سه شنبه 9 خرداد 1396
بازدید امروز : 3978 نفر
موتور جستجوی سایت نیازمندیهای دانشجویی موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...
تلگرام سایت تحقیق

موضوع : مديريت کسب و کار
تحویل در محیط : word

ابتدا هزینه سفارش را از طریق پرداخت آنلاین بانک ملت و یا پرداخت آنلاین بانک ملی و یا انتقال به شماره کارت 6037991813769019 بانک ملی به نام سید علیرضا هاشمی و یا واریز به شماره حساب 0102834007003 ملی بنام سید علیرضا هاشمی و با داشتن شماره فیش واریزی اقدام به سفارش کنید.
عنوان سفارش :
مديريت کسب و کار
تعداد صفحه :
5
قیمت :
2000 تومان
جهت سفارش اینجا کلیک کنید

موفقيت هر کسب و کار رابطه نزديکى با چگونگى صحيح کنترل کردن آن امور آن دارد: در واقع مديريت صحيح کسب و کار موجب رشد آن ميشود.
مديريت کسب و کار را نبايد صرفا يک عمل آکادميک محسوب کرد. مديريت واقعى در بر گيرنده هدايت قوى، رفتار مثبت، دانش کسب و کار و مهارتهاى مناسب فردى است. مديرت در حقيقت هدايت افراد، تاثير گذارى بر کار و تصميم گيرى تموقع و صحيح است و مهارتهاى مديريتى را به مرور زمان ميبايست کسب کرد و به بيان ديگر کسب مهارتهاى مديريتى در واقع همانند سپرده گذارى در بانک مى باشد.
هدايت و راهبرى کسب و کار هيچ زن و يا مردى در دنياى کسب و کار تنها نيست. در اين حيطه شما نيازمند کمک افراد ديگر هستيد و بايد بتوانيد از آنها کمک بگيريد تابتوانيدکسب و کارتان را هدايت کنيد.
- راهنمائى گرفتن(Mentoring)
- کارآفرينان موفق و با تجربه اغلب سئوالات مشابهى را ميپرسند:
چگونه کارآفرينان جديد ميتوانند از تجربيات ديگران استفاده کنند؟ با راهنمائى گرفتن
واژه Mentoring ميان معلمان و دانش اموزان مصطلح است و زمانى به کار مى رود که افراد حرفه اى و با تجربه اطلاعاتى را به افراد کم تجربه ارئه مى دهند.
- شبکه ارتباطى
- شبکه ارتباطى يک وسيله ساده است که هرکس در دنياى کسب و کار ميتواند با آن سرو کار داشته باشد. شبکه ارتباطى ميتواند کارآمدترين وجه بازاريابى شما محسوب شود و در نتيجه آن علاوه بر ايجاد بازار براى شما، اطلاعات مناسبى در ارتباط با کسب و کارتان در اختيار شما قرار خواهد گرفت.
- ميزگرد

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید

شماره پاسخگوی سایت : 09118370377
Email : tahghighnet@yahoo.com
www.tahghigh.net 2007 - 2017