پنج شنبه 8 تیر 1396
بازدید امروز : 3033 نفر
موتور جستجوی سایت نیازمندیهای دانشجویی موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...
تلگرام سایت تحقیق
تحویل در محیط : word

عنوان : پروژه رشته گردشگری وجهانگردی بررسی جاذبه های گردشگری گیلان در ساخت لوکیشن فیلم

ابتدا هزینه سفارش را از طریق پرداخت آنلاین و یا انتقال به شماره کارت 6037991813769019 بانک ملی به نام سید علیرضا هاشمی و یا واریز به شماره حساب 0102834007003 ملی بنام سید علیرضا هاشمی و با داشتن شماره فیش واریزی اقدام به سفارش کنید.
عنوان سفارش :
پروژه رشته گردشگری وجهانگردی بررسی جاذبه های گردشگری گیلان در ساخت لوکیشن فیلم
تعداد صفحه :
62
قیمت :
9000 تومان
جهت سفارش اینجا کلیک کنید

خلاصه تحقیق
فهرست مطالب
فصل اول: کلیات
مقدمه 2
بیان مساله 3
اهمیت و ضرورت تحقیق 4
سئوال تحقیق 5
قلمرو مکانی و زمانی پژوهش 5
فصل دوم: ادبیات تحقیق
گردشگری 7
تاریخچه 8
جهانگردی در تمدن اسلامی 9
جهانگردان ايراني 10
جهانگردی در اروپا قبل از قرن بیستم 10
اهمیت گردشگری 11
گونه های گردشگری 12
گردشگری مجازی 12
گردشگری درمانی 13
گردشگری تفریحی 13
گردشگری زمستانی 14
گردشگری انبوه 14
گردشگری گروهی بین‌المللی 16
سایر گونه‌های گردشگری 19
پیشرفت‌های اخیر 25
بحث‌هایی در مورد گردشگری 27
معرفی جاذبه های گردشگری،بناهای تاریخی و فرهنگ و آداب استان گيلان 28
شهرستان رشت 29
ميدان شهرداري 30
مراكز ديدني و تاريخي 31
شهرستان آستانه اشرفيه 31
شهرستان بندر انزلي 32
تالاب انزلي 32
شهرستان تالش 33
تالش - خانه روستايي 33
شهرستان رودسر 34
شهرستان رودبار 35
روستاي هرزويل 35
شهرستان شفت 36
شهرستان فومن 36
شهرستان لاهيجان 37
شهر لنگرود 38
شهرستان آستارا 39
عزم همگانی برای شناساندن جاذبه های گردشگری گیلان 41
فصل سوم: جاذبه های گردشگری و فیمسازی
طبیعت و نمادگرایی قومی در سینمای ایران 46
مناظر طبیعی گیلان و فیلمسازی 52
فصل چهارم : نتیجه گیری و پیشنهاد
نتیجه گیری 55
پیشنهاد 56
منابع 57
  چکیده
این پژوهش تحت عنوان «بررسی جاذبه های گردشگری استان گیلان به منظور ساخت لوکیشن فیلم» انجام گرفت. در ابتدا مطالعه برروی گردشگری و جاذبه های مربوط به گردشگری انجام پذیرفت و گفته شد که گردشگری در حال حاضر بعنوان یک راه کسب درآمد اقتصادی مهم از سوی بسیاری از کشور های جهان مورد استفاده قرار می گیرد و برروی این مساله سرمایه گذاری های خوبی صورت می گیرد. پی از آن گردشگری گیلان مورد مطالعه قرار گرفت و مطالبی پیرامون آن ذکر گردید. در نهایت مساله اصلی تحقیق مورد ارزیابی قرار گرفت و چنین نتیجه گیری شد که استان گیلان می تواند با توجه به بستر های مناسب و مناظر منحصر بفرد طبیعی و ویژگیهایش می تواند عامل مهمی در جذب کارگردانان و فیمسازان به منظور ساخت فیلم در این منطقه باشد.
کلمات کلیدی : گردشگری، جاذبه های طبیعی، فیلم ، مستند، سینما
  فصل اول
کلیات
  مقدمه
