یکشنبه 8 خرداد 1396
بازدید امروز : 699 نفر
موتور جستجوی سایت نیازمندیهای دانشجویی موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...
تلگرام سایت تحقیق
تحویل در محیط : word
عنوان :

کاراموزی مخابرات استان گیلان

ابتدا هزینه سفارش را از طریق پرداخت آنلاین و یا انتقال به شماره کارت 6037991813769019 بانک ملی به نام سید علیرضا هاشمی و یا واریز به شماره حساب 0102834007003 ملی بنام سید علیرضا هاشمی و با داشتن شماره فیش واریزی اقدام به سفارش کنید.
عنوان سفارش :
کاراموزی مخابرات استان گیلان
تعداد صفحه :
38
قیمت :
3000 تومان

فهرست مطالب گزارش کاراموزی مخابرات استان گیلان

تاريخچه و سيرتحول مخابرات در ايران 2

تاريخچه شركت مخابرات استان گيلان : 8

چارت سازماني شركت مخابرات : 8

مکان کار آموزی : 11

اهداف شرکت مخابرات : 12

نوع محصول یا خدماتی که توسط مخابرات ارائه می شود : 12

نوع مالکیت : 13

تکنولوژی به کار کرفته شده در شرکت مخابرات: 13

کار برد حسابداری در شرکت مخابرات: 16

حقوق ودستمزددر سيستم حسابداري 16

تعريف حقوق و مزايا : 16

واژه هاي و اصطلاحات كاربردي در حقوق و دستمزد . 17

اطلاعات لازم براي محاسبه دستمزد : 18

روش ثبت حساب پاداش : 21

مراحل انبارداري و فرمهاي آن 22

متداولترين فرمهاي مورد استفاده در انبار : 22

مجوزهاي لازم براي صدور اجناس و كالا از انبار : 26

کارکرد های روزانه ممیزی: 29

1.رسیدگی به پیمانها شرکت 29

2- رسیدگی به خرید های شرکت 31

3- رسیدگی اسناد شهرتان ها : 32

پیشنهادات 34

فهرست منابع و مأخذ : 35

تاريخچه شركت مخابرات استان گيلان

سوابق تلفن در گيلان و رشت بر مي گردد به اواخر دوران قاجاربه كه در ابتدا 50 شماره مغناطيسي در رشت دائر گرديد ، كه اين رقم در تاريخ 23/02/1310 با نصب و راه اندازي يك سيستم 1000 شماره ايي مغناطيسي در اين شهرستان آغاز گرديد و همچنين در سال 1335 با يك سيستم 200 شماره ايي تدريجا به 1200 شماره مغناطيسي افزايش يافت و در همان سال اولين طرح تلفن خودكار رشت تهيه و پس از 3 سال فعاليت درفروردين 1338 مركز تلفن خودكار گيلان دذ اين شهر با 3000 شماره تلفن و پيش شماره 2 افتتاح گرديد.

چارت سازماني شركت مخابرات

هيات مديره شركت : هيات مديره شركت از يك نفر رئيس كه سمت مديرعامل را نيز خواهد داشت و دو عضو اصلي و يك عضو علي البدل تشكيل ميشود اعضاي ورئيس هيات مديره و مدير عامل شركت توسط رئيس مجمع ( وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات )براي مدت دو سال منصوب ميشود و تا اعضاء و رئيس هيات مديره و مدير عامل جديد انتخاب نشده اند در سمت خود باقي هستند و انتخاب مجدد آنان نيز بلامانع خواهد بود . در مخابرات استان گيلان رئيس هيات مديره و مدير عامل كه شامل 4 نفر مي باشند يكنفر اعضاي هيات مديره از مالي و اقتصادي و يكنفر از توسعه مهندسي و يكنفر از اداره نظارت مي باشد .

