پنج شنبه 8 تیر 1396
بازدید امروز : 3138 نفر
موتور جستجوی سایت نیازمندیهای دانشجویی موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...
تلگرام سایت تحقیق
تحویل در محیط : word
عنوان :

کاراموزی معماری عمران ساختمانهای آجری

ابتدا هزینه سفارش را از طریق پرداخت آنلاین و یا انتقال به شماره کارت 6037991813769019 بانک ملی به نام سید علیرضا هاشمی و یا واریز به شماره حساب 0102834007003 ملی بنام سید علیرضا هاشمی و با داشتن شماره فیش واریزی اقدام به سفارش کنید.
عنوان سفارش :
کاراموزی معماری عمران ساختمانهای آجری
تعداد صفحه :
38
قیمت :
5000 تومان

گزارش کاراموزی معماری عمران ساختمان اجری

مقدمه

پی

بتن مسلح

مصالح سنگی

آب

سيمان

ايزولاسيون

ديوار چينی

يك رگی كردن

شناژهای قائم و افقی

آرماتور بندی

قالب بندی

بتن ريزی

كف سازی

كوبيدن زمين

بلوكاژ

بتن مگر

ملات

موزائيك

سقف

تيرچه

بلوك

ميلگرد ممان منفی

ميلگرد حرارتی

كلاف عرضی

قلاب اتصال

بتن ريزی

آزمون آموخته ها و نتايج و پيشنهادات

مقدمه

يکی از اهداف اساسی وبسيار مهم سياستگذاران ايجاد ارتباط منطقی و هماهنگ صنعت ومحيط کار با دانشگاه و دانشجو می باشد که هم در شکوفائی و رشد صنايع مؤثر بوده و هم دانشجويان را از يادگيری دروس تئوری محض رهايی داده و علم آنها را کاربردی تر کرده و باعث می شود آن را در عرصه عمل ،آزموده و به مشکلات و نابسامانيهای علمی وعملی محيط کار آشنا شده و سرمايه و وقت خويش را در جهت رفع آنها مصروف نمايند، که برای جامعه در حال توسعه ما از ضروريات می باشد . از منظر ديگر نيز اجرای ساختمانهای آجری ،بتنی وفلزی در مقياس بزرگ وکوچک به يک سلسله مسائل فنی و به دانش رشته های مختلف ساختمان بستگی دارد و عدم توجه به اصول اجرا و ساخت بدون توجه به اصول تئوری معماری ، محاسباتی و تأسيساتی را در پی خواهد داشت که در بعضی مواقع لطمات جبران ناپذيری چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ جانی به جا می گذارد که خود تأييدی بر مطلب فوق الذکر يعنی عدم تعامل منطقی صنعت ودانشگاه می باشد . همچنين مسئله بعدی طراحی بنا مطابق با استانداردهای روز و مقاوم در برابر انواع بارهای وارده نظير زلزله ، طوفان وباد باشد که در قسمت اجرای آنها می بايست دقت تمام مبذول شود و قبل از همه اين مسائل ،در نظر گرفتن مسائل اقتصادی طرح نيز مهم بنظر می رسد . بهر حال مجموع اهداف فوق باعث ايجاد وساخت سازهای با ايمنی و راحتی کافی می گردد که جز با داشتن تجربيات عملی نمی توان به اين امور مهم دست يافت . با اين مقدمه شايد اهميت و جايگاه درس دو واحدی کارآموزی برا ی ما روشنتر شده و با نگاهی ديگر به آن بپردازيم .

پی

اصولا پی كنی به دو دليل انجام می شود: 1- دسترسی به زمين بكر 2- برای محافظت از پايه ساختمان متاسفانه من در زمان كندن پی و پی سازی در كارگاه حضور نداشتم، ولی مراحل پی سازی ِسرويس بهداشتی را با دقت دنبال كردم. پس از كندن محل پی به عمق مشخص، بتن مگر در پی اجرا می شود. مقدار سيمان در بتن مگر حدود 100 تا 150 كيلوگرم در متر مكعب می باشد. بتن مگر برای جلوگيری از تماس مستقيم بتن با زمين و نيز ايجاد سطحی مناسب برای بتن ريزی اصلی اجرا می شود. آرماتورهای كف پی را با كمی فاصله عمودی روی بتن مگر قرار می دهند، سپس بتن اصلی كه توسط بتونير ساخته می شود را در پی می ريزند. پس از اينكه بتن در پی ريخته شد، بايد به وسيله ويبراتور ويبره شود تا كاملا متراكم شده و تمام گوشه های قالب را پر كند. در هنگام بتن ريزی مهندس ناظر بتن در محل كارگاه حاضر شد و برای انجام آزمايشات، از بتن نمونه برداری كرد.

مشكلات

1. با وجود دستگاه ويبراتور، بتن پس از ريخته شدن در پی ويبره نشد.
2. در هنگام بتن ريزی، پی بايد كاملا تميز و عاری از مواد ديگر باشد ولي به دليل ماسه ای بودن زمين، ماسه ديواره پی به درون پی ريزش كرد.


ترجمه انگلیسی به فارسی سایت تحقیق

برای پیدا کردن ما فقط کافیست «سایت تحقیق» را در گوگل سرچ کنید

ترجمه فارسی به انگلیسی سایت تحقیق
با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید
صفحه اصلی| تحقیق | تحقیق های آماده | ترجمه | ترجمه آماده | کار آماری | کار آماری آماده | طرح کارآفرینی | نما و پلان

شماره پاسخگوی سایت : 09118370377
Email : tahghighnet@yahoo.com
www.tahghigh.net 2007 - 2017