تلگرام سایت تحقیق
یکشنبه 7 اسفند 1396
بازدید امروز : 734 نفر

موضوع : ایرانیان حامی دانش
تحویل در محیط : word

ابتدا هزینه سفارش را از طریق پرداخت آنلاین بانک ملت و یا پرداخت آنلاین بانک ملی و یا انتقال به شماره کارت 6037991813769019 بانک ملی به نام سید علیرضا هاشمی و یا واریز به شماره حساب 0102834007003 ملی بنام سید علیرضا هاشمی و با داشتن شماره فیش واریزی اقدام به سفارش کنید.
عنوان سفارش :
ایرانیان حامی دانش
تعداد صفحه :
16
قیمت :
3000 تومان
جهت سفارش اینجا کلیک کنید

چکیده
امروزه با توجه به افزایش دانشگاه ها و ظرفیت های جذب دانشجو و همچنین تنوع رشته های تحصیلی و نوع دانشگاه ها ضرورت پرداختن به امر آموزش بیش از پیش اهمیت یافته است. از سوی دیگر نمودار جمعیتی کشور که از دهه 60 به سوی جوان شدن کشور رفته است و همچنان نیز برهمان منوال می باشد، موضوع آموزش در بین جوانان را پر رونق نموده است. جوانانی که با معضل بیکاری دست و پنجه نرم می کنند و برای حل این مشکل به ادامه تحصیل و اخذ مدرک دانشجویی روی می آورند. شاید نگاه مدرک گرایی به صورت ناصحیح در بین جوانان جا افتاده است، اما همین فرهنگ غلط تقاضا برای آموزش را افزایش داده است و سیل جوانان چه شاغل چه بیکار به سمت اخذ مدرک تحصیلی بالاتر روی آورده اند.
با توجه به اهمیت موضوع آموزش و تناسب آن با اشتغال، آموزشگاه ایرانیان حامی دانش(احد) تاسیس خواهد شد. این آموزشگاه با طرح ویژه حامی که به منظور حمایت داوطلبان تا پایان یک دوره تحصیلی دانشگاهی ایجاد شده است، میتواند به امر آموزش و اشتغال یاری رساند. طرح ویژه حامی، طرح های فروش کتب و جزوات کمک آموزشی در آینده، آموزش صحیح با کادری مجرب و ... مواردی است که به توجیه فنی کار آموزشگاه صحه می گذارد. در ادامه با توجیه اقتصادی درآمدها، نرخ بازگشت سرمایه، نقطه سربه سر و ... به کاربردی بودن و اعتبار طرح صحه می گذاریم.


ترجمه انگلیسی به فارسی سایت تحقیق

برای پیدا کردن ما فقط کافیست «سایت تحقیق» را در گوگل سرچ کنید

ترجمه فارسی به انگلیسی سایت تحقیق
xسفارش ترجمه
xمشاوره پایان نامه
xسفارش تایپ سایت تحقیق
با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید

شماره پاسخگوی سایت : 09118370377
Email : tahghighnet@yahoo.com
www.tahghigh.net 2007 - 2018