موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...

تحویل در محیط : word

عنوان : ورزش و تاثیر آن بر صنعت گردشگری

عنوان سفارش :
ورزش و تاثیر آن بر صنعت گردشگری
تعداد صفحه :
15
قیمت :
7500 تومان

خلاصه تحقیق
ورزش و گردشگری و تاثیر آن بر صنعت گردشگری
صنعت گردشگری به عنوان یکی از راههای جدید و موثر تولید ثروت در اکثر کشورهای رو به توسعه و پیشرفته به شمار می آید و از این طریق درآمدهای هنگفتی را کسب می کنند.
صنعت گردشگرى آنطور که کارشناسان مطرح کرده اند پس از صنایع نفت و خودرو درآمدزا ترین صنعت در حال حاضر می باشد که در آینده نیز می تواند از جایگاه بهتری برخوردار شود و این صنعت در زمینه اشتغالزایى نیز موثر واقع شده است و بنا بر نظر کارشناسان با ورود هر گردشگر به کشور چندین شغل جدید را ایجاد می کند.
بر اساس تعریف های متداول از توریسم ، کسی که محل زندگی خود را به قصد تفریح و سرگرمی و استراحت و فعالیت هاى دیگر از یک روز تا یک سال ترک کند گردشگر می گویند.
با توجه به تعریف بالا توریسم انواع مختلفی دارد که با سلایق و علایق افراد دسته بندی می شود مانند گردشگرانی که جهت دیدن جاذبه های طبیعی اقدام به سفر می کنند که به آن طبیت گردی یا اکوتوریسم می گویند ، برخی از گردشگران نیز جهت بازدید از اماکن تاریخی و فرهنگی شهرها و کشورهای مختلف به سفر می روند که گردشگر فرهنگی نام دارند، همچنین تعدادی از افراد به قصد مداوای بیماری خود با توجه به امکانات پزشکی مقصد یا تجدید روحیه با توجه به شرایط مساعد جوی مقصد به سفر می روند که توریسم سلامت نام دارد و انواع دیگر که از حوصله این مرقومه خارج است ، اما گونه دیگری از توریسم را می توان به عنوان توریسم ورزشی یاد کرد.
توریست ورزشی را شاید بتوان در عام ترین معنی به کسی گفت که جهت دیدن یا شرکت در مسابقات ورزشی بصورت انفرادی یا گروهی و یا درقالب تور ورزشی به شهر یا کشور دیگری سفر می کند.
توریسم ورزشی در برخی برهه های زمانی رونق بسیاری دارد ولی در زمان های دیگر نیز روال عادی خود را طی می کند. به عنوان مثال مسابقات جهانی المپیک و جام جهانی فوتبال که از مهم ترین رویدادهای ورزشی به شمار می آید و بصورت زمان بندی مشخص رخ می دهد سیل عظیمی از طرفداران تیمهای مختلف را به شهر یا کشور محل برگزاری مسابقات سرازیر می کند ، حضور این تعداد توریسم ورزشی در شهر یا کشور میزبان مسابقات منابع عظیم مالی را عاید آنها خواهد کرد ، مصداق این موارد را می توان به برگزاری مسابقات جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه و ۲۰۰۶ آلمان و مسابقات المپیک ۲۰۰۸ چین یا موارد دیگر یاد کرد که گروههای زیادی از هموطنان بری حمایت از تیم های ورزشی ایرانی به آن کشورها در قالب تورهای ورزشی سفر کردند. ویا به عنوان مثال یک نفر که به نیت دیدن مسابقات ورزشی مورد علاقه خود سفر می کند هزینه هایی را باید متقبل شود که از جمله می توان به تهیه بلیط رفت و برگشت ، رزرو محل اسکان در هتل یا اماکن اقامتی دیگر ، هزینه های ترانسفر در مقصد ، هزینه تهیه غذا و بلیط مسابقات ورزشی و سایر موار دیگر اشاره کرد که این باعث گردش مالی فراوانی می شود و اینگونه است که کشورهای مختلف جهان در جهت برگزاری مسابقات بین المللی و مهم ورزشی با یکدیگر به رقابت می پردازند

....
تحقیقهای مشابه
ورزش و تاثیر آن بر صنعت گردشگری فایل بصورت پاورپوینت
36 صفحه - 15000 تومان
کار آماری بررسی تاثیر ورزش بر سلامتی
12 صفحه - 105000 تومان
ورزش با نگاهی بر ورزش در ایران باستان و تاثیر ورزش
13 صفحه - 4500 تومان
تحلیل اقتصاد صنعت ورزش ایران
20 صفحه - 7500 تومان
تحليل اقتصاد صنعت ورزش ايران
19 صفحه - 7500 تومان
ورزش و تاثیر آن بر صنعت گردشگری
36 صفحه - 18000 تومان
ورزش و تاثیر آن بر صنعت گردشگری
15 صفحه - 7500 تومان
پرسشنامه کارشناسان تاثیر پیامدهای توسعه گردشگری بر بوميان جزيره كيش
5 صفحه - 9000 تومان
پروژه رشته جهانگردی و گردشگری بررسی تاثیر آژانس گردشگری بر گردشگری گیلان
99 صفحه - 60000 تومان
پروژه گردشگری غذاهای محلی گیلان و تاثیر آن بر حفظ سلامت و جذب گردشگر
73 صفحه - 30000 تومان
اقامتگاهها و هتلهاي معروف در تركيه - آشنایی اجمالی با کشور ترکیه و صنعت گردشگری در آن کشور
24 صفحه - 12000 تومان
آشنایی اجمالی با کشور ترکیه و صنعت گردشگری در آن کشور
24 صفحه - 12000 تومان
 • مجری کارهای پژوهشی عمومی، علمی پژوهشی و مروری
 • کارهای آماری و تجزیه و تحلیل داده
 • تحلیل کمی و کیفی
 • انجام کلیه خدمات نگارش، ترجمه تخصصی ، ویرایش مقاله ها و پایان نامه ها
 • انجام رفرنس نویسی استاندارد با نرم افزار EndNote
 • آماده سازی پاورپوینت مربوط به ارائه در جلسات و همایشها
 • Tel : 09120906507 - 09118370377
  Email : tahghighnet@yahoo.com
  Telegram : @tahghighnet
  Instagram : tahghighnetinsta
  www.tahghigh.net
  2022 - 2007