ريئس هيات مديره : تشكيل شده از ، دفتر مدير عامل و دبير هيات مديره ، تشكيلات و روشها ، حسابرسي ، اداره حراست ، اداره بازرسي و پاسخگويي به شكايات ، اداره آموزش ، اداره برنامه ريزي و كنترل برنامه ها ، اداره رايانه ، و اداره روابط عمومي . معاونت توسعه مهندسي : تشكيل شده از مسئول دفتر و مديرت طرح نظارت و نصب سيستمهاي مخابراتي و مديريت نصب و راه اندازي و توسعه ارتباطات اداري مي باشد و نيز اداره مخابرات شهرستانها و مديريت مخابرات رشت و مديريت اداري و تداراكاتي و معاونت نگهداري و بهره برداري و مديرت مالي و اقتصادي و مديريت نگهداري سيستمهاي فني ارتباطات راه دور و نيز مديريت نگهداري و پشتيباني ارتباطات شهري مي باشد . مديريت اداري و تداركاتي : كه خود در اداره جايگاه خاصي برخوردار مي باشد و نيز قراردادهاي اداري و معاملات اداري و نيز مناقصه و خريد و تجهيزات مخابرات به عهده اين اداره مي باشد .

مديريت مالي و اقتصادي : مديريت مالي و اقتصادي در تمام اداره ميشوند اين طور بيان كرد كه در مجموع قلب اداره مي باشد و تمام انگيزه و رشد هر اداره بستگي به مديريت مالي قوي نياز هست كه چطوري با پوشش دهي خود تمام كارهاي اداري اعم از هزينه و در آمد و بدهكاري و بستانكاري ها را كنترل داشته باشد و نيز نيمه نگاهي هم به وضعيت معشيتي كاركنان هم توجه داشته باشد . مديريت مالي تشكيل شده از دريافتها و پرداختها و مميزي و بودجه و نگهداري حسابها و انبار داري و حقوق دستمزد كه همه اين واحدها ميتواند به نوع خودشان در اداره بسيار موثمر ثمر باشند و براي مثال اگر ماهانه بودجه خودش را خودتنظيم نكند مطمئنا مخابرات را زير سئوال خواهد برد پس بايد مديريت عامل و ذيحساب خيلي تو جه به مالي و اقتصادي داشته باشند .

مديريت مخابرات رشت

مديريت مخابرات رشت كه متشكل از كل مراكزها اطراف و حومه رشت را تحت پوشش دارد لذا با شهرستانهاي تابع خودش هم در ارتباط مي باشد تا كارهاي فني و اداري و شبكه ايي انها را پوشش دهي كند و چندين مركز در رشت وجود دارد كه هر كدام از انها براي خود يك رئيس مركز دارند و ان رئيس مركز با مديريت مخابرات شهرستان رشت هماهنگي كرده و كارهاي خود را روزانه پيش برده و نتيجه كار را به مديريت رشت اعلام كرده و سپس مديريت رشت هم طرحهاي و كارهاي انجام شده ومشكلات پيش پا گذاشته شده را به معاونت توسعه مهندسي توضيح خواهد داد تا رفع مشكل شود در رشت 8 مركز مخابرات وجود دارد كه شامل : مركز 2 و 3 و 4 و 5 و 6 و 7 و 8 و 9 مي باشد و همه اينها زير نظر مديريت مخابرات شهرستان رشت مي باشند .

اداره مخابرات شهرستانها :

اداره مخابرات شهرستانها كه از معاونت توسعه مهندسي و مديريت رشت و نيز مستقيما از مديريت عامل دستور ميگيرند ، خود شاخه هاي متعددي دارند و مخابرات شهرستانها براي خود يك رئيس اداره و چارت سازماني زيادي دارد تمام پرسنل مخابرات شهرستانها از لحاظ سلسله مراتب زير نظر رئيس اداره خودشان هستند و تمام ايين نامه ها و دستورات را از رئيس اداره خودشان دريافت و اجرا مي كنند .

معاونت نگهداري و بهره برداري :

معاونت نگهداري و بهره برداري ، تشكيل شده از مديريت نگهداري پشتيباني فني ارتباطات شهري ، مسئول دفتر ، اداره نگهداري سرويسهاي ديتا ،‌ مديريت نگهداري پشتيباني فني ارتباطات راه دور ،‌ اداره نگهداري پي سي ام و كابلهاي ارتباطي و اختصاصي .

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید
صفحه اصلی| تحقیق | تحقیق های آماده | ترجمه | ترجمه آماده | کار آماری | کار آماری آماده | طرح کارآفرینی | نما و پلان

شماره پاسخگوی سایت : 09118370377
Email : tahghighnet@yahoo.com
www.tahghigh.net 2007 - 2017