شنبه 30 تیر 1397
بازدید امروز : 3024 نفر
موتور جستجوی سایت نیازمندیهای دانشجویی موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...
تلگرام سایت تحقیق

موضوع : تهیه و تنظیم بودجه
تحویل در محیط : word

عنوان سفارش :
تهیه و تنظیم بودجه
تعداد صفحه :
13
قیمت :
1500 تومان

ویژگیهای بودجه سال آینده همچون نفت ۳۴ دلاری ، انقباضی بودن و محوریت اشتغال و توسعه در مصاحبه مطبوعاتی معاون اقتصادی معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری تشریح شد.
علی عسگری معاون اقتصادی معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری امروز در یك نشست خبری به تشریح تفاوتهای بودجه سال ۸۷ با بودجه سالهای گذشته پرداخت.
● تنظیم بودجه در دو بخش "اسناد لایحه بودجه" و "اسناد پشتیبان"
عسگری با بیان اینكه لایحه بودجه سال ۸۷ هم از لحاظ قالب و هم از لحاظ محتوا دستخوش تغییراتی شده است، اظهار داشت: از لحاظ قالب و چارچوب كلی، بودجه سال آینده در دو بخش "اسناد لایحه بودجه" و "اسناد پشتیبان" تنظیم خواهد شد.
وی افزود: اسناد لایحه بودجه مشتمل بر جداولی حاوی اطلاعات كامل منابع و مصارف و نحوه توزیع بودجه بین دستگاه‌های اجرایی و همچنین میزان بودجه جاری، عمرانی و استانی است.
عسگری با تاكید بر اینكه بودجه شركتهای دولتی در جداولی جداگانه مشخص خواهد شد، خاطر نشان كرد: اسناد بودجه كه حاوی ماهیت بودجه ۸۷ است بعد از تدوین به مجلس شورای اسلامی تقدیم خواهد شد. وی ادامه داد: معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی در تعیین بودجه دستگاهها در بخش مصارف و نیز تعیین گرایشها به صورت دقیق اولویتهای كلان بخشهای مختلف را در نظر می‌گیرد.
معاون اقتصادی معاونت برنامه‌ریزی ونظارت راهبردی ریاست جمهوری اسناد پشتیبان را بخش دوم اسناد بودجه ۸۷ عنوان كرد و گفت: این اسناد به بیان دیگر همان پیوستهای بودجه سنوات گذشته هستند كه به صورت كامل و در اختیار مجلس قرار خواهد گرفت.
● كاهش دستگاههای اجرایی از ۵۰۰ به ۴۰ دستگاه
وی كاهش دستگاه‌های اجرایی از ۵۰۰ دستگاه در سالهای گذشته به ۴۰ دستگاه را برای تنظیم بودجه ۸۷ اتخاذ شده است، بودجه ۴۰ دستگاه اجرایی پس از تخصیص به آنها بین زیر مجموعه‌های این دستگاه تقسیم خواهد شد.
عسگری تصریح كرد: اختیار تعیین اولویتها و نحوه توزیع منابع با وزیر مربوطه و دستگاه اصلی است و از طرف دیگر مسئول پاسخگویی در مورد عملكرد دستگاه اجرایی و زیر مجموعه‌های آن نیز مشخص وزیر و مسئول دستگاه اجرایی است. ..................


ترجمه انگلیسی به فارسی سایت تحقیق

برای پیدا کردن ما فقط کافیست «سایت تحقیق» را در گوگل سرچ کنید

ترجمه فارسی به انگلیسی سایت تحقیق
با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید
Tel : 09118370377
Email : tahghighnet@yahoo.com
Telegram : @tahghighnet
channel: https://t.me/tahghighchannel
Instagram : tahghighnetinsta
www.tahghigh.net
2018 - 2007