تلگرام سایت تحقیق
چهارشنبه 2 اسفند 1396
بازدید امروز : 6301 نفر
تحویل در محیط : word

عنوان : مقاله كامپيوتر كوانتومي

ابتدا هزینه سفارش را از طریق پرداخت آنلاین و یا انتقال به شماره کارت 6037991813769019 بانک ملی به نام سید علیرضا هاشمی و یا واریز به شماره حساب 0102834007003 ملی بنام سید علیرضا هاشمی و با داشتن شماره فیش واریزی اقدام به سفارش کنید.
عنوان سفارش :
مقاله كامپيوتر كوانتومي
تعداد صفحه :
5
قیمت :
1000 تومان
جهت سفارش اینجا کلیک کنید

خلاصه تحقیق
كامپيوتر كوانتومي
خلاصه :
در اين مقاله به تشريح كامپيوترهاي كوانتومي به طور خلاصه پرداخته شده است و خصوصياتي مثل انجام محاسبات با سرعت بسيار بالا و انجام محاسبات زياد با يكديگر و در يك زمان را توضيح داده است. ازجمله خصوصيات كامپيوترهاي كوانتومي ميتوان به اين موضوع اشاره كرد ه در اين كامپيوترها براي انتقال بين در درون و بيرون ساختار خود نيازمند سيستم نيستند.
نتایج یکی از پیچیده ترین تلاش ها برای حرکت به سوی یک کامپیوتر کوانتومی در نشست انجمن فیزیک آمریکا در شهر دالاس به نمایش گذاشته شده است.
در این شیوه برای انجام محاسبات از "حالت کوانتوم" ماده استفاده می شود به صورتی که اگر در ابعاد وسیعتر به کار گرفته شود می تواند کامپیوترهای کنونی را جا بگذارد.
این تراشه شش سانتی متری در شش سانتی متری حاوی ۹ دستگاه کوانتوم از جمله ۴ "بیت کوانتومی" است که محاسبات را انجام می دهد. تیم سازنده این وسیله گفت که امکان افزایش آن به ۱۰ بیت کوانتومی در سال جاری وجود دارد. کامپیوترهای کوانتومی به جای استفاده از یک ها و صفرها که در کامپیوترهای دیجیتالی به کار می رود، از وضعیتی موسوم به "سوپرپوزیسیون" استفاده می کنند - وضعیتی از ماده که می توان آن را به طور همزمان یک و صفر دانست. به یک معنی، یکی از حیله های محاسبه کوانتومی انجام محاسبات در همه وضعیت های سوپرپوزیسیون به طور همزمان است. با تنها یک بیت کوانتومی، یا کوبیت، اختلاف زیاد نیست اما با افزایش شمار کوبیت ها تفاوت چشمگیر می شود. گفته می شود که اگر شمار کوبیت ها به ۱۰۰ برسد کامپیوترهای کوانتومی را قابل رقابت می کند. اریک لوسرو از دانشگاه کالیفرنیا در سانتا باربارا در این کنفرانس گفت: "خیلی هیجان آور است که ما اکنون به نقطه ای رسیده ایم که اگر بخواهیم یک پردازنده کوانتومی بسازیم از این صحبت کنیم که از چه ساختاری استفاده خواهیم کرد." ابداع مهم این تیم یافتن راهی برای قطع کامل تماس ها (اینتراکسیون) میان عناصر مدار کوانتومی بود. وضعیت های کوانتومی ظریفی که آنها ایجاد می کنند باید بدون آنکه نابود شود دستکاری، جابجا و ذخیره شود. جان مارتینیس از دانشگاه کالیفرنیا که این تحقیقات را هدایت کرده است به بی بی سی گفت: "این مشکلی است که برای سه یا چهار سال درباره اش فکر کرده ایم، اینکه چطور باید تماس ها را قطع کرد. حالا این مشکل حل شده و این عالی است - اما خیلی چیزهای دیگر هم هست که باید انجام دهیم."

....

ترجمه انگلیسی به فارسی سایت تحقیق

برای پیدا کردن ما فقط کافیست «سایت تحقیق» را در گوگل سرچ کنید

ترجمه فارسی به انگلیسی سایت تحقیق
xسفارش ترجمه
xمشاوره پایان نامه
xسفارش تایپ سایت تحقیق
با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید

شماره پاسخگوی سایت : 09118370377
Email : tahghighnet@yahoo.com
www.tahghigh.net 2007 - 2018