شنبه 3 تیر 1396
بازدید امروز : 3946 نفر
موتور جستجوی سایت نیازمندیهای دانشجویی موتور جستجوی پیشرفته مقالات و تحقیقات و ...
تلگرام سایت تحقیق

موضوع : نرم افزارهای کمک آموزشی
تحویل در محیط : word

ابتدا هزینه سفارش را از طریق پرداخت آنلاین بانک ملت و یا پرداخت آنلاین بانک ملی و یا انتقال به شماره کارت 6037991813769019 بانک ملی به نام سید علیرضا هاشمی و یا واریز به شماره حساب 0102834007003 ملی بنام سید علیرضا هاشمی و با داشتن شماره فیش واریزی اقدام به سفارش کنید.
عنوان سفارش :
نرم افزارهای کمک آموزشی
تعداد صفحه :
11
قیمت :
3000 تومان
جهت سفارش اینجا کلیک کنید

نرم‌افزارهای آموزشی چند رسانه‌ای (مولتی‌مدیا) براساس جذابیت بصری و صوتی كه ارائه می‌كنند، در میزان یادگیری افراد به خصوص كودكان سهم بالایی را دارا هستند، چرا كه از این طریق ایجاد خلاقیت در آنها تحریك می‌شود.
نرم‌افزارهای كمك آموزشی، اهرم یادگیری دانش‌آموزان
امروزه در نحوه فراگیری دروس مختلف دانش‌آموزان تحولات زیادی به وجود آمده است، به طوری كه آنها در پی آنند تا برای یادگیری سریع‌تر و بهتر مطالب درسی و آموزشی و حفظ اطلاعات به دست آمده روش‌های جدید و كار آمدتری را برگزینند. البته عده‌ای بر این باورند كه این تحول بنیادی در چگونگی یادگیری دانش‌آموزان به مدد وجود رسانه‌های آموزشی شكل گرفت كه باعث شد دانش‌آموزان به جای استفاده صرف از طریق معلمان و كتب درسی به برخی نرم‌افزارهای آموزشی (CD كمك آموزشی) روی آورند.
شاید بی‌مورد نباشد كه بگوییم دیگر این روزها با وجود سی‌دی‌های چند‌رسانه‌ای آموزشی كمتر كسی برای یادگیری علوم و دروس مختلف برای كلاس‌های آموزشی هزینه می‌كنند. طی سال‌ها اخیر CDهای چندرسانه‌ای آموزشی مختلفی به بازار راه یافته‌اند. از دوره ابتدایی گرفته تا سطح دانشگاه كه با عنوان نرم‌افزارهای كمك درسی در بین دانش‌آموزان و دانشگاهیان مرسوم هستند. هر چندCD های آموزشی جایگزین كلاس‌های آموزشی نمی‌شوند، ولی مكمل آن به شمار می‌آیند. تفاوت CDهای آموزشی با كلاس‌های آموزشی در این است كه برای كلاس‌های آموزشی باید هزینه بیشتری كرد، ضمن این كه قسمتی از وقت و زمان را نیز باید به حضور در كلاس‌ها اختصاص داد. شاید در كلاس‌های آموزشی هر درس یكبار بیشتر فرصت ارائه نداشته باشد اما با كمك نرم‌افزارهای كمك درسی هر چند بار كه دانش‌آموز مایل باشد، می‌تواند دروس را مرور كند. پس با خرید یك دوره سی‌دی آموزشی در هر رشته تخصصی درسی علاوه بر این كه نسبت به كلاس‌های آموزشی صرفه‌جویی می‌شود، می‌توان هر زمانی را برای استفاده به آن اختصاص داد.
رعایت استاندارد الزامی است
استفاده از این نوع وسایل كمك آموزشی قدمی است رو به جلو البته به شرط این كه این نوع مجموعه‌ها براساس یك آموزش استاندارد طراحی شده باشند. ضمن این كه محتوای درسی كه عرضه می‌شوند توسط كارشناسان خبره تهیه و آماده شوند.


ترجمه انگلیسی به فارسی سایت تحقیق

برای پیدا کردن ما فقط کافیست «سایت تحقیق» را در گوگل سرچ کنید

ترجمه فارسی به انگلیسی سایت تحقیق
با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید

شماره پاسخگوی سایت : 09118370377
Email : tahghighnet@yahoo.com
www.tahghigh.net 2007 - 2017