موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...

تحویل در محیط : word

عنوان : بررسی یک نمونه ازسازمان الکترونیک

عنوان سفارش :
بررسی یک نمونه ازسازمان الکترونیک
تعداد صفحه :
58
قیمت :
36000 تومان

خلاصه تحقیق
بررسی یک نمونه ازسازمان الکترونیک (e-Organization) :
مقدمه
سازمان الکترونیکی یکی از جدیدترین و کلیدی ترین دستاورد های عصر دیجیتال محسوب می شود که مأموریت کلی آنها ، نیل به هدف ، در راستاى عملکرد هاى الکترونیکى منسجم ، هماهنگ و نیمه متمرکز است. در این سازمان ها اطلاعات وارده به داده های دیجیتال (اعم از تصویر یا متن) تبدیل شده و با اعمال کنترل های مختلف به جریان می افتد و تمام اطلاعات صادره و داخلی از ابتدا بصورت دیجیتال تولید و نگهداری می شود .این دستاورد پایه ای ترین فعالیت های سازمان ها و شرکت ها را هدف قرار داده و می کوشد با بهینه سازی فعالیت های موجود و ارایه خدمات از طریق اینترنت به شهروندان و فراهم آوردن امکان خدمت رسانی به پرسنل سازمان بر بستر اینترانت و برپایی اتوماسیون اداری ، سازمان را به بالاترین سطح کارایی ممکن برساند . این کار به سازمان این امکان را می دهد تا بدون توجه به گستردگی و توزیع مکانی ، تعداد نیروی انسانی و حجم تراکنش ها به برنامه ریزی ، طراحی و پیاده سازی محیط های عملیاتی در سازمان بپردازد .
سرويس‌هاي تكميلي سازمان الكترونيكي فرزين
لايه‌ي توسعه‌ي فرزين Farzin Software Development Kit) Farzin SDK) اين لايه، امكان ارتباط انواع نرم‌افزارهاي موجود در سازمان را با «نرم‌افزار سازمان الكترونيكي فرزين» بر اساس استاندارد وب سرويس (Web-Service)، فراهم مي‌نمايد. اغلب قابليت‌هاي سيستم سازمان الكترونيكي فرزين (مانند چارت سازماني، كاربران، گروه‌ها، سمت‌ها، مجوزها، ورود اطلاعات فرم‌ها، اجراي فرآيندها و عمليات ارجاع) توسط اين لايه قابل مديريت و توسعه مي‌باشد. يكي از بخش‌هاي پركاربرد لايه Farzin SDK، سرويس Farzin Import & Send) FIS) مي‌باشد. با استفاده از اين سرويس امكان جاري نمودن برخي اطلاعات از ديگر سيستم‌هاي نرم‌افزاري بر روي بستر «نرم‌افزار سازمان الكترونيكي فرزين» مهيا مي‌گردد. براي مثال با استفاده از Farzin SDK، امكان استخراج خودكار اطلاعات فيش حقوقي از سيستم حقوق و دستمزد سازمان و ارسال هوشمند اين اطلاعات به كارتابل پرسنل مربوط فراهم مي‌گردد.بستر ارتباط بين سازماني نفر به نفر Farzin Communication
Framework(FCF) .
اين بستر، امكانات ارتباطي منحصر به فردي را بين سيستم‌هاي اتوماسيون اداري فرزين فراهم مي‌نمايد. با استفاده از اين بستر كاربران دو سازمان مختلف كه از سيستم اتوماسيون اداري فرزين استفاده مي‌نمايند در صورت داشتن مجوز، قادر خواهند بود بدون دخالت دبيرخانه سازمان و به ‌صورت ارتباط مستقيم «نفر به نفر» با يكديگر در ارتباط بوده و كليه اسناد سازماني به‌همراه ضمايم آنها را با يكديگر مبادله نمايند. از مزاياي اين سرويس نسبت به سرويس ECE مي‌توان به ارتباط «نفر به نفر»، تبادل سريع و الكترونيكي انواع نامه‌ها و فُرم‌ها، امنيت بالا و قابل اطمينان، ثبت خودكار اسناد در دبيرخانه، فشرده‌سازي اطلاعات در حين تبادل آنها و اطمينان از رسيدن سند به مقصد را نام برد.
کارتابل هوشمند فرزين(جايريزي(Farzin Intelligent Cartable) FIC) اين ماژول براي هوشمند نمودن كارتابل الكترونيكي سيستم اتوماسيون اداري فرزين ارائه گرديده است. با استفاده از اين ماژول براي تمامي مدارك وارده به كارتابل مي‌توان قوانيني تعريف نمود به طوري كه اقدامات تاييد، ارجاع، تاييد و ارجاع و حتي نوشتن دستورات مختلف بطور خودكار، توسط سيستم انجام گردد. بر اين اساس هر شخص مي‌تواند با تعريف قوانين خاص خود، مشخص نمايد برخي از مدارك وارد شده به كارتابل، به صورت خودكار و هوشمند به كارتابل ديگر افراد ارجاع گردد.
سرويس انتقال امن Farzin Secure Transport) FST) )
در سازمان‌هايي كه امكان انتقال اطلاعات بين آنها از طريق شبكه‌هاي مخابراتي ميسر نيست و يا به دلايل امنيتي مايل به استفاده از اين شبكه‌ها نيستند، سرويس FST، مي‌تواند بهترين راه‌كار براي تبادل الكترونيكي اطلاعات باشد. با استفاده از اين سرويس اطلاعات، در سازمان مبدأ به صورت رمز شده و بر روي رسانه‌اي مثل Cool Disk يا CD قرار گرفته و در سازمان مقصد، اين اطلاعات به سازمان الكترونيكي فرزين منتقل مي‌شود. استفاده از اين اطلاعات براي هيچ سازماني، به جز سازمان مقصد امكان‌پذير نخواهد بود.
....
 • مجری کارهای پژوهشی عمومی، علمی پژوهشی و مروری
 • کارهای آماری و تجزیه و تحلیل داده
 • تحلیل کمی و کیفی
 • انجام کلیه خدمات نگارش، ترجمه تخصصی ، ویرایش مقاله ها و پایان نامه ها
 • انجام رفرنس نویسی استاندارد با نرم افزار EndNote
 • آماده سازی پاورپوینت مربوط به ارائه در جلسات و همایشها
 • Tel : 09120906507 - 09118370377
  Email : tahghighnet@yahoo.com
  Telegram : @tahghighnet
  Instagram : tahghighnetinsta
  www.tahghigh.net
  2021 - 2007