موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...

تحویل در محیط : word

عنوان : آژانس های تبلیغاتی

عنوان سفارش :
آژانس های تبلیغاتی
تعداد صفحه :
13
قیمت :
9000 تومان

خلاصه تحقیق
مقدمه
تبلیغات، ابزاری برای توسعه و رونق کسب و کار است، بنابراین انتخاب آژانس تبلیغاتی مناسب، امری حیاتی است. تبلیغات، ابزاری برای توسعه و رونق کسب و کار است، بنابراین انتخاب آژانس تبلیغاتی مناسب، امری حیاتی است.
«جان ولف»، مدیر روابط عمومی انجمن آژانس های تبلیغاتی آمریکا هشدار می دهد که انتخاب یک کانون تبلیغاتی، روندی فوق العاده طولانی و پیچیده است. اگر شرکتی با آژانسی تبلیغاتی کار می کند که از کارش رضایت ندارد، بهتر است پیش از یافتن کانون جدید، به حل اختلاف بپردازد، بدین ترتیب از گرفتاری جستجو رهایی خواهد یافت. اگر شرکتی برای نخستین بار می خواهد کانونی را انتخاب کند، یا بدین نتیجه رسیده که به آن نیاز دارد، نخستین مرحله کار، آماده سازی مفصل و کامل مقدمات است که چندین مرحله دارد. شرکت باید تعیین کند که چه فردی بیشترین صلاحیت را برای یافتن یک آژانس تبلیغاتی دارد. «ولف» می گوید که این افراد معمولاً مدیران ارشدی هستند که خود را وقف این کار می کنند و با نیازها و سمت و سوی شرکت آشنا هستند. وی اظهار می کند: عالیرتبه ترین فرد نزد آگهی دهنده باید به دنبال کانون تبلیغاتی بگردد، زیرا چنین تصمیمی بسیار اهمیت دارد. کمیته تحقیق باید تعریف روشنی از توقعاتش از آژانس تبلیغاتی ارایه دهد. بدین ترتیب مرحله دوم جستجو که همانا تعیین معیارهایی برای گزینش است، تسهیل خواهد شد. این کمیته می تواند معین کند که آژانس مورد نظر باید در چه زمینه صنعت تجربه داشته باشد. کمیته همچنین باید برای روند جستجو، یک جدول زمانی تعیین کند.
به علاوه، کمیته مذکور باید مشخص نماید که می خواهد آژانس دلخواهش چقدر بزرگ باشد. شرکت های بزرگ شاید به دنبال یک کانون تبلیغاتی عظیم باشند که دامنه خدماتش بیشتر از آژانس های کوچک است.
....
 • مجری کارهای پژوهشی عمومی، علمی پژوهشی و مروری
 • کارهای آماری و تجزیه و تحلیل داده
 • تحلیل کمی و کیفی
 • انجام کلیه خدمات نگارش، ترجمه تخصصی ، ویرایش مقاله ها و پایان نامه ها
 • انجام رفرنس نویسی استاندارد با نرم افزار EndNote
 • آماده سازی پاورپوینت مربوط به ارائه در جلسات و همایشها
 • Tel : 09120906507 - 09118370377
  Email : tahghighnet@yahoo.com
  Telegram : @tahghighnet
  Instagram : tahghighnetinsta
  www.tahghigh.net
  2022 - 2007