جاذبه های گردشگری هر منطقه ارتباط مستقیمی با جذب گردشگر و سرمایه در آن منطقه دارد . در حال حاضر و در دنیای کنونی در واقع جاذبه های گردشگری به یکی از مهمترین منابع درآمد آن منطقه و رشد و ارتقا آن منطقه و کشور تبدیل شده است. در کنار این موضوع که گردشگران برای کسب آرامش و لذت بردن از منابع طبیعی و خدادادی آن منطقه و در محیطی آرام و امن به آن منطقه می روند می توان به منافع دیگری نیز اشاره نمود که در کنار جذب گردشگر می تواند موثر باشد.
یکی از این موارد استفاده از مناظر و امکانات بکر و طبیعی آن منطقه در صنعت فیم و فیلم سازی می باشد. در واقع در بسیاری از فیم های اکشن سینمایی و هنری می توان دید که کارگردان برای جذب بیشتر مخاطبین خود از مناظری استفاده می نمایند که چشم را می نوازند و در کنار هنر نمایی سایرین ، طبیعت و محیط می تواند به محیطی برای جذب کارگردانان و استفاده آنان از این محیط های زیبا و طبیعی باشد.
  بیان مساله
مساله اصلی در این پژوهش مطالعه جاذبه های منطقه گیلان به منظور ساخت فیلم می باشد. در واقع می خواهیم بررسی نماییم که محیط زیبا و طبیعت زیبای گیلان چه مقدار می تواند کارگردانان و فیمسازان را ترغیب نماید که از محیط زیبا برای لوکیشن های فیلم و سکانسهای خود استفاده نمایند.
آنچه که همیشه در استان گیلان نسبت به سایر استانهای ایران آنرا مجزا می سازد ، طبیعت بسیار زیبای آن است و آب و هوا و کوه و دریا در واقع چهره های بسیار نادر و چشم نواز در این منطقه خلق کرده اند که می تواند در جذب و هدایت فیماسازان به این منطقه برای اجرای عملیاتی در این منطقه از کشور ما ایران موثر باشد.
  اهمیت و ضرورت تحقیق
صنعت فیملسازی هم اکنون به یکی از تجارتهای مهم و روشهای پر سود در کسب و کار می باشد و کشورهای بسیاری در این زمینه سعی می کنند تا با سرمایه گذاری های مناسب و استفاده از امکانات مناسب به درآمد خوبی نایل آیند. بنابراین اهمیت صنعت فیلمسازی امری روشن و واضح می باشد. در کنار این موضوع یکی از ابزارهای فیلم سازی طبیعت و صحنه های مناسب و بکر برای بیننده می باشد. صحنه هایی که می توانند به فیمساز در خلق تصاویر مناسب کمک بسیاری باشند. در واقع نمی توان در اکثر مکانها صحنه های متنوعی را ایجاد نمود. اما در مناطقی مانند استان گیلان به علت شرایط جوی خاص هوا و وجود در یا و کوه صحنه های بسیاری در طبیعت این منطقه وجود دارد که می تواند برای صنعت فیمسازی مناسب باشد.
از آنچه گفته شد می توان به اهمیت و ضرورت این پژوهش دست یافت . در واقع بررسی مناظر طبیعی گیان به عنوان یک جاذبه برای فیمسازی می تواند پژوهش بسیار مهمی برای افرادی باشد که می خواهند صنعت فیلمسازی را در این استان انجام دهند.

....

ترجمه انگلیسی به فارسی سایت تحقیق

برای پیدا کردن ما فقط کافیست «سایت تحقیق» را در گوگل سرچ کنید

ترجمه فارسی به انگلیسی سایت تحقیق
با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید

شماره پاسخگوی سایت : 09118370377
Email : tahghighnet@yahoo.com
www.tahghigh.net 2007 - 2017