شنبه 3 تیر 1396
بازدید امروز : 2909 نفر
موتور جستجوی سایت نیازمندیهای دانشجویی موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...
تلگرام سایت تحقیق

موضوع : رضایت از جنبه های شغلی آیا الگوها در طول زمان تغییر می یابد؟
تحویل در محیط : word

ابتدا هزینه سفارش را از طریق پرداخت آنلاین بانک ملت و یا پرداخت آنلاین بانک ملی و یا انتقال به شماره کارت 6037991813769019 بانک ملی به نام سید علیرضا هاشمی و یا واریز به شماره حساب 0102834007003 ملی بنام سید علیرضا هاشمی و با داشتن شماره فیش واریزی اقدام به سفارش کنید.
عنوان سفارش :
رضایت از جنبه های شغلی آیا الگوها در طول زمان تغییر می یابد؟.doc
تعداد صفحه :
20
قیمت :
3000 تومان
جهت سفارش اینجا کلیک کنید

اطلاعات درموردموضوع:
تاریخچه موضوع: در 1 نوامبر سال 2009 دریافت گردید . در دسامبر 2010 پذیرفته شد و به صورت on line دردسترس می باشد.
کلمات کلیدی: رضایت شغلی ، آنایز عامل تائیدی چند گروهی ، مطالعات تجربی در طول زمان فعالیتهای منابع انسانی .
چکیده : این بحث ارزیابی در مورد رضایت مندی شغلی رادر سازمان خدمات دولتی و عمومی درطول یک دوره 6 ساله مورد مشاهده قرار داد. جنبه های ارائه شده که رضایت مندی شغلی را تحت تاثیر قرار می دادند نیز مورد مشاهده قرار گرفتند . فعالیتهای مدیریتی ،پاداشها ،موقعیت شغلی وخود فعالیت و شغل همه تحت بررسی واقع گردیدند . اطلاعات از کارمندان سازمان خدکات دولتی مشابه در سه موقعیت جداگانه جمع آوری گردید :
297= 2001 و 222 = 2003 و 243= 2007. مدل پیش بینی شده با استفاده از آنالیز فاکتور تائیدی چند گروهی آزمایش گردید یک مجموعه از ANOVA برای تفاوت های موجود در آزمایش با در نظر گرفتن جنبه های رضایت شغلی در سه موج انجام گرفت . نتایج ، تغییر ناپذیری مشابهی از رضایت مندی را در مورد جنبه های شغلی را آشکار نمود و ارزیابی فردی اکثر جنبه ها درطول زمان تغییریافت : عمده ترین مفهوم تجربی این مطالعه، در سهم آن در کمیل نمودن اختلاف ادبی در مورد رضایت مندی شغلی در جشم انداز زمانی است . نتایج بیان می داردکه مدیران بهتر است که فعالیت های منبع انسانی ویژه را به منظور افزایشجمبه های متفاوت رضایت شغلی در طول زمان افزایش و بهبود بخشند .
مقدمه :
رضایت شغلی یکی از ساختارهایی است که بیشترین تحقیق رادر علم تجارت و رفتار سازمانی به دلایل گوناگون داشته است . نخست آنکه رضایت شغلی برای محققانی که علاقه مند به ارزیابی ذهنی موقعیت های شغلی به عنوان مثال( ویژگی های شغلی، هاک من و اولدهام در سال 1980 ) می باشند مناسب می باشد. ثانیا، رضایت شغلی ، مربوط به مدیران و محققانی است که علاقه مند به نتایج سازمانی هستندبه عنوان مثال،تعهدات و الزامات سازمانی ، رفتار نقش فوق العاده ، کارشکنی ، گردش معاملات و یا اهدافی که در صدد ترک شغل ، ثالثا ، فرض بر آن است که رضایت شغلی مفهوم وسیعی را داراست زیرا ساختار دائمی را داراست که تمام حرفه ها ، مشاغل ، فعالیت ها و بافت ها را پوشش میدهد. علیرغم برخی مناقشه هاو مباحث در مورد این موضوع ، چندین تحقیق نشان داده است که رضایت مندی شغلی ، عاملی کلیدی است که تولیدو بهره وریرا تحت تاثیر قرار می دهد. رضایت مندی شغلی دیدگاهی است که به تمام دیدگاهها درمورد زندگی و یا رضیت از زندگی ، وابسته است . رضایت مندی شغلی دیدگاهی است که افراد در باره شغل خود دارند . رضایت مندی شغلی از درک افراد از شغل آنهاو اینکه به چه میزان تناسب و هماهنگی میان افراد و سازمان وجود دارد نشات میگیرد. هزاران مطالعه ، دیدگاههای افراد را به تجربیات شغلی آنها همانند جنبه های ویژه مشاغل مانند دستمزد ، خود گردانی و استقلال و نظرات است فردی با سطح بالای رضایت شغلی به طور دیدگاه های مثبتی نسبت به شغل خود دارد در حالیکه فرد ناراضی ساختاری کسل کننده را با صرف نظر از همه ی ویژگی های شغلی و محیط کار ترسیم می کندکه ممکن است یک کارگر آن را به صورت رضایت مند و تامین کننده و دیگری کسل کننده و ناراضی مشاهده کند . همه ی این مباحث ، مبتنی بر فرضیات و کلیات است که بیان می دارد رضایت شغلی جهانی، در ارتباط و وابسته به مجموعه ی وابسته و میان وظایف ، نقش ها، مسئولیت ها ، تعامل ، پاداش و انگیزه است.


ترجمه انگلیسی به فارسی سایت تحقیق

برای پیدا کردن ما فقط کافیست «سایت تحقیق» را در گوگل سرچ کنید

ترجمه فارسی به انگلیسی سایت تحقیق
با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید

شماره پاسخگوی سایت : 09118370377
Email : tahghighnet@yahoo.com
www.tahghigh.net 2007 - 2017