پنج شنبه 1 تیر 1396
بازدید امروز : 5136 نفر
موتور جستجوی سایت نیازمندیهای دانشجویی موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...
تلگرام سایت تحقیق

موضوع : پروژه رشته مدیریت صنعتی شرکت نایلون
تحویل در محیط : word

ابتدا هزینه سفارش را از طریق پرداخت آنلاین بانک ملت و یا پرداخت آنلاین بانک ملی و یا انتقال به شماره کارت 6037991813769019 بانک ملی به نام سید علیرضا هاشمی و یا واریز به شماره حساب 0102834007003 ملی بنام سید علیرضا هاشمی و با داشتن شماره فیش واریزی اقدام به سفارش کنید.
عنوان سفارش :
پروژه رشته مدیریت صنعتی شرکت نایلون
تعداد صفحه :
58
قیمت :
9000 تومان
جهت سفارش اینجا کلیک کنید

عنوان

فصل اول
مقدمه
اهمیت موضوع
فصل دوم ادبیات موضوع
نایلون
پلاستيك
معرفی کارخانه
فصل سوم
سابقه شرکت
جهان
شرکت نایلون کار فومن
تصاویر
فصل چهارم عوامل زیان آور در محیط کار
فصل پنجم ایمنی در محیط کار
پیشنهادات
نتیجه گیری
مقدمه
در دنیای کنونی امروزی وسایلی که با استفاده از نایلون ساخته می شوند را می توان در گوشه گوشه زندگی مان مشاهده نمود از خانه و محیط کار گرفته تا بیمارستانها و وسایل کار روزمره و مراکز صنعتی و ... خلاصه در همه جای زندگی ما جای دارد. به همین نسبت می توان دریافت که نیاز این نوع محصولات در جامعه بالا می باشد و همینطور واحد های صنعتی مختلفی برای تولید محصولات نایلونی ساخته شده است که بنا به نوع واحد های صنعتی هو کدام تولیدات متنوعی دارند. همانطور که گفته شد در زندگی کنونی پلاستیک و وسایل نایلونی در همه جا قابل مشاهده و استفاده می باشند و این واحد های صنعتی تولیدی هستند که می توانند با توجه به نیاز بازار خود و با بکار گیری تجهیزات مناسب و تولیدات متنوع و پرکیفیت بازار خوبی داشته باشند چرا که محصول پر کیفیت و قیمت مناسب همیشه مشتری خود را دارد. در این مقاله سعی کرده ایم تا گزارشی از کارخانه نایلون کار فومن تهیه کنیم تا بتوانیم با این شرکت آشنا شده و کارخانه را از جنبه های مختلف مورد ارزیابی قرار دهیم.
اهمیت موضوع
گستردگی محصولات پلاستیکی و نایلونی و وسعت کاربرد آنها در دنیای کنونی خود گواهی بر اهمیت موضوع برای مطالعه و تحقیق در این زمینه در خصوص آشنایی با کارخانه مذکور دارد. آشنا شدن هر چه بیشتر با نوع روند کار محصولات نایلونی کمک بزرگی در ارتباط برقرار کردن و آشنا شدن هر چه بیشتر با این رشته و واحد صنعتی را در بر خواهد داشت. آشنا شدن با این مراکز می تواند موجب ترقی دانش مربوط به این کارگاه شود . در این تحقیق ما با جنبه ها ی مختلف این کارخانه آشنا می شویم و این امر موجب خواهد شد تا بتوانیم از نزدیک با یک واحد تولید محصولات نایلون و روش کار و عوامل زیان آور مختلف و ایمنی کارکنان شرکت آشنا شویم و سپس در انتها بتوان راهکاری ارائه دهیم و پیشنهادات خود را عنوان نماییم.


ترجمه انگلیسی به فارسی سایت تحقیق

برای پیدا کردن ما فقط کافیست «سایت تحقیق» را در گوگل سرچ کنید

ترجمه فارسی به انگلیسی سایت تحقیق
با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید

شماره پاسخگوی سایت : 09118370377
Email : tahghighnet@yahoo.com
www.tahghigh.net 2007 - 2017