تلگرام سایت تحقیق
اینساگرام سایت تحقیق
جمعه 31 فروردین 1397
بازدید امروز : 1824 نفر

موضوع : Boraginaceae گیاهان دارویی تیره
تحویل در محیط : word

ابتدا هزینه سفارش را از طریق پرداخت آنلاین بانک ملت و یا پرداخت آنلاین بانک ملی و یا انتقال به شماره کارت 6037991813769019 بانک ملی به نام سید علیرضا هاشمی و یا واریز به شماره حساب 0102834007003 ملی بنام سید علیرضا هاشمی و با داشتن شماره فیش واریزی اقدام به سفارش کنید.
عنوان سفارش :
گیاهان دارویی تیره
تعداد صفحه :
17
قیمت :
3000 تومان
جهت سفارش اینجا کلیک کنید

فهرست مطالب
مقدمه 3
بوشش گیاهی 4
درختان تنو مند ومقاوم 4
گیاهان شور بسند 4
گیاهانی که درارتفاعات می رویند 5
بوشش گیاهی حرا 5
مشخصات گياهشناسي: 5
خواص دارويی: 6
گل گاو زبان 7
خواص درمانی: 9
صور داروئی: 10
انار 15
منابع 17
مقدمه
استفاده از گياهان دارويي به منظور درمان بيماريها با تاريخ بشر همزمان بوده است . در ميان ملل جهان مصر يان قديم را بايد نخستين ملتي دانست كه از گياهان دارويي استفاده مي كردند. امروزه رويكرد گسترده جهانيان به استفاده از داروهاي طبيعي موجب ايجاد دگرگوني قابل توجهي در كليه كشورهاي جهان نسبت به شناسايي و تهيه مواد طبيعي وگياهي و باز گشت به طبيعت گشته به طوري كه دراكثركشورهاي جهان دانش طب گياه درماني (phytotherapy) در دستور كار پژوهشهاي مجامع علمي قرار گرفته است . در ايران نيز حكيمان بزرگ كشور در گذشته بهترين داروهاي خود را از گياهان تهيه و تأمين مي كردند و در حال حاضر نيز صرفنظر از گياهان دارويي كه مصرف سنتي دارند بيش از ٨٥ نوع داروي گياهي به اشكال مختلف و با كيفيت مناسب در فا رماكوپه دارويي وجود دارد.از سوي ديگر كشور پهناور ايران با برخورداري از آب و هواي مختلف ، داراي فلور بسيار متنوعي بوده است. شهرستان میناب دراستان هرمزگان و(در مختصات 5500تا 5700طول جغرافیایی و2700 تا 2800عرض شمالی واقع است . این شهر با مساحت 30952 کیلو متر مربع در جنوب شرقی استان هرمزگان قرار گرفته است واز شمال با شهرستان رودان واز شمال غربی با شهرستان بندر عباس واز جنوب شرقی با شهرستان جاسک واز جهت شمال شرقی به استان کرمان محدود می گردد ودریای عمان در جنوب غربی میناب قرار گرفته است
پوشش گیاهی
شهرستان میناب از نظر براکندگی بوشش گیاهی جهانی در نوار رویشهای گرم سیری نیم کره ی شمالی قرار دارد وبه علت باران کم ونا منظم تبخیر زیاد ووزش باد دراین نواحی فقط گیاهانی رشد میکنند که در برابر این وضعیت مقاوم باشند. بیشتر گیاهان منطقه . استب واز گونه ی ویزه ای بوده که در فصل گرم وخشک به حالت مرده در می آیند وبا دریافت نخستین باران جوانه زده ورشد میکنند . گیاهان بومی از نوع هالوفیتی یا نمک دوست اند وباشوری سازگار ورویش خوبی در زمین های شور دارند.


ترجمه انگلیسی به فارسی سایت تحقیق

برای پیدا کردن ما فقط کافیست «سایت تحقیق» را در گوگل سرچ کنید

ترجمه فارسی به انگلیسی سایت تحقیق
با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید
Tel : 09118370377
Email : tahghighnet@yahoo.com
Telegram : @tahghighnet
channel: https://t.me/tahghighchannel
Instagram : tahghighnetinsta
www.tahghigh.net
2018 - 2007