شنبه 25 آذر 1396
بازدید امروز : 4963 نفر
موتور جستجوی سایت نیازمندیهای دانشجویی موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...
تلگرام سایت تحقیق

موضوع : اتیل بنزن
تحویل در محیط : word

ابتدا هزینه سفارش را از طریق پرداخت آنلاین بانک ملت و یا پرداخت آنلاین بانک ملی و یا انتقال به شماره کارت 6037991813769019 بانک ملی به نام سید علیرضا هاشمی و یا واریز به شماره حساب 0102834007003 ملی بنام سید علیرضا هاشمی و با داشتن شماره فیش واریزی اقدام به سفارش کنید.
عنوان سفارش :
اتیل بنزن
تعداد صفحه :
7
قیمت :
2000 تومان
جهت سفارش اینجا کلیک کنید

مقدمه
ماهيت ماده
مشخصات فيزیکی و شیمیایی
هشدارهاى حفاظتى
کاربردهاى ماده
.منابع

مقدمه
در سال ١٩٥٨ ميلادي شركت آمريكائي UOP فرآيند جديدي را براي الكيلاسيون بنزن با گاز اتيلن در مجاورت كاتاليزور كلريد آلومينيوم توسعه داد كه محصول حاصل از آن(اتيل بنزن) ماده اوليه توليد منومر استايرن مي باشد. اتيل بنزن مايعي بيرنگ است كه بويي شبيه به بنزين دارد و در هوا با غلظت حجميكمتر از ppm2 موجود است. اتيل بنزن در نفت خام به ميزان كمي وجود دارد و علاوه بر ساخت استايرناستفاده هاي ديگري از قبيل ساخت استوفن، دي اتيل بنزن، استات سلولوز و غيره دارد.
تقاضا براي اتيل بنزن در جهان بطور متوسط سالانه 3/4 درصد رشد دارد و پيش بيني شده است كه در سال2003 به حدود ٢٥ ميليون تن برسد. معمولاً فرآيند آلكيلاسيون بنزن براي توليد اتيل بنزن شامل سه مرحله است ۱. مرحله آليكلاسيون براي واكنش بنزن با اتيلن. ٢. مرحله ترانس آلكيلاسيون كه در آن پلي اتيل بنزن ها (به طور عمده دي اتيل بنزن و تري اتيل بنزن)در فرآيندي معكوس آلكيلاسيون و در حضور بنزن به اتيل بنزن تبديل مي شوند.


ترجمه انگلیسی به فارسی سایت تحقیق

برای پیدا کردن ما فقط کافیست «سایت تحقیق» را در گوگل سرچ کنید

ترجمه فارسی به انگلیسی سایت تحقیق
xسفارش ترجمه
xمشاوره پایان نامه
xسفارش تایپ سایت تحقیق
با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید

شماره پاسخگوی سایت : 09118370377
Email : tahghighnet@yahoo.com
www.tahghigh.net 2007 - 2017