شنبه 3 تیر 1396
بازدید امروز : 4011 نفر
موتور جستجوی سایت نیازمندیهای دانشجویی موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...
تلگرام سایت تحقیق

موضوع : خود پنداره
تحویل در محیط : word

ابتدا هزینه سفارش را از طریق پرداخت آنلاین بانک ملت و یا پرداخت آنلاین بانک ملی و یا انتقال به شماره کارت 6037991813769019 بانک ملی به نام سید علیرضا هاشمی و یا واریز به شماره حساب 0102834007003 ملی بنام سید علیرضا هاشمی و با داشتن شماره فیش واریزی اقدام به سفارش کنید.
عنوان سفارش :
خود پنداره
تعداد صفحه :
23
قیمت :
3000 تومان
جهت سفارش اینجا کلیک کنید

عنوان : خودپنداره
«مقدمه»
خودپنداره احساسی است که هرکس دربارة خود دارد، و نقش مهمی در سلامت روان باز میکند. خودپنداره یعنی اینکه ما خودمان را چگونه می بینیم،یعنی تصویر یا برداشتی که هرکس از خودش دارد. طرز برداشت ما از خودمان تا حد زیادی به وسیله تجارب گذشته ما،( موفقیت ها و شکست¬های ما) و آنچه دیگران در بارة ما فکر می کنند،شکل می گیرد. خودپنداره(خودانگاره) فرد از توانایی خود، نمونه ای است از ادراک فرد از کاراییخود. این ادراک با این مسأله سروکار دارد که خود قضاوت کند چگونه می توانداز عهده انجام دادن اعمال لازم در موقعیت های آتی برآید. احساس کار آمد بودن بر رفتار موفقیت آمیز تأثیر می گذارد و هم بر نوع فعالیتی که انجام می دهیم و هم بر میزان تلاش که در خصوص آن خواهیم داشت.
برداشتی که هرکس از خودش دارد بر رفتار و عمل او تأثیر می گذارد. انسان ها معمولا آنگونه عمل می کنند که فکر می کنندهستند. خودپنداره براحساس ما از خودمان نیز تأثیر می گذارد. کسانی که احساس خوبی در باره خودشان دارند در مقایسه با کسانی که نگرش منفی به خود دارند.،از اعتماد به نفس و رضایت بیشتری بر خوردارند، افراد موفق تری هستند و کمتر احتمال دارد که به سراغ سیگار، مواد و سایررفتارهای پر خطر بروند.


ترجمه انگلیسی به فارسی سایت تحقیق

برای پیدا کردن ما فقط کافیست «سایت تحقیق» را در گوگل سرچ کنید

ترجمه فارسی به انگلیسی سایت تحقیق
با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید

شماره پاسخگوی سایت : 09118370377
Email : tahghighnet@yahoo.com
www.tahghigh.net 2007 - 2017