شنبه 6 خرداد 1396
بازدید امروز : 4362 نفر
موتور جستجوی سایت نیازمندیهای دانشجویی موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...
تلگرام سایت تحقیق

موضوع : امنیت دانشگاه
تحویل در محیط : word

ابتدا هزینه سفارش را از طریق پرداخت آنلاین بانک ملت و یا پرداخت آنلاین بانک ملی و یا انتقال به شماره کارت 6037991813769019 بانک ملی به نام سید علیرضا هاشمی و یا واریز به شماره حساب 0102834007003 ملی بنام سید علیرضا هاشمی و با داشتن شماره فیش واریزی اقدام به سفارش کنید.
عنوان سفارش :
امنیت دانشگاه
تعداد صفحه :
18
قیمت :
2000 تومان
جهت سفارش اینجا کلیک کنید

امنيت در دانشگاه: آنچه که دانشجوها بايد بدانند
به عنوان يک دانشجو يا دانش آموز در محيط دانشگاه به اينترنت و شبکه محلي دسترسي داريد. وقتي که در يک مکان عمومي از کامپيوتر يا لپ تاپ شخصيتان استفاده مي‌کنيد. اهميت توجه به امنيت دو چندان مي شود. حال چه کنيم تا در چنين مکان هايي امنيت بالاتري داشته باشيم؟
نکات امنيتي پايه:
- اگر از لپ تاپ استفاده مي‌کنيد آن را هميشه به همراه داشته باشيد. حتي اگر فکر مي‌کنيد که چند لحظه ديگر بر مي گرديد هرگز لپ تاپ را تنها جايي رها نکنيد. رها کردن لپ تاپ در مکان هاي عمومي مانند کتابخانه و کافي شاپ ها يک دعوت براي دسترسي به اطلاعات يا نصب نرم افزارهاي جاسوسي است. - از رمزهاي عبورتان محافظت کنيد. آن‌ها را جايي ننويسيد. دقت کنيدهنگام تايپ ممکن است کسي روي دست شما نگاه کند. هيچ رمز عبوري را درون کيفلپ تاپ قرار ندهيد.
- براي تمام اکانت هاي آنلاين و به‌خصوص اکانت هاي دانشگاهي خود از پسوردهاي متفاوت استفاده کنيد.
- از اطلاعات به طور مرتب پشتيبان گيري کنيد. پشتيبان ها را همراهخودتان به دانشگاه نبريد. هميشه به اين فکر کنيد که ممکن است اطلاعات مهمرا در مسير يا در دانشگاه بر اثر يک حادثه از دست بدهيد.
- اگر در دانشگاه با دوستانتان يک شبکه بي سيم شخصي راه اندازي کرده‌ايد از رمز عبور مستحکم براي آن استفاده کنيد.
- وقتي از اينترنت دانشگاه استفاده ميکنيد حواستان جمع باشد که به چه سايت يا سرويسي سر ميزنيد. اين يک شبکه عمومي است و شما نمي‌دانيد که چه کسان ديگري هم در اين شبکه هستند.
- وقتي از کاميپوتر هاي عمومي ( نه لپ تاپ خودتان ) دانشگاه براي دسترسي به اينترنت استفاده مي‌کنيد هرگز وارد اکانت هاي حساس خود مانندحساب‌هاي بانکي، ايميل و هر جاي ديگري که اطلاعات مهمي درون آن داريدنشويد. شما نمي‌دانيد که روي کامپيوتري که در حال استفاده هستيد نرم‌افزارجاسوسي نصب شده يا نه؟ اين کار ممکن است توسط يکي از همکلاسي هاي خودتان انجام شده باشد. و البته اين قانون شامل تمام کامپيوتر هاي عمومي مانندکافي نت ها، هتل ها و … هم مي شود.
- لپ تاپ و نرم افزارهايش را آپديت نگه داريد. و از يک مرورگر امن مانند فايرفاکس يا اپرا استفاده کنيد.
- وقتي به لپ تاپ تان نياز نداريد خاموش اش کنيد. در اين صورت هم احتمال نفوذ به آن کمتر خواهد بود و هم باتري آن ديرتر تمام مي شود.

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید

شماره پاسخگوی سایت : 09118370377
Email : tahghighnet@yahoo.com
www.tahghigh.net 2007 - 2017