موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...

موضوع : مدل شبیه ساز کامپیوتری
تحویل در محیط : word

عنوان سفارش :
مدل شبیه ساز کامپیوتری
تعداد صفحه :
16
قیمت :
7500 تومان

فهرست مطالب
مدل شبیه ساز کامپیوتری – شبیه سازی در کامپیوتر
یک سیستم شبیه سازی شده به چه معناست؟
مزايا و معايب‌ شبيه‌ سازي‌ ( شبيه‌ سازي‌ كامپيوتري‌)
شبيه سازي كامپيوتري ويروس ها
شبیه‌سازی کامپیوتری (computer simulation)
بررسی ویروس ایدز‌(HIV) از طریق شبیه‌سازی کامپیوتری
مدلی از آنزیم ترانس‌کریپتاز معکوس
هجوم، رونویسی و جوانه‌زدن ویروس
طراحی داروهای ضد‌ایدز
منبع:
  شبيه سازي كامپيوتري يكي از دروس رشته مهندسي نرم افزار مي‌باشد. هدف شبیه سازی تولید یک برنامه کامپیوتری است به گونه ای که بتواند اتفاقات قبلی رخ داده را نمایش دهد و آن اتفاقات را در مسیر صحیح و مناسب گزارش دهد. یکی از ابزارهای تحلیل سیستمهای پویا STOCHASTIC مدل سازی سیستمها میباشد در جایی که مدلهای ریاضی قادر به فرموله کردن و تجزیه و تحلیل سیستمها نباشند , مدل سازی و شبیه سازی کامپیوتری بهترین ابزار برای تحلیل اینگونه سیستمها خواهد بود.
در این روش متغیرها و پارامترهای مهم و تاثیرگذار در وضعیت سیستم واقعی شناسایی و درقالب یک مدل فرموله میگردد به طوری که این مدل پس از تصدیق و تعیین اعتبار می تواند رفتار سیستم واقعی را شبیه سازی کند. با داشتن مدلی از دنیای واقعی , قبل از اجرای عملی آن در سیستم فیزیکی و قبل از صرف هزینه و ریسک اعمال سیاستها در سیستم , استراتژی ها و سناریوهای مختلفی در مدل اجرا و رفتار سیستم واقعی شبیه سازی شده و نتایج حاصله مورد بررسی و بهترین سناریو یا استراتژی انتخاب می گردد.
در واقع شبیه سازی کامپیوتری در رده سیستم های پشتیبانی تصمیم گیری DSS می باشد که کاربران با تغییرات و وارد کردن پارامترهای مختلف با سیستم تعامل داشته و نتایج حاصل از اجرای سناریوهای مختلف را مورد مطالعه قرار داده و مبنای تصمیم گیری خود قرار میدهند.
یک سیستم شبیه سازی شده به چه معناست؟
از نگاه یک مهندس نرم افزار تولید یک محصول نرم افزاری است و از نگاه یک مهندس سخت افزار تولید یک قطعه سخت افزاری است.
شبیه سازی ساختن یک مدل از یک محیطی است که قبلا برای مدتی کار کرده یا در حال حاضر در حال کار کردن است. شبیه سازی درمورد چیزهایی که اصلا وجود نداشته یا الان وجود ندارد تحلیلی است. در تحقيق حاضر كاربرد شبيه سازي كامپيوتري و كاربرد صف ها در شبيه سازي كامپيوتري و مراحل شبيه سازي و ... بررسي شده كه از منابع گوناگون اينترنتي و تحليلهاي شخصي ايجاد گرديده.
شبیه سازی کامپیوتری (شبیه سازی رایانه، جزو مفیدی برای بسیاری از سیستم‌های طبیعی در فیزیک، شیمی و زیست‌شناسی و نیز برای سیستم‌های انسانی در اقتصاد و علوم اجتماعی (جامعه‌شناسی کامپیوتری) و همچنین در مهندسی برای به دست آوردن بینش نسبت به عمل این سیستم‌ها شده است. یک نمونه خوب از سودمندی استفاده از رایانه‌ها در شبیه سازی را می‌توان در حیطه شبیه سازی ترافیک شبکه جستجو کرد. در چنین شبیه سازی‌هایی رفتار مدل هر شبیه سازی را مطابق با مجموعه پارامترهای اولیه منظور شده برای محیط تغییر خواهد داد.شبیه سازی‌های کامپیوتری] اغلب به این منظور به کار گرفته می‌شوند تا انسان از شبیه سازی‌های حلقه‌ای در امان باشد.

 • مجری کارهای پژوهشی عمومی، علمی پژوهشی و مروری
 • کارهای آماری و تجزیه و تحلیل داده
 • تحلیل کمی و کیفی
 • انجام کلیه خدمات نگارش، ترجمه تخصصی ، ویرایش مقاله ها و پایان نامه ها
 • انجام رفرنس نویسی استاندارد با نرم افزار EndNote
 • آماده سازی پاورپوینت مربوط به ارائه در جلسات و همایشها
 • Tel : 09120906507 - 09118370377
  Email : tahghighnet@yahoo.com
  Telegram : @tahghighnet
  Instagram : tahghighnetinsta
  www.tahghigh.net
  2022 - 2007