موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...

موضوع : نگاهي به علل شيوع پديده كلاهبرداري در جامعه
تحویل در محیط : word

عنوان سفارش :
نگاهي به علل شيوع پديده كلاهبرداري در جامعه
تعداد صفحه :
11
قیمت :
7500 تومان

کلاه‌برداری کاری بر پایه فریب است که کس یا کسانی برای کسب نفع خود یا موسسه‌ای انجام می‌دهند. کلاه‌برداری در بسیاری از کشورها جرم است، اگر چه مصداق‌های آن در نظام‌های گوناگون قضایی فرق می‌کند.
كار زياد سختي نيست، فقط يك نقشه حساب شده مي‌خواهد و تمركزي كه هرگز نبايد از دست داد. بايد سرت در لاك خودت باشد و تا مي‌تواني كتاب بخواني، آن هم كتاب‌هاي ستبر قانون. در پيچ و خم ماده ها و تبصره‌ها بايد به فكر راه‌گريز بود؛ اين قاعده كار است. نبايد ترسيد، همدست هم دردسر مي‌شود. اگر درست فكر كني حتما به نتيجه مي‌رسي، فقط كافي است دل شير داشته باشي و ذهني به دقت ساعت.
ماده‌ها و تبصره‌ها را بايد از بر كني اصلا شايد لازم باشد خودت يك پا حقوقدان شوي، زحمتش زياد است اما اگر نتيجه‌ بگيري، بارت را بسته‌اي ولي چند كار مهم ديگر هم هست، ‌بايد اول كار چاق‌كن‌ها را شناخت، اينجا رابطه حرف اول و‌ آخر را مي‌زند ولي بدون پول به بن‌بست مي‌‌خوري.
صداي خش ‌خش تراول‌هاي تا نخورده هر خلاف‌كاري را براي همكاري نرم مي‌كند؛ اين را خوب مي‌فهمي.
سروسامان دادن به تشكيلاتي كه چند وقتي است راه‌انداخته‌اي هم در نوبت انتظار است. جذب مردم شعار اصلي است كه به هيچ قيمتي نبايد از آن انحراف داشت... چند ماه تلاش انگار كم‌كم به نتيجه رسيده چون ديگر خيلي‌ها هستند كه به شركت و خوشنامي‌ات باور دارند.
قراردادها همه آماده است و ساختمان‌هاي نيمه‌كاره‌اي كه چند ماه ديگر بايد تحويل داده شود هم... بازي با واژه‌ها را نبايد از خاطر برد. هيچ‌كس نبايد به نيتت پي ببرد و اما نام و فاميلت، مبادا كسي از اصل ماجرا خبردار شود.
تو حالا آدم ديگري هستي، خودت مرده‌اي و نام و نشاني‌ات. پول‌ها را كه مردم به حسابت مي‌ريزند كمي آرامت مي‌كند، ولي نقشه خرج دارد.

 • مجری کارهای پژوهشی عمومی، علمی پژوهشی و مروری
 • کارهای آماری و تجزیه و تحلیل داده
 • تحلیل کمی و کیفی
 • انجام کلیه خدمات نگارش، ترجمه تخصصی ، ویرایش مقاله ها و پایان نامه ها
 • انجام رفرنس نویسی استاندارد با نرم افزار EndNote
 • آماده سازی پاورپوینت مربوط به ارائه در جلسات و همایشها
 • Tel : 09120906507 - 09118370377
  Email : tahghighnet@yahoo.com
  Telegram : @tahghighnet
  Instagram : tahghighnetinsta
  www.tahghigh.net
  2021 - 2007