پنج شنبه 8 تیر 1396
بازدید امروز : 3152 نفر
موتور جستجوی سایت نیازمندیهای دانشجویی موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...
تلگرام سایت تحقیق
تحویل در محیط ورد : word
عنوان :

مشخصات یک مدل از ماشین الات راه سازی

ابتدا هزینه سفارش را از طریق پرداخت آنلاین و یا انتقال به شماره کارت 6037991813769019 بانک ملی به نام سید علیرضا هاشمی و یا واریز به شماره حساب 0102834007003 ملی بنام سید علیرضا هاشمی و با داشتن شماره فیش واریزی اقدام به سفارش کنید.
عنوان سفارش :
مشخصات یک مدل از ماشین الات راه سازی
تعداد صفحه :
12
قیمت :
3000 تومان
جهت سفارش اینجا کلیک کنید
 • فهرست مطالب
 • اولین لودر ها

  از زمانهای دور انسانها برای جابه جایی خاک و دیگر مواد و مصالح در هنگام کار های عمرانی، کشاورزی، و ... ابزار و وسایلی استفاده می کردند که هر چند در اوایل به صورت دستی و کاری بسیار مشکل بود اما با پیشرفت صنعت و بوجود امدن ماشینهای بخار و موتورهای دیزل این کارها به اموری سهل و آسان تبدیل شد. طرح اولیه لودر ها در دهه ی 1920 و با قرار دادن جام هایی که توسط بازوهایی به تراکتورها وصل شده بودند بوجود آمد که بعد ها و با گذشت زمان و پیشرفت علم لودرها به شکل امروزی در آمدند.

  لودر یا بیل بارکن چرخ دار یکی از مهمترین ماشین آلات ساختمانی است که در انواع مختلفی طراحی و ساخته ی شود . این ماشین از نظر شکل ظاهری به لودر معمولی لودر معدن ، آرم لودر (arm loader) و اورهد لودر (overhead loader) تقسیم بندی می شود که به طور کلی در دو نوع چرخ لاستیکی و چرخ زنجیری که هر دو آنها به صورت هیدرولیکی کار می کنند ساخته شده است . همچنین لودر دارای جامهای مختلفی از قبیل : جام سنگ گیر – جام کنده گیر – جام پوشال گیر و جام مواد سبک دانه و جام همه کاره است که هر کدام برای کار مشخصی ساخته شده اند ، همچنین دو نوع جام یکپارچه و چند پارچه وجود دارد که نوع چند پارچه آن دارای انعطافپذیری بیشتری بوده و می تواند مانند کلامشل جهت خاکبرداری قائم مورد استفاده قرار گیرد . همچنین نوع دیگری از جام وجود دارد که می تواند عمل تخلیه را از پهلو انجام دهد .

  ظرفیت اسمی جام عملا برابر حجم مواد کود شده و حفاری شده است و طبق استانداردهایی بیان می شود . واحد این جام Lcy ( یارد مکعب سست ) است و برای تبدیل ظرفیت آن به محل ورد خاکریزی یا خاک برداری باید در دو ضریب : 1 – ضریب راندمان ( که بستگی به شرای طو خاک محیط دارد ) و 2 – ضریب تبدیل lcy به bcy ضرب شود . به طور کلی جامهای لودر در اندازه های مختلف از 1 یارد مکعب تا 20 یارد مکعب وجود دارد ولی حالت معمول آن بین 5-2 یارد مکعب است ، همچنین باید توجه داشت که در حین کار با مواد چسبنده معمولا استفاده از یک جام چند پارچه ، ( انعطاف پذیر ) بهتر از جام صلب ( یکپارچه ) است .

  لودر ماشینی است که می توان از آن در موارد مختلفی از قبیل بار کردن کامیونها ، ایجاد خاکریزها ، خاک برداری ها ، حمل بتن در کارگاه ، حمل مصالح حفاری زیرزمینها و پر کردن خندقها ، تمیز کردن قشر سطح زمین ، حفاری زیرزمینها و غیره استفاده کرد . در ضمن برای انتخاب لودر باید مسایل زیر را در نظر گرفت .


  ترجمه انگلیسی به فارسی سایت تحقیق

  برای پیدا کردن ما فقط کافیست «سایت تحقیق» را در گوگل سرچ کنید

  ترجمه فارسی به انگلیسی سایت تحقیق
  با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید
  صفحه اصلی| تحقیق | تحقیق های آماده | ترجمه | ترجمه آماده | کار آماری | کار آماری آماده | طرح کارآفرینی | نما و پلان

  شماره پاسخگوی سایت : 09118370377
  Email : tahghighnet@yahoo.com
  www.tahghigh.net 2007 - 2017