جمعه 5 خرداد 1396
بازدید امروز : 4163 نفر
موتور جستجوی سایت نیازمندیهای دانشجویی موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...
تلگرام سایت تحقیق
تحویل در محیط : word
عنوان :

کارآموزی شرکت پوشاک نخ ریسان سبز شاهین

ابتدا هزینه سفارش را از طریق پرداخت آنلاین و یا انتقال به شماره کارت 6037991813769019 بانک ملی به نام سید علیرضا هاشمی و یا واریز به شماره حساب 0102834007003 ملی بنام سید علیرضا هاشمی و با داشتن شماره فیش واریزی اقدام به سفارش کنید.
عنوان سفارش :
کارآموزی شرکت پوشاک نخ ریسان سبز شاهین
تعداد صفحه :
43
قیمت :
3000 تومان

فهرست مطالب کارآموزی پوشاک نخ ریسان سبز شاهین

فصل اول: کلیات

مقدمه 2 بیان موضوع 2 اهداف 2 قلمرو مکانی و زمانی 3 برنامه زمان بندی اجرا و ارائه گزارش 3 تعریف اصطلاحات کلیدی 3

فصل دوم: بیان تفضیلی گزارش

تاریخچه 5 چارت سازمانی 6 اهداف 6 فعالیتها 7 واحد بافت 10 واحد برش 10 واحد دوخت 10 واحد کنترل کیفیت 10 واحد آموزش 10 واحد CRM (مدیر یت ارتباط با مشتریان) 11 لوازم و ماشین آلات: 11 مشاهدات و مستندات 12 مراحل انبار داري : 13 وظايف انباردار 13 عوامل تخريب كالا : 13 مكان ساخت انبار 15 اهميت انبار : 16 انواع انبار ها : 17 انواع انبار از نظر ساختمان 17 نمودار گردش كالا 19 رسيد و صدور مواد انبار : 20 فرم رسيد انبار 23 فرم درخواست كالا از انبار 24 كاردكس انبار 25 اردكس 26 امکانات نرم افزاری سیستم: 27 امکانات کلی سیستم: 31

فصل سوم: نتیجه گیری و پیشنهادات

نتیجه گیری 37 پیشنهادات 38 منابع 39

مقدمه

خیاطی به جز بعد مادی آن، یک فعالیت هنری به حساب می آید. حال اینکه این هنر بخواهد در مقیاس بزرگتری مانند کارگاه یا کارخانه تاسیس گردد ، مسلما پیچیدگی های خاص خود را به همراه دارد . مجموعه تولیدی پوشاک نخ ریسان سبز شاهی از ابتدا خط مشی تولید محصول، با کیفیت عالی و با قیمت متناسب سرلوحه ی کار تمامی گردانندگان این مجموعه تولیدی بوده است. همانا پایبندی به اصل صداقت توانست سرمایه ی بزرگ مشتریان وفادار را برای این مجموعه به ارمغان آورد. بطوری که امروزه در شرق کشور عزیزمان ایران و بلکه در فواصل دورتر تولیدات این مجموعه به عنوان یکی از شناخته ترین و با کیفیت ترین محصولات در نوع خود ، مورد تقاضا و مصرف بازارهدف وسیعی قرار گرفته است. استفاده از مواد اولیه مرغوب و تکنولوژی روز دنیا در کلیه مراحل تولید و نیز یکپارچگی پروسه عظیم تولید از ابتدا، یعنی بافت پارچه ، رنگرزی و تکمیل ، برش ، دوخت و بسته بندی باعث گردیده کنترل کیفیت با دقت و نظارت هر چه بیشتر و حتی بالاتر از سطح استانداردهای موجود به انجام رسیده تا درنهایت موجب عرضه محصولی گردد که در بیش از ربع قرن همواره پاسخگوی اعتماد مشتریان وفادار این مجموعه بوده است. امروزه بزرگترین سرمایه ی این مجموعه عبارت است از اعتماد و حمایت مشتریان و کارکنان متخصص و آموزش دیده که حاصل رعایت همیشگی صداقت و انصاف و تعامل مستمر و متقابل بین بخش تولید و جامعه است .

