جمعه 2 تیر 1396
بازدید امروز : 3921 نفر
موتور جستجوی سایت نیازمندیهای دانشجویی موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...
تلگرام سایت تحقیق
تحویل در محیط ورد : word
عنوان :

سیستم مدیریت ارتباط با شرکا PRM

ابتدا هزینه سفارش را از طریق پرداخت آنلاین و یا انتقال به شماره کارت 6037991813769019 بانک ملی به نام سید علیرضا هاشمی و یا واریز به شماره حساب 0102834007003 ملی بنام سید علیرضا هاشمی و با داشتن شماره فیش واریزی اقدام به سفارش کنید.
عنوان سفارش :
سیستم مدیریت ارتباط با شرکا PRM
تعداد صفحه :
8
قیمت :
2500 تومان
جهت سفارش اینجا کلیک کنید
 • فهرست مطالب
 • سیستم مدیریت ارتباط با شرکا PRM

  مدیریت ارتباط با شرکا و ذی‌نفعـان: PRM

  بررسی نتایج ایجـاد مدیریت ارتباط با شرکا و ذی‌نفعان PRM درشرکت‌ها

  بررسی مدیریت ارتباط با شرکا و ذینفعان

  چگونه از این ابزار استفاده کنیم

  قدم اول: شناخت ذینفعان

  قدم دوم: اولویت بندی ذینفعان

  قدم سوم: شناخت ذینفعان کلیدی

 • منابع


 • سیستم مدیریت ارتباط با شرکا PRM
 • امروزه صنعت در کانون توجه مصرف‌کنندگان قرار گرفته است و کیفیت ارائه محصول‌، به عنصری ضروری در بازارهای رقابتی تبدیل شده است. خصوصا در اروپا در هیچ مقطعی از زمان توجه به امر کیفیت تا این حد حائز اهمیت نبوده است. چنانچه رضایت ذی‌نفعان‌، هدف اصلی سازندگانی باشد که خود با هم در رقابت هستند. شناسایی و ایجاد شاخص‌هایی برای اندازه‌گیری رضایت ذی‌نفعان و مشتریان و جمع‌آوری اطلاعات مربوطه به اصلی ضروری و انکارناپذیر تبدیل خواهد شد.

  تغییر و تحولات سریع در بازارهای جهانی، سازمان‌ها را با چالش‌های مختلفی روبه‌رو کرده است و حتی باقی ماندن در بازارهای داخلی مستلزم رقابت با رقبای قدرتمند است و با توجه به گسترش و پیچیدگی اهداف‌، فرآیندها و ساختار سازمانی در صحنه رقابت‌‌، سازمان‌هایی می‌توانند به بقای خود ادامه دهند که نسبت به خواسته‌ها و انتظارات مشتــریان‌، سهامداران و سایر ذ‌‌ی‌نفعـــان پاسخگو باشند. در این مقاله به تشریح خلاصه‌ای از روش‌های جلب رضایت ذی‌نفعان‌، تمرکز بر امور شرکا و برقراری ارتباط مستمر با آنان خواهیم پرداخت.

 • مدیریت ارتباط با شرکا و ذی‌نفعـان: PRM
 • مدیریت ذی‌نفعــان یک حیطه پراهمیت است که افراد موفق از آن برای کسب حمـایت دیگران از آن استفاده می‌کنند. این حیطه به آنها کمک می‌کند تا اطمینان حاصل کنند تا در مواردی که دیگران شکست می‌خورند‌، پروژه آنها موفق خواهد بود‌؛ در سازمان‌ها و شرکت‌ها به مدیریت ذی‌نفعان اهمیت استراتژیک داده شده است به‌طوری که مدیران تمایلی روزافزون به ارزیابی مجدد اثر بخش روابط سازمانشان با ذی‌نفعان دارند بویژه توسعه و بهبود مستمر فناوری اطلاعات‌، ارتباطات و تجارب مبتنی بر ارائه مدل‌های نوآورانه خدمت‌، مدیریت ارتباط با ذی‌نفعان را به‌عنوان مقوله‌ای پیشگام در مدیریت استراتژیک معرفی کرده است.

  بنا‌براین پیاده‌سازی یک مدل نوآورانه جهت ارائه خدمت و پاسخگویی به‌عنوان یک استراتژی PRMدارای اهمیت به مراتب بیشتری نسبت به پیاده‌سازی موارد دیگر است. با نگرشی بر این‌که سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ و مطرح دنیا برای پیاده‌سازی مدیریت ارتباط با شرکا و ذی‌نفعان (partner relationship management) با هدف و منظور تبیین مدل‌های نوآورانه خدمت و شناسایی نیازهای آنان‌، عموما از بازگشت سرمایه حاصل از آن غافل می‌مانند در نتیجه طرح‌ها و مدل‌ها و خــدمات آنان با شکست مواجه می‌شود.

  در حال حاضر باید برای ارائه مدل نــوآورانه حمایت از ذی‌نفعـان و رفع چالش‌های موجود تلاش نمود تا نحـــوه پشتیبانی مدیریت ارتبــاط با شرکا و ذی‌نفعان به‌خوبی تعریف شود و سپس بادرک کامل از خواسته مشتــریان و سایر ذی‌نفعان و برنامه‌ریزی متناسب جهت بکارگیری روش‌ها‌ی مرتبط و مدل‌های نــــوآورانه خدمات به‌منظور تامین خواسته‌های آنان و ارتقای سطح رضایت و نهایتا حفظ و صیانت آنان اقدام کرد.

  بدیهی است تحقق این امر مستلزم ایجــاد مکانیـزمــی به‌نام پاسخگـــــویی در چارچوب خدمـــات مورد نیـــاز ذی‌نفعــان شـــرکت‌هاست که هرگونه خدمت و انتظار مورد نیاز آنان پوشش داده شود.


  ترجمه انگلیسی به فارسی سایت تحقیق

  برای پیدا کردن ما فقط کافیست «سایت تحقیق» را در گوگل سرچ کنید

  ترجمه فارسی به انگلیسی سایت تحقیق
  با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید
  صفحه اصلی| تحقیق | تحقیق های آماده | ترجمه | ترجمه آماده | کار آماری | کار آماری آماده | طرح کارآفرینی | نما و پلان

  شماره پاسخگوی سایت : 09118370377
  Email : tahghighnet@yahoo.com
  www.tahghigh.net 2007 - 2017