جمعه 5 خرداد 1396
بازدید امروز : 4103 نفر
موتور جستجوی سایت نیازمندیهای دانشجویی موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...
تلگرام سایت تحقیق

موضوع : اموزشهای رسمی وغیر رسمی وتفاوتهای آن
تحویل در محیط : word

ابتدا هزینه سفارش را از طریق پرداخت آنلاین بانک ملت و یا پرداخت آنلاین بانک ملی و یا انتقال به شماره کارت 6037991813769019 بانک ملی به نام سید علیرضا هاشمی و یا واریز به شماره حساب 0102834007003 ملی بنام سید علیرضا هاشمی و با داشتن شماره فیش واریزی اقدام به سفارش کنید.
عنوان سفارش :
اموزشهای رسمی وغیر رسمی وتفاوتهای آن.docx
تعداد صفحه :
12
قیمت :
2000 تومان
جهت سفارش اینجا کلیک کنید

مقدمه
تعريف آموزش دهنده (معلم)
تعريف آموزش گيرنده (متعلم)
تعريف آموزش
انواع آموزش ها
تعريف آموزش رسمي
تعريف آموزش غير رسمي
بررسي اثرات آموزش غير رسمي
ويژگي هاي آموزش هاي رسمي

مخاطبان آموزش هاي رسمي چه كساني هستند
برخي اثرات اين نوع آموزش
چالش ها و رهيافت ها
محتواي آموزشي» افراد در «مقاطع متفاوت سني» چه بايد باشد؟
منابع
مقدمه
امروزه مقوله ي آموزش و اهميت و اثرات آن در سازمان ها بر كسي پوشيده نيست. انواع و اقسام مختلف شيوه هاي آموزشي و نحوه و ميزان اثرات آن بر آموزش گيرندگان مباحث اساسي هستند كه در مجامع مختلف علمي آموزشي بدان پرداخته مي شود. در فرآيند آموزش بايد همواره مواظب بود تا با عملکرد منفی خود ، اثرات نامطلوبی را به طورناخواسته به سایرین منتقل نکنیم.
تعريف آموزش دهنده (معلم)
دربررسی موضوع آموزش ، همیشه با یک معلم ویک یا تعدادی متعلم مواجه هستیم. معلم کسی است که با بهره گيري از ابزار و دانش و تجربه ي خود آموزش می دهد.
تعريف آموزش گيرنده (متعلم)
متعلم نیز کسی است که آموزش می بیند. در واقع مديران، كارشناسان و يا كاركناني كه در دوره هاي آموزشي شركت مي كنند متعلم نام مي گيرند.
تعريف آموزش
فرایندی که طی آن ، آموزش دهنده اندوخته ها ودانش و تجربه ي خودرا به متعلم يا آموزش گيرنده انتقال می دهد ، آموزش نامیده می شود.
انواع آموزش ها
نظام‌هاي آموزشي در تمام جهان به دو بخش آموزش و پرورش رسمي و آموزش و پرورش غيررسمي تقسيم مي‌شود. نظام‌ آموزش و پرورش رسمي سيستم آموزش و پرورش آن كشورهاست. بچه‌ها از يك سني موظف به حضور در مدرسه هستند و در يك سني هم از مدرسه خارج مي‌شوند. در اين مدت – بر اساس نظام آموزش و پرورش رسمي‌شان – از يك سلسله دروس تعريف‌شده برخوردار مي‌شوند؛ اين‌ها بايد در كلاس درس حاضر شوند، از عهده امتحاناتش بر بيايند و همين‌طور مرحله به مرحله پيش مي‌روند. يك نظام آموزش و پرورش غيررسمي داريم كه شامل محيط‌هاي ذيل است: خانواده؛ جامعه؛ خارج از مدرسه؛ و اوقات فراغت داخل مدرسه. بسياري از روانشناسان و جامعه‌شناسان معتقد هستند كه نظام آموزش و پرورش غيررسمي در شكل‌گيري شخصيت افراد، بسيار كارسازتر است. قطعاً هدف شما در مؤسسه فرهنگي تسنيم نور سازمان تبليغات اسلامي، آموزش غيررسمي است زيرا آموزش رسمي، آموزش مدرك‌دار است كه در نظام رسمي آموزش و پرورش تعريف مي‌شود. شما مي‌خواهيد در بخش آموزش‌هاي غيررسمي – كه به‌ نظر من تأثيرگذاري بيش‌تري نيز دارد – كار كنيد

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید

شماره پاسخگوی سایت : 09118370377
Email : tahghighnet@yahoo.com
www.tahghigh.net 2007 - 2017