بیان موضوع

یکی از مسائلی که در محکم کردن پایه های فرهنگی اصیل یک ملت میتواند مؤثر واقع شود سبک پوشش ملت خصوصا پوشش قشر های مختلف می باشد. نحوه ی پوشش در یک جامعه می تواند گویای ارزش هایی باشد که در فرهنگ آن جامعه حاکم است. در نتیجه بهتر است که اولین گام را در جهت خود کفایی این امر مهم آغاز و با فرا گرفتن فن خیاطی و داشتن حسن سلیقه در این زمینه گام های مؤثر و سازنده ای برداشته شود.با توجه به نیازهای روز مره انسان به پوشاک و هزینه بالایی که باید برای تهیه ی مواد اولیه پرداخت کرد قدرت چانه زنی با تامین کنندگان بالاست.

اهداف

هدف از کار آموزی آشنایی با محیط کاری شرکت پوشاک نخ ریسان سبز شاهین می باشد.

قلمرو مکانی و زمانی

قلمرو زمانی: تابستان 1394 می باشد.
قلمرو مکانی: کارخانه انزلی(تولید لباس): انزلی، شهرک صنعتی حسن رود، خیابان کاملیا، روبروی کارخانه میخ سازی پویان، کارخانه نخ ریسان سبز شاهین.

برنامه زمان بندی اجرا و ارائه گزارش

با توجه به اخذ این واحد در نیمسال دوم تحصیلی 94-93 زمانهای مناسب و مشترکی که بین اینجانب و اداره مورد نظر وجود داشت برای سپری کردن ساعات کارآموزی ، ساعات تعیین شده را که در پایان گزارش آمده است را با موفقیت گذراندم.

تعریف اصطلاحات کلیدی

بسته بندی جزء لازم و ضروری یک محصول است که شناساندن و نگهداری محصول را از تولید تا مصرف بر عهده دارد. علم طراحی بسته‌بندی علم، هنر و فناوری محافظت از محصول برای نگهداری، انبارش، انتقال و توزیع، ذخیره، فروش و استفاده از آن است به گونه ای که از سویی کمترین آزار در حین تولید تا مصرف به محتوای محصول و از سوی دیگر به محیط زیست وارد گردد. بسته‌بندی شامل مراحل طراحی، ارزیابی، و تولید بسته‌ها می‌شود.

بازاریابی بسته‌بندی‌ها و برچسب‌ها می‌توانند توسط بازاریابان برای ترغیب مشتریان بالقوه برای خرید محصول استفاده شود. طراحی بسته یک نمود بیرونی ثابت و مهم برای دوجین از سال‌ها بوده‌است. ارتباطات بازاریابی و طراحی‌های گرافیکی برای نما دادن به بسته و در اکثر موارد به عنوان نقطه اصلی فروش بکار برده شده‌اند.

انبار ساختمان یا محوطه‌ای تجاری است که با بهره برداری از یک سیستم صحیح طبقه بندی و تنظیم، برای نگهداری یک یا چند نوع کالای بازرگانی، صنعتی، مواد اولیه و یا فرآورده‌های مختلف، استفاده می‌گردد. علاوه بر آن انبارها به عنوان نقاط و تأسیساتی برای نگهداری موقت به منظور توزیع و تجمیع کالاها در سیستم‌های توزیع نیز استفاده می‌شوند

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید
صفحه اصلی| تحقیق | تحقیق های آماده | ترجمه | ترجمه آماده | کار آماری | کار آماری آماده | طرح کارآفرینی | نما و پلان

شماره پاسخگوی سایت : 09118370377
Email : tahghighnet@yahoo.com
www.tahghigh.net 2007 - 2017