عبارتند از: 1.قانون اساسي؛
2.سند چشم انداز 20 ساله جمهوري اسلامي ايران؛
3.سياست هاي کلي نظام؛
4.برنامه پنجم توسعه اقتصادي، اجتماعي و فرهنگ.

محدوديت‌هايي در طراحي برنامه راهبردي صنعت، معدن و تجارت وجود دارند، که عبارتند از:
1.مشخص نبودن الگوي اسلامي-ايراني پيشرفت تا حد مورد نياز براي طراحي برنامه صنعت، معدن و تجارت؛ 2.عدم طراحي يا عدم تفصيل کافي برنامه در ساير بخش هاي جامعه (اقتصادي، اجتماعي، فرهنگي و ...) که تعامل زيادي با بخش صنعت، معدن و تجارت دارند. 3.محدوديت زماني؛ با توجه به ادغام وزارت صنايع و معادن با وزارت بازرگاني و تازه تاسيس بودن وزارت صنعت، معدن و تجارت، بايد در بازه زماني کوتاهي، مسير حرکت صنعت، معدن و تجارت کشور مشخص شود.

منشور اخلاقي سازمان صنعت و معدن تجارت استان : -ما حس مسئوليت پذيري را در خود تقويت مي كنيم زيرا معتقديم مسئوليت پذيري موجب ترقي و پيشرفت است و آنرا به مراجعين مان نيز توصيه مي كينم . - ما اطلاعات و دانستني هاي خود را براي تعالي صنعت و معدن استان خالصانه در اختيار سرمايه گذاران قرار مي دهيم . -هدف ما خشنودي شما و ارتقاع سطح زندگي مردم و توسعه استان است. -متانت و خوش رويي در برخورد با ارباب رجوع را سرلوحه كار خود قرار مي دهيم . -تلاش و كوشش هميشگي در جهت ارتقاع سطح خدمات و كاهش بوروكراسي اداري را هميشه مد نظر قرار مي دهيم. -وقت را غنيمت مي شماريم و از هر فرصتي براي ارائه خدمات به صنعت و معدن و مردم شريف استان استفاده خواهيم نمود . -پايبندي به قوانين و آئين نامه هاي اجرايي و رعايت اصول اخلاقي را در تمام مراحل كار جز لاينفك عملكرد خود مي دانيم. -رمز موفقيت سازمان را در رعايت قوانين ، عدالت ، نظم و آراستگي و ارائه خدمات مطلوب به ارباب رجوع مي دانيم. -بازخورد رفتار و عملكرد گذشته ي ما از نظر عموم ارباب رجوع ما را به ادامه راه ماه و برنامه ريزي در جهت بهبود و هرچه بهتر آن تشويق مي كند .

ترجمه انگلیسی به فارسی سایت تحقیق

برای پیدا کردن ما فقط کافیست «سایت تحقیق» را در گوگل سرچ کنید

ترجمه فارسی به انگلیسی سایت تحقیق
با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید
صفحه اصلی| تحقیق | تحقیق های آماده | ترجمه | ترجمه آماده | کار آماری | کار آماری آماده | طرح کارآفرینی | نما و پلان

شماره پاسخگوی سایت : 09118370377
Email : tahghighnet@yahoo.com
www.tahghigh.net 2007 - 2017