موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...

تحویل در محیط : word
عنوان :

کاراموزی فولاد گیلان

عنوان سفارش :
کاراموزی فولاد گیلان
تعداد صفحه :
31
قیمت :
21000 تومان

فهرست مطالب کاراموزی فولاد گیلان

مقدمه 4

تاریخچه 5

تحقيق ، توسعه 6

خط مشي منابع انساني 6

انبار و تحويل كالا 7

نكات مشترك وعمومي انبارها 8

طبقه بندی انبار ها و نام گذاری آن ها 10

انبار بر حسب نوع و مشخصات و نام کالا 12

انبار بر حسب موقعیت مکانی و عملیاتی 14

ساختار سازمانی انبار ها 16

مدیر انبار ها: خصوصیات و مشخصات 20

اهم وظایف مدیر انبار ها 20

اهم وظایف انبار داران 22

اهم وظایف کاردکس نویسان 24

نمونه کارت حساب انبار (کاردکس حسابداری) 26

مهمترین فرمهای انبار 26

نتیجه گیری 31

مقدمه

امروزه با پیشرفت علوم و تکنولوژی امکان تولید انبوه کالا فراهم شده است و این کار برنامه ریزی دقیق جهت استفاده به موقع و حداکثر از امکانات را می طلبد. تقسیم کار و رشد جمعیت نیاز استفاده از فرآورده های دیگران را بوجود آورده است و این خود زمینه پیدایش سازمانهای معظم گردیده که در این نظامهای پیچیده فنی، اجتماعی، انبار به عنوان واسطه موجبات گردش کالا از تولید به مصرف را امکان پذیر می سازد. انبار می تواند در عرضه به موقع محصول، جریان عادی تولید، ثبات قیمت محصول، تعمیر و نگهداری ماشینها و... نقش مهمی را ایفا کند. بطوری که نقش آن در تجارت غیر قابل انکار است. که کاربینی در بخش انبار شرکت فولاد گیلان است.

تاریخچه

مجتمع فولاد گيلان در سال 1383 و در زميني به مساحت حدود 60 هكتار در شمال كشور و در شهرك صنعتي رشت كه در فاصله 15 كيلومتري جنوب غربي شهر رشت قرار دارد احداث گرديد. اولين و بزرگترين شركت در بخش خصوصي در صنعت فولاد با مديريت صحيح و موثر و با بكارگيري گروهي از نيرو هاي متخصص داخلي در طول كمتر از سه سال موفق به اجراي كليه طرحهاي اوليه خود د رنورد گرم و نورد سرد گرديد. اين شركت همچنين جهت بهبود كيفيت محصولات خود و ارتقا ميزان توليد ، پروژه هاي تكميلي و ... خود را از قبيل اضافه كردن كوره پيش گرم ، سيستم كنترل اتوماتيك ضخامت ورق (AGC) را با سرعت و دقت بالا در حال اجرا دارد. با توجه به اينكه استراتژي ما در فولاد گيلان در زمينه بازاريابي بر شناخت و تامين نياز هاي داخلي متمركز گرديده است ، ما را قادر ساخته است كه با آگاهي كامل از اين نياز ها و طراحي و اجراي برنامه هاي موثر و دقيق خود ، علاوه بر برطرف نمودن نياز هاي داخلي از خروج سرمايه و منابع داخلي به نحو موثري جلوگيري بعمل آوريم.

ما با بهره گيري از افراد متخصص ، توانسته ايم ايده هاي نو را در صنعت فولاد پايه گذاري و اجرا نماييم كه تمامي اين طرحها علاوه بر ايجاد محيطي پويا و فعال در داخل سازمان باعث ايجاد اطمينان در ساير مشترياني گرديده است كه بعنوان سرمايه هاي اصلي فولاد گيلان با تكيه بر محصولات ما قادر به برنامه ريزي و اجراي پروژه هاي صنعتي خود در زمينه هاي گوناگون و متنوعي گرديده اند. هدف ما علاوه بر ايجاد انگيزه و بهبود كيفيت و كميت در داخل سازمان جهت توليد محصولات منطبق بر استاندارد هاي جهاني ، ايجاد اعتماد در مصرف كنندگان است به نحوي كه بدون نگراني ، طرحهاي خود را با سرعت ودقت بالا هدايت نمايند

تحقيق ، توسعه

به منظور ارتقاء بهره وري و كاهش هزينه هاي توليد ، افزايش كيفيت محصولات توليدي ، انجام طرحهاي اجرايي جهت افزايش تواناييهاي رقابت با هدف توسعه تجارت، بازاريابي، كنترل و بهبود كليه عوامل موثر بر منابع انرژي و محيط زيست، واحد R&D فولاد گيلان با بهره گيري از نيروي انساني متخصص وبا تجربه بهمراه كاملترين منابع تحقيقاتي و آزمايشگاهي بعنوان اصلي ترين بخش سازمان به فعاليت مشغول ميباشد.

تحقیقهای مشابه
گزارش کارآموزی شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان امور تدارکات و قراردادها
29 صفحه - 21000 تومان
مراحـل اجـرای یـک سـاخـتمـان کاراموزی ساختمان بتنی در گیلان رشت
36 صفحه - 12000 تومان
 • مجری کارهای پژوهشی عمومی، علمی پژوهشی و مروری
 • کارهای آماری و تجزیه و تحلیل داده
 • تحلیل کمی و کیفی
 • انجام کلیه خدمات نگارش، ترجمه تخصصی ، ویرایش مقاله ها و پایان نامه ها
 • انجام رفرنس نویسی استاندارد با نرم افزار EndNote
 • آماده سازی پاورپوینت مربوط به ارائه در جلسات و همایشها
 • Tel : 09120906507 - 09118370377
  Email : tahghighnet@yahoo.com
  Telegram : @tahghighnet
  Instagram : tahghighnetinsta
  www.tahghigh.net
  2021 - 2007