تلگرام سایت تحقیق
اینساگرام سایت تحقیق
جمعه 31 فروردین 1397
بازدید امروز : 4039 نفر

موضوع : رفتار پدر و مادر نسبت به کودک و نابهنجاریها
تحویل در محیط : word

ابتدا هزینه سفارش را از طریق پرداخت آنلاین بانک ملت و یا پرداخت آنلاین بانک ملی و یا انتقال به شماره کارت 6037991813769019 بانک ملی به نام سید علیرضا هاشمی و یا واریز به شماره حساب 0102834007003 ملی بنام سید علیرضا هاشمی و با داشتن شماره فیش واریزی اقدام به سفارش کنید.
عنوان سفارش :
رفتار پدر و مادر نسبت به کودک و نابهنجاریها.docx
تعداد صفحه :
15
قیمت :
3000 تومان
جهت سفارش اینجا کلیک کنید

عنوان
چکیده
مقدمه
الف:پرورش نیافتن شخصیت کودک
ب:درک نکردن کودک
ج-بی‏توجهی بکودک و فقدان عاطفه
د:تبعیض
اهداف و پیشنهادات
نتیجه گیری
منابع
مقدمه
یکی از موضوعات بسیار مهمی که غالبا پدر و مادرها و مخصوصا والدین سنت‏گرا کمتر به آن توجه دارند رفتاری است که باید در قبال کودکان داشته باشند.اعمال و کردار والدین و بزرگان خانواده یکی از عوامل‏ اساسی است که باعث رشد و توسعه‏ خصائص جسمانی و روانی کودکان میشود و یا بالعکس آنها را متوقف میسازد و در نتیجه از نقطه نظر قوای جسمانی و دماغی،فردی‏ کاملا بیمار تحویل اجتماع میگردد.
الف:پرورش نیافتن شخصیت کودک
شازال Chazal مینویسد که کودک‏ موجودی است که دارای امکانات هوشی، تأثیرپذیری و ارادی است.شخصیتش نباید خفه شود و یا مورد تجاوز قرار گیرد،این یک‏ حقیقت بزرگ است که شخصیت کودک تحت‏ تعالیم صحیح شکفته میشود،رشد میکند و روز بروز خود را بیشتر با محیط اجتماعی‏ تطابق میدهد.
با توجه به آنچه که شازال ذکر میکند چنانچه پدر و مادرها باین امر توجه ننمایند و اهمیت آن را درک نکنند و در نتیجه‏ شخصیت فرزند خود را آنچنان که لازم است‏ پرورش ندهند،محققا فرد سالمی تحویل‏ اجتماع نخواهند داد.
این واقعیت غیر قابل انکار است که‏ از اصول تربیتی،تقویت رشد شخصیت در کودک است که بسیاری از مشکلات را نابود میسازد.کودکی که به شخصیت خود شناسائی حاصل کند بدون شک نیروهایش را در جهت مسئولیتهای مختلف تجهیز میکند و میکوشد تا شخصا قادر شود با مشکلاتی‏ که پیش میآید با قدرت هرچه تمامتر و با اتکای به نیروی خود،بمبارزه بپردازد و هیچگونه واهمه و اضطراب و دلهره‏ای در مبارزه‏ای که میکند از خود نشان ندهد و در برابر ناملایمات ضعیف و زبون نباشد.


ترجمه انگلیسی به فارسی سایت تحقیق

برای پیدا کردن ما فقط کافیست «سایت تحقیق» را در گوگل سرچ کنید

ترجمه فارسی به انگلیسی سایت تحقیق
با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید
Tel : 09118370377
Email : tahghighnet@yahoo.com
Telegram : @tahghighnet
channel: https://t.me/tahghighchannel
Instagram : tahghighnetinsta
www.tahghigh.net
2018 - 2007