تلگرام سایت تحقیق
یکشنبه 2 بهمن 1396
بازدید امروز : 3532 نفر

موضوع : نگاهي به علل شيوع پديده كلاهبرداري در جامعه
تحویل در محیط : word

ابتدا هزینه سفارش را از طریق پرداخت آنلاین بانک ملت و یا پرداخت آنلاین بانک ملی و یا انتقال به شماره کارت 6037991813769019 بانک ملی به نام سید علیرضا هاشمی و یا واریز به شماره حساب 0102834007003 ملی بنام سید علیرضا هاشمی و با داشتن شماره فیش واریزی اقدام به سفارش کنید.
عنوان سفارش :
نگاهي به علل شيوع پديده كلاهبرداري در جامعه
تعداد صفحه :
11
قیمت :
2500 تومان
جهت سفارش اینجا کلیک کنید

کلاه‌برداری کاری بر پایه فریب است که کس یا کسانی برای کسب نفع خود یا موسسه‌ای انجام می‌دهند. کلاه‌برداری در بسیاری از کشورها جرم است، اگر چه مصداق‌های آن در نظام‌های گوناگون قضایی فرق می‌کند.
كار زياد سختي نيست، فقط يك نقشه حساب شده مي‌خواهد و تمركزي كه هرگز نبايد از دست داد. بايد سرت در لاك خودت باشد و تا مي‌تواني كتاب بخواني، آن هم كتاب‌هاي ستبر قانون. در پيچ و خم ماده ها و تبصره‌ها بايد به فكر راه‌گريز بود؛ اين قاعده كار است. نبايد ترسيد، همدست هم دردسر مي‌شود. اگر درست فكر كني حتما به نتيجه مي‌رسي، فقط كافي است دل شير داشته باشي و ذهني به دقت ساعت.
ماده‌ها و تبصره‌ها را بايد از بر كني اصلا شايد لازم باشد خودت يك پا حقوقدان شوي، زحمتش زياد است اما اگر نتيجه‌ بگيري، بارت را بسته‌اي ولي چند كار مهم ديگر هم هست، ‌بايد اول كار چاق‌كن‌ها را شناخت، اينجا رابطه حرف اول و‌ آخر را مي‌زند ولي بدون پول به بن‌بست مي‌‌خوري.
صداي خش ‌خش تراول‌هاي تا نخورده هر خلاف‌كاري را براي همكاري نرم مي‌كند؛ اين را خوب مي‌فهمي.
سروسامان دادن به تشكيلاتي كه چند وقتي است راه‌انداخته‌اي هم در نوبت انتظار است. جذب مردم شعار اصلي است كه به هيچ قيمتي نبايد از آن انحراف داشت... چند ماه تلاش انگار كم‌كم به نتيجه رسيده چون ديگر خيلي‌ها هستند كه به شركت و خوشنامي‌ات باور دارند.
قراردادها همه آماده است و ساختمان‌هاي نيمه‌كاره‌اي كه چند ماه ديگر بايد تحويل داده شود هم... بازي با واژه‌ها را نبايد از خاطر برد. هيچ‌كس نبايد به نيتت پي ببرد و اما نام و فاميلت، مبادا كسي از اصل ماجرا خبردار شود.
تو حالا آدم ديگري هستي، خودت مرده‌اي و نام و نشاني‌ات. پول‌ها را كه مردم به حسابت مي‌ريزند كمي آرامت مي‌كند، ولي نقشه خرج دارد.


ترجمه انگلیسی به فارسی سایت تحقیق

برای پیدا کردن ما فقط کافیست «سایت تحقیق» را در گوگل سرچ کنید

ترجمه فارسی به انگلیسی سایت تحقیق
xسفارش ترجمه
xمشاوره پایان نامه
xسفارش تایپ سایت تحقیق
با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید

شماره پاسخگوی سایت : 09118370377
Email : tahghighnet@yahoo.com
www.tahghigh.net 2007 - 2018