جمعه 5 خرداد 1396
بازدید امروز : 6481 نفر
موتور جستجوی سایت نیازمندیهای دانشجویی موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...
تلگرام سایت تحقیق

موضوع : بازار یابی در صنایع دستی
تحویل در محیط : word

ابتدا هزینه سفارش را از طریق پرداخت آنلاین بانک ملت و یا پرداخت آنلاین بانک ملی و یا انتقال به شماره کارت 6037991813769019 بانک ملی به نام سید علیرضا هاشمی و یا واریز به شماره حساب 0102834007003 ملی بنام سید علیرضا هاشمی و با داشتن شماره فیش واریزی اقدام به سفارش کنید.
عنوان سفارش :
بازار یابی در صنایع دستی.docx
تعداد صفحه :
21
قیمت :
2000 تومان
جهت سفارش اینجا کلیک کنید

چکیده
مقدمه
بازاریابی مدرن باعث رونق صنایع دستی می شود
بازاريابي آنلاين در صنایع دستی
سرويس‌هاي حمايت‌كننده تجارت:
چالش های بازاریابی صنایع دستی ایران
ابعاد مختلف بازار صنایع دستی ایران
نتیجه گیری:
منابع :
  مقدمه
صنایع دستی نوعی کار است که در آن لوازم تزئینی و کاربردی تنها با استفاده از دست یا ابزار ساده ساخته می‌شود. معمولاً این کلمه به روشهای سنتی ساختن کالاها اطلاق می‌گردد. استادکاری مخصوص هر یک از این موارد مهم‌ترین ملاک است. چنین چیزهایی اغلب از لحاظ فرهنگی و یا مذهبی فوق العاده هستند. لوازمی که بصورت تولید انبوه و یا با ماشین آلات مختلف ساخته می‌شوند جزء صنایع دستی نیستند.آنچه مقوله صنایع دستی را از هنر کاردستی متمایز می‌سازد، هدف از ساخته آنهاست. صنایع دستی لوازمی هستند که قرار است مورد استفاده قرار گرفته و کهنه، پوسیده و غیره شوند. مورد استفاده آنها بیش از یک تزئین ساده‌است. صنایع دستی اغلب کارهای فرهنگی و رسومی تری تلقی می‌شوند زیرا به عنوان بخشی از ملزومات زندگی روزمره مطرح هستند. درحالی که هنر و کاردستی بیشتر یک فعالیت سرگرمی گونه و یک ارائه بی نقص از یک تکنیک خلاقیت است. از جنبه‌های عملی انواع مختلف صنایع دستی به دلیل شباهت مورد استفاده همپوشانی زیادی دارند.
بازاریابی مدرن باعث رونق صنایع دستی می شود
هم اکنون برنامه های کلانی در بخش گردشگری صورت گرفته است و قرار بر این است به ورود ۲۰ میلیون گردشگر خارجی دست پیدا کنیم. باید توجه داشته باشیم ارائه تولیدات صنایع دستی برای فروش به گردشگران خصوصا توریست های خارجی بسیار حائز اهمیت است. هم اکنون ما ۱۳ رشته صنایع دستی داریم که عبارتند از دستبافت های سنتی، آثارهای فلزی، سفال، آبگینه، چوب، سنگ، مینا، سازسازی، رودوزی های سنتی، چاپ های سنتی، جلدسازی و صحافی، آثار کاغذی و رنگرزی سنتی است که هر کدام از این آثار ساخته شده هنرمندان نشان از ذوق و سلیقه ای است که با فرهنگ آداب و سنت های ایرانی درهم آمیخته شده است و نشان از سیر تاریخی و تمدن کشوری دارد که در طی گذر زمان دستخوش تغییرات و تحولات زیادی بوده است.

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید

شماره پاسخگوی سایت : 09118370377
Email : tahghighnet@yahoo.com
www.tahghigh.net 2007 - 2017