چهارشنبه 7 تیر 1396
بازدید امروز : 1148 نفر
موتور جستجوی سایت نیازمندیهای دانشجویی موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...
تلگرام سایت تحقیق
تحویل در محیط : word
عنوان :

کارآموزی بخش سوئیچینگ مخابرات رشت

ابتدا هزینه سفارش را از طریق پرداخت آنلاین و یا انتقال به شماره کارت 6037991813769019 بانک ملی به نام سید علیرضا هاشمی و یا واریز به شماره حساب 0102834007003 ملی بنام سید علیرضا هاشمی و با داشتن شماره فیش واریزی اقدام به سفارش کنید.
عنوان سفارش :
کارآموزی بخش سوئیچینگ مخابرات رشت
تعداد صفحه :
34
قیمت :
5000 تومان

فهرست مطالب کاراموزی بخش سوئیپینگ مخابرات

چکیده 1

فصل اول – معرفی محل کارورزی

فصل دوم – عملیات در بخش سوئیچینگ

فصل سوم - شرح تفصیلی آموخته ها

چکیده

این گزارش در بخش سوئیچینگ مخابرات رشت در طول دوره کارآموزی تهیه شده است. در طول دوره کارآموزی در بخش ذکر گردیده به فعالیت پرداختم و توانستم اطلاعات مفید و مطلوبی در زمینه سوئیچینگ در مخابرات کسب نمایم که در بخش های مختلف این گزارش آنها را درج نموده ام.

فصل اول – معرفی محل کارورزی

تاریخچه مخابرات استان گیلان

سوابق تلفن در استان گیلان بر می گردد به اواخر دوران قاجاریه،که در ابتدا 50شماره مغناطیسی در رشت دایر گردید،که این رقم در تاریخ23/2/1310با نصب و راه اندازی یک سیستم1000شماره ای مغناطیسی در این شهرستان آغازگردید وهمچنین در سال 1335با یک سیستم200شماره ای تدریجاٌ به1200شماره مغناطیسی افزایش یافت ودر همان سال اولین طرح تلفن خودکار در رشت تهیه و پس از سه سال فعالیت در فروردین1338مرکز تلفن خودکار گیلان در این شهر با 3000شماره تلفن وپیش شماره2افتتاح گردید.

شرکت مخابرات استان گیلان

عبارتست از عرضه خدمات مربوط به مشترکین و متقاضیان تلفن همراه،که شامل صدورصورتحساب المثنی ،اصلاح صورتحساب،اعلام تسویه حساب جهت مقاصد مختلف،اخذ و برسی شکایت مشترکین بر میزان بدهی،اخذ و برسی علت نرسیدن قبوض به دست مشترک،وصل تلفن بعد از تسویه حساب،تعویض سیم کارت سوخته،قطع و تحویل سیم کارت ووصل تلفن های مفقودی،اخذ درخواست قطع ووصل سرویس ویژه،اخذ درخواست تعویض آدرس مشترک،اخذ درخواست تغیر نام تلفن همراه(مستقیم،وکالتی)و تغیر نام فیش،اخذ درخواست تعویض سرمایی گوشی،دریافت مدارک المثنی ،اخذ درخواست قطع موقت بر اساس دستورالعملهای مالی،فنی وتخصصی پیوست قرارداد که به روایت وامضای طرفین قرارداد رسیده وجزء لاینفک آن میباشد وعرضه خدمات مخابراتی که شامل،ارائه خدمات بهره برداری از خطوط ارتباط بین شهری وبین المللی،فروش کارت اعتباری بر اساس دستورالعملهای مالی،فنی و تخصصی پیوست قرار داد که به رویت امضای طرفین قرارداد رسیده و جزء لاینفک آن می باشد

نمودار سازمانی کل مخابرات استان گیلان

نمودارسازمانی مسئولان اداره مخابرات

چارت سازمانی مخابرات استان گیلان

فصل دوم – عملیات در بخش سوئیچینگ

در طول دوره کارآموزی در بخش سوئیچینگ مخابرات به کارورزی پرداختم که در مجموعه فعالیتهایی را که در طول این دوره

در این بخش صرفاً با اصطلاحاتی که در بحث اصول سوئیچینگ مورد استفاده قرار می گیرد آشنا می شویم تا در فصول بعدی با اصطلاح تازه و نا آشنا روبرو نگردیم. ترمینال یا دستگاه های انتهایی : هر مرکز یک سری دستگاه های انتهایی مثل دستگاه تلفن،فاکس،ترمینال های کامپیوتر و ... مرتبط می شوند که به آن ها ترمینال گفته می شود،البته با توجه به اینکه یکی از دستگاه های انتهایی متداول دستگاه تلفن است ،بصورت مختصر و گذرا دستگاه تلفن و مدار داخلی آن را مورد بحث قرار می گیرد


ترجمه انگلیسی به فارسی سایت تحقیق

برای پیدا کردن ما فقط کافیست «سایت تحقیق» را در گوگل سرچ کنید

ترجمه فارسی به انگلیسی سایت تحقیق
با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید
صفحه اصلی| تحقیق | تحقیق های آماده | ترجمه | ترجمه آماده | کار آماری | کار آماری آماده | طرح کارآفرینی | نما و پلان

شماره پاسخگوی سایت : 09118370377
Email : tahghighnet@yahoo.com
www.tahghigh.net 2007 - 2017