تلگرام سایت تحقیق
دوشنبه 7 اسفند 1396
بازدید امروز : 1298 نفر

موضوع : حقوق بستانکاران و واگذاری بیمه نامه
تحویل در محیط : word

ابتدا هزینه سفارش را از طریق پرداخت آنلاین بانک ملت و یا پرداخت آنلاین بانک ملی و یا انتقال به شماره کارت 6037991813769019 بانک ملی به نام سید علیرضا هاشمی و یا واریز به شماره حساب 0102834007003 ملی بنام سید علیرضا هاشمی و با داشتن شماره فیش واریزی اقدام به سفارش کنید.
عنوان سفارش :
حقوق بستانکاران و واگذاری بیمه نامه
تعداد صفحه :
14
قیمت :
3500 تومان
جهت سفارش اینجا کلیک کنید

مقدمه
اهمیت بیمه در دنیای امروز، به حدی است که کمتر فعالیت اقتصادی و اجتماعی را می توان یافت که بدون وجود بیمه به عرصه تجارت وارد شوند و پابرجا نیز، مانده باشند که این امر، در میان کشورهای مترقی و پیشرفته بیشتر رؤیت می شود.
بیمه عقدی است که به موجب آن یک طرف تعهد می کند در ازاء پرداخت وجه یا وجوهی از طرف دیگر در صورت وقع یا بروز حادثه خسارت وارده بر او را جبران نموده با وجه معینی بپردازد. متعهد را بیمه گر، طرف تعهد را بیمه گذار، وجهی را که بیمه گذار به بیمه گر می پردازد حق بیمه و آنچه را که بیمه می شود موضوع بیمه نامند.
به عبارت دیگر بیمه به مانند ضمانت یا تضمینی می ماند که به هنگام ایجاد مشکل در زندگی فرد و یا به وجود آمدن حادثه و خط پیامدهای ناشی از آن را به حداقل می رساندو شرایط مناسب و متعادلی را برای فرد آسیب دیده فراهم می آورد در این شرایط کل و یا بخشی از زیان و خسارت ناشی از خطر، با حمایت ها و فراهم کردن امکانات مورد نیاز از سوی بیمه گر، از فرد بیمه گذار سلب می گردد در واقع هدف از تشکیل شرکت های بیمه ای، ایجاد تأمین موردنیاز جامعه از طریق انجام و تعمیم انواع بیمه های بازرگانی موردنیاز جامعه را می توان برشمرد. همچنین یکی دیگر از علل پیدایش بیمه، نیازمندی بشر به امنیت و تسریع فعالیت های اقتصادی برای سرمایه گذاری های داخلی و خارجی است که از طریق انواع بیمه نامه ها تأمین می گردد. صنعت بیمه در شور ما، در مقایسه با جوامع اروپائی و برخی از کشورهای آسیائی از پیشرفت چندانی برخوردار نیست که از جمله علل آن می توان به عواملی همچون:
▪ عدم سرویس دهی مناسب شرکت های بیمه
▪ پائین بودن سطح درآمدهای مردم
▪ و از همه مهمتر عدم آشنائی کافی با بیمه در بین مردم اشاره کرد.
صنعت بیمه به عنوان یکی از بخش های اساسی و مهم اقتصاد هر کشور است و این صنعت زمانی می تواند رشد و توسعه یابد که فرهنگ استفاده از آن در بین مردم به وجود آمده و رشد یافته باشد. در این مبحث سعی بر آن است که با درج مطالبی در رابطه با بیمه، موجب آشنائی و افزایش اطلاعات خوانندگان در این زمینه گردد. در مبحث قبل به تاریخچه بیمه اشاره شد و عنوان گردید که بیمه به دو گروه بیمه اجتماعی و بازرگانی تقسیم می گردد.


ترجمه انگلیسی به فارسی سایت تحقیق

برای پیدا کردن ما فقط کافیست «سایت تحقیق» را در گوگل سرچ کنید

ترجمه فارسی به انگلیسی سایت تحقیق
xسفارش ترجمه
xمشاوره پایان نامه
xسفارش تایپ سایت تحقیق
با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید

شماره پاسخگوی سایت : 09118370377
Email : tahghighnet@yahoo.com
www.tahghigh.net 2007 - 2018